Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tercumanul Kuran Arıyorum

M Çevrimdışı

Mubarek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum kardeshler.
Ne zamandir ben turkche Tercimanul Kuran kitaby ariyorum, ama hehuz bulabilmedim. Sizden ricam olacak. Bu kitaby bulmakta bana yardam edin, Allah rizasy icin.

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
ve aleykum selam mubarek kardes,

Tam anliyamadim ne demek istedigini, türkce kuran tercümesi/ meali mi ariyorsun yoksa tefhimul kuran mi?

Tercumanul Kuran diye hic duymadim...

M Çevrimdışı

Mubarek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Evet GulYarasi, Tefhimul Kuran degil, Mevdudinin "Tercumanul Kuran" diye-de eseri var. Tam olarak kitap degil-de olabilir, gazete olmaly. Ve bu kitap olarak toplanmysh olmaly.
Eger kim biliyorsa, veya kimde varsa, lutfen benle paylashin. Memnun olurum.

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Tercümanu'l Kur'an , sadece manası olan Kuran-ı Kerim açıklaması olması lazım. Arabca ayetler yoktu galiba. Bir dönemde bende vardı bu.

M Çevrimdışı

Mubarek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Neyazik ki ben Turkiyeli degilim, onun icin satyn almakda zorluk cekiyorum. Eger biriniz Allah rizasy icin satyn alip bana (e-postama) gonderse cok memnun olurum, cok sevab olur ve infak etdiginiz olur. Allah razy olsun.

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Neyazik ki ben Turkiyeli degilim, onun icin satyn almakda zorluk cekiyorum. Eger biriniz Allah rizasy icin satyn alip bana (e-postama) gonderse cok memnun olurum, cok sevab olur ve infak etdiginiz olur. Allah razy olsun.

kitabın satış noktalarına mail atsanız veya telefonla arasınız belki bulunduğunuz yere yolluyolardır.

M Çevrimdışı

Mubarek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kitabın satış noktalarına mail atsanız veya telefonla arasınız belki bulunduğunuz yere yolluyolardır.
Peki nasil odemeliyim? Yani bizim ulkede TL yurumuyor. Internetle-de nasyl odeyeyim, VIZA CARD gibi seyler bende yok. Onun icin odemek kolay degil. Param var, ama odeme yollari kilitli, imkan yok.

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şu an dünyada moneygram ve westernunion olmayan yer yok mail ile ulaştığın ada para çıkar onlarda sana kitabı ... hepsi bu...

Üst Ana Sayfa Alt