Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Telegram Neşid Kanalı

H Çevrimdışı

hamdi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yeni neşidler eklenmeye devam ediyor,
Ayrıca Arapça öğrenenlere kolaylık olması açısından imkan ölçütünce neşidlerin ardından yazılı olarak Arapça metni paylaşılmakta.

Müziğin yabancı dil öğrenmede ki rolü yadsınamaz, biz bunu helal vasıtalarla sunma gayreti içerisindeyiz.

Ek olarak neşid konusunda seçici davranıyoruz kulağa hoş gelen fasih Arapça neşidleri seçmekte özen göstermekteyiz.

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
H Çevrimdışı

hamdi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
telegram nashed kanalı başka var mı bu kanalda az nasheed var

Sunduğumuz hizmeti sunan başka bir kanal bilmiyoruz(Neşid metninin yayınlaması ve bazı zor kelimelerinin tercümesi gibi). Fakat neşidleri sadece serd etmek ile yetinen başka kanallarda mevcuttur, gerekli bilgileri hesabınıza gönderilmiştir.

Ayrıca kanalımızdan neşid paylaşımı devam etmektedir. بإدن الله تعالى

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Sunduğumuz hizmeti sunan başka bir kanal bilmiyoruz(Neşid metninin yayınlaması ve bazı zor kelimelerinin tercümesi gibi). Fakat neşidleri sadece serd etmek ile yetinen başka kanallarda mevcuttur, gerekli bilgileri hesabınıza gönderilmiştir.

Ayrıca kanalımızdan neşid paylaşımı devam etmektedir. بإدن الله تعالى
Kardeşim sana link atım birsuru neşid var gb olacak kadar . Bence bunlari istersen youube kanalı açıp payalsabilirsin inseallah nasheedchannel ; )

H Çevrimdışı

hamdi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim sana link atım birsuru neşid var gb olacak kadar . Bence bunlari istersen youube kanalı açıp payalsabilirsin inseallah nasheedchannel ; )
Kanal editörü:
Teşekkür ederim, ben neşid yayınları ile uğraş(a)mıyorum, vakitte bulamıyorum zaten, ilim talebesiyim, Arapça öğrenmeye devam ediyorum, neşid dinlemeyi seviyorum ve neşidlerden maximun istifade adına böyle bir çalışmada bulunuyorum, başkalarınında istifadesi için çalışmalarımı bu kanal vasıtası ile yayınlıyorum.
Şuanda kanalım hala küçük ama inşaAllah yakında çok güzel bir arşiv olacak-sadece neşid arayanlar için bile- çünkü seçilmiş neşid listeleri çok az. Mevcut olan neşid listeleri çoğu karma karışık fasih olanı olmayanı, güzel olanı olmayanı hepsi karışık. Ama yinede link paylaşabilirsiniz, Seçtikçe onlarıda eklerim.