Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Taliban ve El Kaide

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
Haci mehmet kardeşim hepsini okudum ama bu cami bombalamak ne oluyor ?

ALLAHIN evi bombalanırmı cihad yapan adam camiyi bombalarmı:(

Ö Çevrimdışı

Ömer Hattab

Üyeliği İptal Edildi
Banned
El kaide burada hangi camiyi bombalamış? anlayamadım? Birde bu yazıyı nereden aldın?

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Biri bu Haci Mehmet e Ebu Yezid ve Molla DAdullah'ın videosunu atsın..Bende yok..Allah bilir kendiside izlemiştir ya..Yalandan konuşuyor..Dayandırdığı delile bakın;Amerika El Kaide yi Taliban dan daha tehlikeli görüyormuş..ee ne güzel :)) El Kaide askeri birliğinin az olmasından dolayı genelde İstişhad eylemleri gerçekleştiriyor..Amerika bu yüzden öyle düşünüyor olabilir..Eee benimde ikiz kulelerimi yerle bir etseler hemde benim mekanımda bende o eylemi gerçekleştirenleri en tehlikeli görürüm..1 dk. 1dk. Yoksa Hacı mehmet kardeş Amel-i İstişhade caiz değil gibi bir görüşün mü var?

H Çevrimdışı

Haci mehmet

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Biri bu Haci Mehmet e Ebu Yezid ve Molla DAdullah'ın videosunu atsın..Bende yok..Allah bilir kendiside izlemiştir ya..Yalandan konuşuyor..Dayandırdığı delile bakın;Amerika El Kaide yi Taliban dan daha tehlikeli görüyormuş..ee ne güzel :)) El Kaide askeri birliğinin az olmasından dolayı genelde İstişhad eylemleri gerçekleştiriyor..Amerika bu yüzden öyle düşünüyor olabilir..Eee benimde ikiz kulelerimi yerle bir etseler hemde benim mekanımda bende o eylemi gerçekleştirenleri en tehlikeli görürüm..1 dk. 1dk. Yoksa Hacı mehmet kardeş Amel-i İstişhade caiz değil gibi bir görüşün mü var?
kardes önce yaziyi iyice oku ondan sonra cevapini yaz benim kim oldugumu hala anlamamis degilsin sorun yok Bana iyi üslüplenn yaklaski bir birimizi iyi anlayarak konu paylasmaya devam edelim .

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Yazını iyice okudum inş. Ortada El Kaide nin Taliban'a biatı varken söz konusu iken..Gavurun kendisine en tehlikeli gördüğü örgütü açıklamasından dolayı El-kaide ve Taliban ayrıdır diyorsun..Yapma Allah'ını seversen..

H Çevrimdışı

Haci mehmet

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Yazını iyice okudum inş. Ortada El Kaide nin Taliban'a biatı varken söz konusu iken..Gavurun kendisine en tehlikeli gördüğü örgütü açıklamasından dolayı El-kaide ve Taliban ayrıdır diyorsun..Yapma Allah'ını seversen..
Eger el kaide taliban´´a biat söz konusu iken benim hic bir sorunum yok kardes benim ve müslümanlarin herhalde tek gayesi zaten bu olmali

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
O zaman konuyu sil kardeş veya..Bilmiyorum öyle bir seçenek var mı..Gayemiz bu tabiki inşaAllah.Yalnız bu yazı bu durumun tam tersini söylüyor..Vesselam.

C Çevrimdışı

cihad 1

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşlerim cami bombalamak falan bunlar munafık dedikodusu eğer gerçek payı var ise bile mücahitlerin bildiği bir şey vardır veya munafıklar yapıp müslümanlar arasında kargaşa çıkarmak amacı ile yapılmıştır bunu göz ardı etmetyelim lütfen. Allah-u ekber.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt