Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tanışma

vega1977 Çevrimdışı

vega1977

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ey güzel insanlar kabul ederseniz bende sizlerle beraber olup güzelliklerinizden istifade etmek isterim

B Çevrimdışı

Bin Cerrah

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum
Birkac ay once bu forum sitesi ile tesadufen tanistim ve nerdeyse hergun birkac kez girip okumaktayim. Cok sey ogrendim ve ogreniyorum. Ne kadar yanlis bilgi ile yasiyormusuz. Allah basta forum yoneticilerinden sonra dogru bilgi yazan tum uyelerden razi olsun. Iyiki bu siteyi tanimisim.

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Selamun Aleykum
Birkac ay once bu forum sitesi ile tesadufen tanistim ve nerdeyse hergun birkac kez girip okumaktayim. Cok sey ogrendim ve ogreniyorum. Ne kadar yanlis bilgi ile yasiyormusuz. Allah basta forum yoneticilerinden sonra dogru bilgi yazan tum uyelerden razi olsun. Iyiki bu siteyi tanimisim.

Kardeşim hoş geldin Rabbimiz bize amel edecek ilim nasib etsin ... amin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun Aleykum

aleykumselam hoşgeldiniz

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hos geldiniz akhiler .. insaallah hayirli olur ...