Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tartıştıkları Adamın Boksör Olduğunu Geç Fark Ettiler:d

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İlk düşen adam fena bayılmış. Birde boks moks hikaye ful kontak öğreneceksin.

full kontak ne akhi :D ben de iyi güreşirim :p çocukken camiler arası güreş turnuvasında birinci oldum :D gerçi bi tek bizim cami vardı heralde :)

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:D:D 0:33'deki adamin hali müthis. Önce kosarak yardima geliyor ama arkadaslarinin halini görünce: "Aman abi beni karistirma".. :ytrya::p

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Kavgaya karsiyim ama beni arayan bulur. yoksa fransada basima çok olay geldi, eger hepsinde kavga etseydim,göz altina veya hapise girerdim

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1:00'deki adama vurdukça sigaranın etkisi ile adamdan kıvılcım çıkartıyor...))

Yüze Vurmanın Yasak Olması ;
Ebu Hureyre (r.a)'tan rivâyet edildiğine göre, Resûlullah SallAllâhu Aleyhi ve Sellem şöyle buyurmaktadır ;

“Sizden birisi (dîn) kardeşiyle kavga ettiği zaman onun yüzüne vurmaktan sakınsın.” (İmâm Müslim)

Yani bir Müslümanın ne şartta ve koşulda olursa olsun diğer bir Müslümanın yüzüne vurması caiz değildir. Ama Müslüman kafirin yüzüne vurabilir.
1:00 da adoket vurusu,ozel teknik:D

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ama güvenilk görevlisi olan kişi sanki haklı olmanında verdiği öz güvenle saldırmıyor sadece aslında karşılık veriyor..yani savunma pozisyonunda saldırıyor enerjisinide muhafaza ederek,soğukkanlı bir şekilde profesyonel boks uyguluyor..

Üst Ana Sayfa Alt