Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

TC OKULLARI MI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tabii ki yollanmasa iyi olucak buna kimsenin karşı çıktığı yok fakat ...bence bu düzene sadece okullara göndermekle değil, bu ülkede yaşayarak ,yediğimiz ekmekten içtiğimiz suya kadar herşeyin vergisini vererek yardımda bulunuyoruz ...ben anlamadım buraya yorum yazan kardeşler gerçekten çocuklarını böyle bir düzende okutmuyor da ne yapıyor ..varsa onların bildiği başka bir yer göstersinler !bizde oraya yollayalım fethullah gülenin okulları mı ?ismailağa medreseleri mi?vallahi onlarında bu düzenden hiç bir farkı yok .şimdi ben çocuklarımı okula yolluyorum kafir mi oldum .varsa şeriatin aşılandığı ,öğretildiği bir okul gösterin ya bana .ben yalan söylemiycem evet üç kızım var üçü de bu düzen de okula gidiyor gitmek zorunda bana göre ..haa başkaları yollamaz ona bişey diyemem ..lütfen bana ters çıkışıpta karşılıklı diyaloglara girilmesin !!!

G Çevrimdışı

GülTükendi

Üye
İslam-TR Üyesi
sudenur kardesim ne güzel dedin, herkes kendi fikrini beyan edebilmeli, müslümanlar ancak kardesttir ve bu kardeslik ancak saygi ve sevgi cercevesi arasinda sürdürülebilir...bende yurt disinda kaliyorum, kafirlerin arasinda yasiyor, kafirlerin arasinda okuyorum...bunu buradaki bütün müslümanlar yapiyor; sonuc ne mi: alt yapisi olan müslümanlar kimliklerine sahip cikip bazi kafirlerin müslüman olmasina vesile oldular...

cascade Çevrimdışı

cascade

Üye
İslam-TR Üyesi
Siz benim fikirlerime saygı gösteremiyorsunuz bu incaliği benden beklemeyin o zaman...Esselam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt