Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tebessümlük Videolar

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
pkkyı kudurtan düğün..
şehid(inş)yasin ve diğer kardeşlerin vahşice katledildiği yerin yakınında bir kardeşin düğünü vardı,onlara inat vekafirlerin kalbine korku veren bu düğünde gece geç saatlere kadar tekbir ve bıji hizbullah sesleri onları adeta kudurttu,korkudan bişey diyemediler,pencerelerini kapattılar,ama malesef kulaklarını kapatamadılar,kulaklarının içini sağır ettik gece gece,gerçi birileri binadan sıcak su attı,ama herhalde soğuk bir duş yaşadılar...:)
düğünden kareler,gerçi biliyorum müzikli olduğu için kardeşlerin ne diyeceğini biliyorum,ama yinede o anın bir videosunu ekliyorum,içimi o gece rahat ettirdim..

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhi acaba birisinin sözlerinden alıntı mı yapıyor? yoksa ciddi mi?
bilmiyorum da son anda ağzına bakarsan sağ tarafı hafiften geri gidiyor bi gururla :D ağza göre yorum olmaz ama ağza bakarsan ciddi :D nakşo olmanın verdıgı gururu gordum ben orda :)

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bilmiyorum da son anda ağzına bakarsan sağ tarafı hafiften geri gidiyor bi gururla :D ağza göre yorum olmaz ama ağza bakarsan ciddi :D nakşo olmanın verdıgı gururu gordum ben orda :)
O ağzının hafiften geri gitmesi "Bizdensiniz" manasında :)

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi zamanında tarla işi için bizimkilerde deniyordu, ama bunun mantığı sanırım su değilde boşluk buluyor, boşlukta suda çıkabiliyor bazende çıkmıyor...
Latife ettim akhi bu yöntemi hala kullanıyorlar bildiğim kadarıyla kınamıyom kimseyi :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu videoda adamın hareketleri çok komik elindeki aletin o kadar oynaması çok garip neredeyse adamı boğacak :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
lexa lexa ''vur vur'' diyor :D

Üst Ana Sayfa Alt