Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Temmuz Ayı Üye Seçimi Için Anket Zamanı

Sizce Temmuz Ayı Üyesi Kim Olmalı?

• Hatve

Kullanılan: 11 31.4%
  • Havin

Kullanılan: 10 28.6%
  • Muddessir

Kullanılan: 14 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum arkadaşlar,

Temmuz Ayı Üye adayları yukaridadir.

Üyeler nasıl seçiliyor genel bir hatırlatma yapayım;

Site de bulunan ön gözlemci gruptaki arkadaşlar site içi yapılan aktiflik,paylaşım,yorum ve site arkası çalışmalarını da ( davet-temizlik) göz önünde bulundurarak, önce adaylar belirlemiş,daha sonra bunu 6 uyeye düşürmüş,ve son onay kurulu 3 aday seçerek adayları belirlemiştir.

Anket süresi 5 gündür.
Tek oy kullanım hakkınız var.

..
Islam-tr ailesi adına adaylara başarılar diliyorum.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Alketa seçimlerde yine yoksun? IsLaM4eVeR abi, Ummu Aişe abla ve niceleri size oy verecekti yazık oldu, cok yazık :/

Not: Şûra ekibine sesleniyorum; lütfen biraz vicdanlı davranın!! Şimdi ben kime oy vereceğim? Hepsi birbirinden marifetli ve donanımlı! Lütfen yahu lütfen! :huhuuhuu

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Alketa seçimlerde yine yoksun? IsLaM4eVeR abi, Ummu Aişe abla ve niceleri size oy verecekti yazık oldu, cok yazık :/

Not: Şûra ekibine sesleniyorum; lütfen biraz vicdanlı davranın!! Şimdi ben kime oy vereceğim? Hepsi birbirinden marifetli ve donanımlı! Lütfen yahu lütfen! :huhuuhuu

Çünkü bana sira gelene kadar cok daha önce aday olmasi gereken kıymetli kardeşler var.
Bundan mutevellit ben istemedim aday olmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt