Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İlmi Konu Tasavvufcuların Şirk Akideleri Anlatan Video

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Tasavvuf Büyüklerinin Kendi Eserlerinden Küfür Akideleri (VİDEO)

TASAVVUF BÜYÜKLERİNİN KENDİ ESERLERİNDEN KÜFÜR AKİDELERİ ! (KİTAP)

mes.jpg

---------------------------------------------------

Cübbeli Bayraklı Ahmed'den İslam Harici Nakşibendi sapkın İtikadı

-Yalan Söylemek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Sözünden Dönmek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Denize girmeyin diyip, Malta'da Jet Ski binmek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Darulharbe rabıta yapıp, tesbih çekmek için, milletten para toplayıp külliye yaptırıp devlete kaptırmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-İngiliz Kraliyet ordusuna ait Amblemli düğmeli Cübbe giymek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Rüyasında peygamberin sırtını elleyerek cennetlik sahabe olmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Cima anında araya Mahmud hocayı alarak, rabıtada çığır açmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Cebrail'e ayet vererek peygambere gönderen, Allah (c.c.) değilmiş : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Can almaya gelen ölüm meleğini kovarak kazık kalmaya inanmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Kurayşli Arab Peygamberi; Sevgide Şirk koşarak Of'lu Laz yapmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Hz.Muhammed (s.a.v.) için, 'bütün diriler hayatını ondan alır' diyerek Peygambere,
Allah'ın sıfatlarını; kendisine de peygamber sıfatları vermek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Beddua bize yakışmaz deyip, işine gelmedi mi beddua etmek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Duasında 'Yetiş ya rasulullah, vaktin ricali, evliya, kutublar, gavslar, evtad, ulema!
imdat eyleyin, yetişin' diye Allah'tan başka herkesi çağırmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Hapiste, Yahudi haham ile konuştum diye aldatıp, TVde ise; 'hayır görüşmedim' diye
inkar etmek. (TC de bir yahudi haham hiç hapse atabilir mi ?) : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-'Hadis zayıf, uydurma karışmayın alın' diyerek koyunları otarmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-7 sene önce Mehdi gelecek deyip; Harun Yahya'ya kızıp gelmeyecek demek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Ataputu TV ekranlarından övüp dindar diye lanse etmek : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Puta dikilen Laik Rejimin idarecilerine Namazdan sonra dua etmeyi
emretmek, aksi durumda namazın kabul olmayacağını zırvalamak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

-Uydurma dualara, uydurma sevaplarla, muridleri her gün cennete sokmak : Cübbeli Bayraklı Ahmed

Bitmez ....

Cübbeli Bayraklı Ahmed'den, Şeyhul İslam İbn Teymiyye'ye İftiraya Reddiye!

Cubbeli Bayraklının Bir Başka sapık Akidesi ve Yalanları

Not: Alt yazıda geçen bir kavramda isabet edilmemiştir. Konu amacından sapmasın,yapılmış bir çalışmayı başka yöne çekmemek için bunu belirtmiyorum.

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
MÜSLÜMAN YALAN SÖYLEMEZ AMA, YA CÜBBELİ BAYRAKLI?

Hapishanede Hahambaşı ile Görüştüm! - Görüşmedim!

Görüştüm

Kendi dediğini kendisi yapmayan Tutarsız Lanetci Cübbeli bayraklı Ahmed

7423

Tutarsız, seyyar Akideli Cübbeli Bayraklı Ahmed

Bir konuşmasında, vahdet-i vucud sapıklığına sahib olan rakib sofiyi, vahdet-i vucud sakatlığına mensub olduğu için uzak durulmasını söylen Cübbeli Bayraklı Ahmed; Diğer konuşmasında Sapıkların önderi İbn Arabi'yi, vahdet-i Vucud'cu diye övmektedir.
Muslumanların; Akidesiz, seyyar akideli , oynar başlıklı sapıklara karşı dikkatli olmaları için uyarıyoruz!

Tutarsız Akideli Cübbeli Bayraklı Ahmed

8683

Seyyar Akideli Cübbeli Bayraklı Ahmed

8686

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Murid Uyutma Seansları:
Zayıf Hadismiş sen Karıştırma Al Gitsin

images

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin

Tutarsız Cübbeli Mehdi Hayatta Derken, Konjöktür Gereği Şimdi İnkar ediyor!
7124
Mehmed Talu Rüya ile Yazdığı Kitapta "Erbakana Oy vermek Cihaddır" diyor !

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Cübbeli Bayraklı Ahmedin İki Yüzlülüğü

7143

Cübbeli Bayraklı Ahmed : "Arttırıyorum ! Kıyametin Tarihi 2000 Yılından Önce Olacak!

Kıyametin Tarihini Veren Sapıklara Cübbeli Bayraklı Ahmed'de Katıldı

8217

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
ALLAH (c.c.) (haşa!), Ete Kemiğe Bürünüp "Mahmud (Efendi) Diye Göründü! Küfrü

8202

Cübbeli Bayraklı Sapık, Bu Sefer de Allah (c.c.)yi Beyazıt-ı Bestami'ye Hulul Ettirdi!

8253

Tasavvufçunun Şeyhi, Rasulullah'ın (s.a.v.) Kabrinde Yatıyor Yalanı

Cübbeli Bayraklı Ahmed: Cennete Girmenin, Azab Meleklerinden Kurtulmanın Şartı :
Nakşibendiyye Tarikatının Halidiye Kolundan Olmak!

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
CÜBBESİZ AHMED ! CÜBBE ÇIKTI KEL GÖRÜNDÜ
Göbek açık, diz açık! Anlatığın tesettüre (setr-i avret) uygulaman uygun mu?
Şeyhin ( efendi hz.lerin Mahmud) Rabıta ile seni suç üstü yakalarsa ne yaparsın?
Yoksa Malta rabıtanın etkili mesafesinin dışında mı

Cubbeli Bayrakli Ahmed'den Dalgıc ve Parasutcu Gavs Sirki

Şia ile Tasavvuf Akidesinin Ortaklıkları

Tasavvufun Röntgenci Şeyhleri
9045

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
İbn Arabi'nin Sapıklığına, Melek Bile Şaş Kaldı 8212

CÜBBELİ BAYRAKLI AHMED'DEN CANLI YAYIN - YEEAAAAA :D

8210

Hz. İsa (a.s.) Hanefi Mezhebine Göre Hükmedecek!

8419

Aradaki Sapık : Yine Cübbeli bayraklı

8252

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
CÜBBELİ BAYRAKLININ ATATÜRK HAKKINDA ZIRVALAMASI

CÜBBELİ BAYRAKLI M.Ö. ve M.S. DÖNERKEN

Cübbeli Bayraklı Ahmed Belamı Tağuta Çalışırken
7122

9060

Cübbeli Ahmed : ''Efendi hazretleri 5 vakit namazın akabinde "Şehid (!) (Adnan) Menderes'e dua etmeyenin namazı kabul değildir" diye fetva vermiştir''

Cübbeli Ahmed, "Kişinin doğacak çocuğun bereketli feyizli olması için, karısıyla cima halindeyken Şeyhlerine "Cima'lı Rabıta" yapmasını tavsiye etmiş, Tarikati Aliyyede Rabıtayı Celililye isimli kitabında Rabıtaya delil diye aktardıktan sonra, İslam literaturune bir kelime daha kazandırmıştır : "Demokrasi şehidi"

Günde 5 vakit putlara tazim edip , küfür parlamentosunda şirk yasalarla hükmeden Adnan Menderes'e "Şehid"(!) demekten çekinmiyor ve hocası Mahmud Efendi (Ustaosmanoğlu)'nin, 5 vakit namazın sonunda kendisine dua ettiğini, dua etmeyenlerin namazlarının kabul olmadığını söyleyecek kadar sapıklığını deşifre etmiştir.
Yine "Benim Memurum işini bilir" sözünün mimarı olan "Demokrasinin Put Tazimcisi" Turgut Özal'a da "Rahmet" okumaktadır.

Bu arada Cübbeli Ahmed'in sorulara cevap verirken konuşma yapılış yerini incelerken arkasına aldığı Bayrak ile 12 eylül 1980 "Askeri Darbe bildirisi" yayınlayan Kenan Evren'e özendiği görülmektedir.
url
k-380671-cübbeli_bayraklı.jpg

Malum, bir kaç sene önce kendisine de Balans ayarı çekilmişti.
b-380671-cübbeli_bayraklı.jpg

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Uydurma Dua ve Cubbeli Bayraklı

Evet bir sapıklığın , bidatın hurafenin arkasından daha Cübbeli Bayraklı Ahmed çıktı !

Subhanallah ! İçindeki sapıklığı tek tek saymak inanın günlerimi alır. Yahudlerin bu vahy dinini bozmak için çabalarına gönüllü fedailiğini yapanların bu dine ne büyük zarar verdiğini bir bilselerdi... !

Kurandan üstün görülen , iman edilen bir kitap ve dua ! Dua fakat kendi yazdığını açıkça itiraf etmesine rağmen , Kurandan ve sünnetten olmadığını, açıkça Muhammed el Bekri'nin duası demelerine rağmen Rabbin vahyi Kur'an-ı Kerimden üstün tutulup bir kere okunmasının Kuranı kerimin tamamının 6 kere hatim edilmesine denk sayabilecek, insanı cehennemden kurtarabilecek kadar küfür sözünü kitaplarda basabilecek , sonrada kursiden videodan dünyaya yayıp bidate vesile olacak, insanları saptırabilecek kadar sapık itikat sahibi bir insan(lar) nasıl olur görünüz!

Rabbim bunların şerrinden ummeti Muhammedi kurtarsın.

hqdefault.jpg

SAPIKLARIN VUSLATI

SAPIKÇA SOHBET : İTİRAFA RAĞMEN KULLUKTA ISRAR

Cübbeli Bayraklı Ahmed , Sapık dediği Harun yahya (Adnan Oktar)a, Mehdi diyen Nazım Kıbrisiyi Överken!

1 - 6

2 - 6

3 - 6

4 - 6

5 - 6

6 - 6

aaaelh.jpg

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Allah'a eş - Şirk Koşmak = Sevgide Şirk

Bayram Ali Öztürk: "Muhammed = Allah"

url

Bayram Ali Öztürk : Hz. Muhammed = Allah
Tasavvufçulara göre Hz. Muhammed s.a.v. ; Allahın ete kemiğe bürünmüş dünyadaki halidir.

1402

7138

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Bayram Ali Öztürk : Namazdaki surenin devamını ben sustum Allah c.c. okudu

Bayram Ali Öztürk'ün Namazda Allah (c.c.) Düeti(!)

8181

Şerbetli Vahdet-i Vucud Şirki !
8214

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Mahmud Hoca Rabıta ile Ringte Adam Dövüyoooooor

Cübbeli bayraklı Ahmedin şeyhi Mahmud Hoca (!), Ringte kendisine Rabıta yapan muridi Cemal Kamacı'ya yardım edip Almanı nakavt ediyor.

Olayı anlatan aynı ekolden Bayram Ali öztürk ise almanın ağzından olayı anlatırken "Ben tam sana vuracakKEEEEEEEEEENN" diyerek kültürdaşı ergenekoncu sahte peygamber İskender Evrenesoğlu gibi vahy(!) alma elektirik akımına tutuluyor!

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
images
images

OSMAN ÜNLÜ VE ŞİRK AKİDESİ

Allah'a Yalvarırsan Yardım gelmez, Şeyh'ten Yardım istersen olur

8410

ALLAH'A DEĞİL , ŞEYHE DUA EDİN

8340

HZ. YUSUF (a.s.)'dan Sofilere REDDİYE

8206

"Şayet kullarım, sana benden sordularsa, gerçekten ben çok yakınımdır. Bana dua edince, duacının duasını kabul ederim. O halde onlar da benim davetime koşsunlar ve bana hakkıyla iman etsinler ki, doğru yola gidebilsinler" (Bakara 186)

İbn Teymiye şöyle der;
"Her kim Allah ile mahlukatı arasında -hükümdar ve teba'ası arasındaki aracılar gibi- aracılar oluşturursa, kişi kafir ve müşriktir. Öyle ki; kulların sorunlarını onlar Allah (c.c.)'a iletiyorlar, Allah (c.c.)'da kullarını onların aracılığıyla hidayete erdiriyor ve rızıklandırıyor. Halk önce onlardan dilekte bulunuyor, onlar da Allah (c.c.)'dan diliyorlar. Kralların yanındaki aracılar gibi. Onlar halka (da) yakın oldukları için ihtiyaçları krallara onlar dile getirirler. Halk da edep göstererek kraldan dileklerini onların yapmalarını isterler. Veya halkın onlardan (önce) dilekte bulunması, belki direkt kraldan dilekte bulunmalarından daha faydalı olabilir. Çünkü o aracılar ihtiyaçlı (sıradan halk)'dan daha krala yakındır (dosttur). Her kim bu tarzda aracılar oluşturursa o kişi kâfirdir, müşrikdir. Ondan tevbe etmesi istenir eğer tevbe etmezse öldürülür"
(Mecmu'ul-Fetâvâ, I/126)

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Said Nursi Gerçeği
FULL HD - 3 CD TEK BÖLÜM HALİNDE

İNDİR :
https://ia801605.us.archive.org/0/items/saidnursigercegi_HD/saidnursigercegi_HD.mp4

TEK BÖLÜM HALİNDE
Said Nursi Gerçeği - FULL
Risale-i Nur'da Tezat ve Çelişkiler

Said Nursi'ye Kıyametin Tarihini Fısıldayan Kim? (İpucu : Ş harfi ile başlıyor)

8211

Fethullah Gülen; Hangi Amaca Hizmet Ettiğini Açıklıyor

kmaf_byk5b01a7385afe28b5.jpg

Demokratik düzenin aleyhinde değiliz
Cumhuri Sistemin yanındayız
Rejimle ideoloji ile kavgamız yoktur
Emniyet, emniyet işlerinde bizi yanında bulacak
Askeriyye kendi işlerinde bizi daima yanında bulacak
Emniyet ve Askeriyye ile beraber nizamın yanında anarşinin karşısında olacağız

İZLE

333

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
FETHULLAH GÜLEN (yıllar önce) TAĞUTLARLA ANLAŞMADAN ÖNCE TESETTURSUZ OKULA GİDİLMEZ, BAŞÖRTÜSÜ OKUMAK İÇİN AÇILMAZ DİYORDU!!

7170

7176

Daha sonra ise aldığı görevle Allahın emirlerini az bir pahaya satıp "başörtüsü teferruattır, başörtüsü için okul bırakılmaz, aç oku" Fetvasını ( sapkınlığını ) havlayacaktı!

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
7039

KADİR MISIRLIOĞLU'NDAN Fethullah Gülenin 2 yüzü

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Fethullah Gülen : Peygambere Gerek Yok!

zBK971793RE005_250.jpg

Gurbette Fethullah Gülen
184 Sayfa
Zaman Kitap
3. Baskı Mayıs 2004
ISBN: 975-8578-61-8

FETHULLAH GÜLENİN SAPIKLIĞI 1

ABDULHAK Çevrimdışı

ABDULHAK

الإذلال هو بعيد عنا
Admin
Fethullah Gülen : Kur'an Ayetleri Çok SERT!

F8F30A545937AC4DBB605573b.jpg

1_pix_beyaz.gif
1_pix_beyaz.gif

Papaz okuluna 2 milyon $ bağış (İddiası)

ABD'deki papaz okulu Hartford Seminary'e 2 milyon dolar bağışladı.

Alıntı :
images
HiKMET CETiNKAYA'nın fetullah hakkındaki dikkate değer bir yazısıdır.
Yeni Vakıflar Yasası Türkiye 'de yeni bir yapılanmanın önünü açtı mı?
Elbet!..
Artık ''Misyonerlik Vakıfları'' kurulabilecek Türkiye'de...
Yıllardır ABD, CIA denetiminde yaşayan, Bush 'un Irak'ı işgalini destekleyen Fethullah Gülen, yeni Vakıflar Yasası'nın TBMM'de kabulünden sonra, ABD'deki Hartford Papaz Okulu 'na 2 milyon dolar bağışladı...
Şimdi yaklaşık 30 yıldır sorduğum soruyu bir kez daha yineliyorum:
''Ey Fethullah, bu değirmenin suyu nereden geliyor, açıkla!''
2 milyon doları Hartford Papaz Okulu'na başlayan kişi Fatih Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Ali Bayram, Fethullah Gülen'in çok yakını... Okulun etkin isimlerinden Dr. Ralp Ahlberg yaşamını Hıristiyanlığa adamış bir papaz. Bunun yanı sıra okulun 34 kişilik mütevelli heyetinden. 34 kişilik mütevelli heyetinde ayrıca 4 Müslüman, 3 Musevi üye var.

Papaz Okulu 1830 yılında kurulmuş. Hıristiyan ilahiyat okulu olarak öğrenci yetiştirmiş.
O zaman temel amaç misyonerliği yaygınlaştırmak.
Peki nerede yapacaklar yaygınlaştırma eylemini?
Yanıtını kendileri vermiş 170 yıl önce:
''Osmanlı coğrafyasında...''
2005 yılında Papaz Okulu'nun yetkilileri Fatih Üniversitesi'nin Mütevelli Heyeti üyesi Dr. Ali Bayram'ın çağrısı üzerine istanbul'a geldiler...
Fethullan Gülen'in ABD'li misyoner konukları Konya , Şanlıurfa, Mardin , Kahramanmaraş'ı gezdiler, yediler, içtiler...
Papaz Ralph Ahlberg, Fethullah Gülen'le ABD'de tanıştı. CIA bağlantılı tanışmada ikisi de kucaklaşıp öpüştü...
Bakın Papaz Ralph, Fethullah Gülen için ne diyor:
''Gülen, çok önemli bir insan. Ben Türkiye'ye ilk ziyaretimi 2002 yılında yaptım. Gelmeden önce Said-i Nursi 'nin, Fethullah Gülen'in kitaplarını okudum, etkilendim. Okulumuza Abdullah Antepli geldi, kilisede genç Hıristiyanlara islamiyeti anlattı. Fethullah Gülen, misyonerlere kucak açıyor, israil'le sıcak ilişkiler kuruyor. Benim de islamiyete hayranlığım artmaya başladı. Gülen, bağnazlıktan diyalogla kurtulmayı öğütlüyor.''
Hartford Seminary (Papaz ve Misyoner Okulu) başta belirttiğim gibi 1830 yılından bugüne dek papaz yetiştiren misyoner bir kuruluştur...
Okulun ''The Moslem World'' adlı bir dergisi vardır. Dergiden bazı alıntılar yapıyorum:
''...Dunya genelinde Müslümanları maddi ve manevi olarak Hıristiyanlığa yönlendirmektir. Böylece Hıristiyanlığın önündeki engeli kaldırmak, Müslümanları Hıristiyanlaştırmaktır. Bu yapılırsa, Müslümanların islama olan sevgisi azalır , onlar da isa'yı kurtarıcı olarak görürler.'' (Cilt 1, No 1, Sayfa 3)
Hartford Seminary ABD'nin Connecticut eyaletinde kurulmuştur. ABD'deki 230 Hıristiyan ve misyoner okulundan en eskisidir.
Ali Bayram, ABD 'deki Papaz Okulu 'yla ilişkilerinin 1999 'da başladığını söylüyor...
Bakın bu doğru!..
Fethullah Gülen ABD 'ye 1998 yılında kaçtı...
CIA devreye girdi, Papaz Okulu 'nun yöneticileriyle Fethullah Gülen'i buluşturdu...
Olayın özü budur!..

SABAH - 14/11/2006 - Yeğeninden papaz okuluna 2 milyon $

Üst Ana Sayfa Alt