Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Tasavvuf Şeyhi Gavsların Üzerine Yağmur Yağmaz Inancı

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
subhanAllah çok güzel bir video gerçekten...

Yazıklar olsun Kuran ve Sünneti gerilerine atanlara!....

Yazıklar olsun üç kuruşluk dünya adına islam ile oynayanlara!....
alıntıdır....

rabbim razı olsun inşeAllah

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bire bir gördüm yağmıyor çünkü geçtiği yolun çatısı var veyahut müridler şemsiye tutuyor. Islanmıyor diyenlerde tamamen safsata ıslandığınıda gördüm.
Ki kaldı ki ıslanmıyor olsa ne olacak? Nano teknolojiyle kefen bile yanmıyor, halı ıslanmıyor, kurşun geçirmeyen sıvılar...ki kaldı ki peygamberimizin yolundan sapanlar uçsa nolur uçmasa nolur. Deccalinde keramet sahibi olduğu söyleniyor. Keramet peşinde gidenlerin düşeceği ağ belli.
Şahsi fikrimce.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bire bir gördüm yağmıyor çünkü geçtiği yolun çatısı var veyahut müridler şemsiye tutuyor. Islanmıyor diyenlerde tamamen safsata ıslandığınıda gördüm.
Ki kaldı ki ıslanmıyor olsa ne olacak? Nano teknolojiyle kefen bile yanmıyor, halı ıslanmıyor, kurşun geçirmeyen sıvılar...ki kaldı ki peygamberimizin yolundan sapanlar uçsa nolur uçmasa nolur. Deccalinde keramet sahibi olduğu söyleniyor. Keramet peşinde gidenlerin düşeceği ağ belli.
Şahsi fikrimce.

"Bizler, Rasûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- ile birlikte iken, üzerimize yağmur yağdı. Rasûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- yağmur suyu değsin diye elbisesini açtı. Bedenine yağmur isabet etti.

Bunun üzerine biz ona:

- Niçin böyle yaptın? diye sorduk.

Buyurdu ki:

-Bu yağmur, Rabbimden yeni geliyor (Rabbimin henüz yeni yarattığı bir rahmetidir)." ( Müslim; hadis no: 898)

akhi şu cübbeliye bir kafa atsamda sinirim geçse varsın müritlerinden dayak yiyelim dediğim günler geldi aklıma :)
artık gülüp geçiyorum :)

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
PicsArt_01-01-10.11.43.jpg
Sohbetlerde bu yönde olunca, müridlerde irade ne gezer.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir insan hak üzere değilse. firavun kadar cemaatide olsa boş iş
ibn abbas radıyallahu anha soruyorlar cemaat kimdir?
tekde kalsa hak üzere olandır diyor.

Üst Ana Sayfa Alt