Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tevhid Ehli Alim Cemaleddin Kaplan R.A Videolarını Sakin Kafayla İzleyin Faydalanın Gerçek İslamı Te

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
anasina babasina tagut nedir anlatmayan zavallilar burada cihadcilik oynuyor. sikayetin varsa git sikayet et yonetici banlamasi gerekirse banlar.

ahlakini belli ettin. burada cihad et sen ahlaksiz adam. gidip anana babana din anlatmazsin burada millete laf diyor kadin kiliklilar. mucahidleri tekfir ediyormus namuslari paralari helalmis, tekfirde kadinin isiymis. sen tayyip erdoğani tekfir ediyorsun suan ya. sen kadi misin? kadi misin muayyen tekfir yapiyorsun? kadi misin tayyibi abdullah gulu devleti meclistekileri tekfir ediyorsun? hilafeti kurdunda kadisi mi oldun? boyle bos bos konusacagina az ne dedigine bak. ne dedigini bilmeyen adamlar Allah yolunda cihad eden mucahidleri savunuyor. sen tayyibi tekfir ediyorken soyle mi dusunuyorsun " tayyibin karisinida alirim malinida iyi oldu tekfir edeyim ben" boyle mi dusunuyorsun? yani laf icin laf yaparsin ancak. hak cikacakmis, sen ilk once hak ne ogren, sonra ahlak ogren sonra milletten birsey talep et klavye cocugu. bozarmis. hadi gorelim bozda. ancak internetten cihad gibi internetten sallarsin boyle
Sana birşey demiyorum, dua ediyorum ki yanımda, bulunduğum cemaatte değilsin... MÜSLÜMAN'a zarar vermekten ALLAH'a sığınırım... kimin ne yaptığını, nereye gidip geldiğini, evinde ne yaptığını ALLAH c.c bilir... Allah hidayet etsin...

MUHAMMED SEYFULLAH Çevrimdışı

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Muhammed Seyfullah kardeşim , aşağıya ekleyeceğim yazı hakkında yorumunu bekliyorum:

-----------------

"Şeyhin suretini hayalinde ihzar eder, huzur ve sohbetinde olduğuna itikad eder, nefsini de onun önünde farz eder, bu tasavvuri hayalinde hıfz eder ve nihayet bütün varlığı ile şeyhinin vücudunda fani olur, şeyhin vücudunda Allahü Teala’ya yönelir. Ve bu hususda kendini zorlar ve bunu ilahî nur tekrar eder ve nihayet işrak edinceye kadar, dolayısıyla manaların sırrında perdesi kalkar. Ve dolayısıyla başkasıyla değil hatta kendi nefsiyle değil, Allah ile olur."

"Sen bil ki, ölmüş olsun veya hayatta olsun bizler kalbimizi şeyhin kalbine rabt ettiğimiz takdirde fayda görürüz. Hatta o zat Allah’ın ilminde istenilen şeyhi olmasa bile!"

• bunun cevabi aciktir zaten paylasimlarim bu sapik inancda olanlar icinde olacaktir gunumuzdeki butun tasvvufcular tarikatcilar naksi kaderi rufa-i bu sapiklik icindedir sen ne beklersin adam bukadar ilim ogrenmis medreslerde okumus dah bu ay zavalli cubbeli ahmed allah c.c kurtardi demiyorda medet ya geylani yani geylani dirildi beni kurtardi diyor ne sapiklik ne dinsizlik bu sozler allah c.c savas acmaktir rabita vahdeti vucud tayyi mekan ya gavs bunlar hepsi sirktir kufurdur insaallah yavas yavas bu konulari paylasimlarim ayet hadis alimlerin sozlerinden ve videolardan olacaktir

• abdulmuiz fida yardimci olurmusunuz ben vidoyu ayni yukardaki gibi paylasmak istedim fakat o youtube linki verseniz beni m paylastigim videolarada tam ektran olsa bikac sefer denedim asilan linkden eksik tum linki verip yuklesem ve nasil yapiliyor ogretseniz sagolun simdiden

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
• bunun cevabi aciktir zaten paylasimlarim bu sapik inancda olanlar icinde olacaktir gunumuzdeki butun tasvvufcular tarikatcilar naksi kaderi rufa-i bu sapiklik icindedir sen ne beklersin adam bukadar ilim ogrenmis medreslerde okumus dah bu ay zavalli cubbeli ahmed allah c.c kurtardi demiyorda medet ya geylani yani geylani dirildi beni kurtardi diyor ne sapiklik ne dinsizlik bu sozler allah c.c savas acmaktir rabita vahdeti vucud tayyi mekan ya gavs bunlar hepsi sirktir kufurdur insaallah yavas yavas bu konulari paylasimlarim ayet hadis alimlerin sozlerinden ve videolardan olacaktir

Aktardığım yazı, Cemaleddin Hocaoğlu'nun İslam'da Tasavvuf isimli kitabındandır!

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned
• evet maalesef bunlarin cogu hatta beyyine 5de bilen ekler vardir kimisi alime iftira eklenmistir basilmistir kimide zaten onceden basilmistir yani basta anbnlattim alimin merhleleri var onceki kasetlere bakin particilere oy verenlere haram islemisler der fakat 1993 den itibaren sirk fetvasi yayinlamistri ve buandan itibaren butun soylemlerini zaten kendi agziyla demistir bizi kandirmislar simdiye kadar bizd3 bunlara hizmet ettik demistir ve tovbe etmistir fitnecilerin munafiklarin metin kaplancilarin yaydiyi videolar hep 80li yillarin videolaridiiri ve 93den onceki videolardir allah rizasi ciin astigim ve dahada asacagim videolari inceleyin dinleyin goreceksinizki akidsi cok saglam muvahhid alimdir maalesef bazilarida asiriya giderek bilmeden bu alimi dahi tekfir etmeye yeltenmislerdir iste bu fitneci munafiklar yuzunden benim paylastim videolari baz alsinlar ozman anlarlar tevhid ejlimi sirk ehlimi allah c.c ondan razi olsun

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ümmeti muhammedin durumu dağınık tespih taneleri gibi iken,bu tartışmalar bir tek benmiı,bizans sarayında ki papazların melekler dişimi erkekmi tartışmasına benzetiyorum?

gerçek birse eğer,tevhid tekse eğer,ha cemalettin söylemiş,ha muzaffer söylemiş ne farkeder çok merak ediyorum?

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Cemalettin kaplan particilikten tövbe etmiş olabilir onların şirk olduğunu söylemiş olabilir..

Sen bize tasavvuf konusundaki bu görüşünden döndüğünü kanıtlayabilir misin acaba ?

• benim sizlere soyleyecek sozum yok sen hocana git ondan kanit iste deki bi alim var hocam o sizin akidenizde olanlari tekfir ediyor 3 sinif insana kafir diyor yani turk halkina kafir diyor yuzde 80 oy verene musrik diyor ve sayet yuzde 80 kafir denmezse onada kafir diyor de git bunu sor videolar acik ve net muchid alim akidesini belli etmistir daha bundan iyi kanitmi olur onan bu sozleri isnad etmek ahmakliktir cahilliktir marzai olanlar ancak destek degil kostek olur alimlerin imamlarin hocalarin seylerin konusmalarini asin ve karsilastirin bu astigim videolarla hatta daha ileri giderek diyorum videolara bakarak akidenize bi bakin bu alim sizi tekfir ediyormu etmiyormu ve bunuda diyorum alimin anlattigi kur-an ve sunnetten bos cahilce atmaca degildir ve tekfiride allah c.c tekfir ettigi icin tekfir ediyor

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

• benim sizlere soyleyecek sozum yok sen hocana git ondan kanit iste deki bi alim var hocam o sizin akidenizde olanlari tekfir ediyor 3 sinif insana kafir diyor yani turk halkina kafir diyor yuzde 80 oy verene musrik diyor ve sayet yuzde 80 kafir denmezse onada kafir diyor de git bunu sor videolar acik ve net muchid alim akidesini belli etmistir daha bundan iyi kanitmi olur onan bu sozleri isnad etmek ahmakliktir cahilliktir marzai olanlar ancak destek degil kostek olur alimlerin imamlarin hocalarin seylerin konusmalarini asin ve karsilastirin bu astigim videolarla hatta daha ileri giderek diyorum videolara bakarak akidenize bi bakin bu alim sizi tekfir ediyormu etmiyormu ve bunuda diyorum alimin anlattigi kur-an ve sunnetten bos cahilce atmaca degildir ve tekfiride allah c.c tekfir ettigi icin tekfir ediyor

Cemaleddin Hoca Türk Milletine kafir dememiştir, iyi izleyelim videoyu...
Türk milleti kâfir'mi? -Hilafet Devleti- Cemaleddin Hocaoglu - YouTube

C Çevrimdışı

Cemalleddin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

Bu konuşma 1993 öncesi zaten cemaleddin hocamız bu zamanlar halkı tekfir etmiyordu. hocamızında belli devirleri vardı. kendi önceki akidesini zaten tekfir ett. hocamızı netten tanıyanlar böyle sallıyor, ne de akidesini biliyor. bizzat görüşenlere sorun, 92-93 sonrasında görüşenlere sorun. Sorun bakalım hocamız halkı tekfir ediyormuymuş etmiyormuymuş.

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned

• yukarida yazimi okusaydin anlardin dedim mehalesi vardir 1987 tarihlidir videon deavimda destekleyen seven arkasinda giden onlarda kafirdir allahim sabir anlamak sitemuyorsunuz bu videoda hillafet devleti kuruldugu zamandir birlestir bakalim www.youtube.com/user/DAVETULKURAN/featured aslinda iki videoda senin 87 de videoda bunu demeistir fakat sizler anlamak istemzsiniz devamini neye soylemiyorsun destek nedemek bu muvahhdi alimin konusmalarini bile biel yayinlayanlara allah c. kahretsin diyorum ve lanet etsin diyorum ve yevmilkiyametde butun bu munafik saptirici akidesi ne belli olmayanlarla hesablasacam bu alimin her videosunu seyrederken aglarim cunku ben boyle alim bne gordum ne tanidim bu zamanda butun o seyhlerinizin imamlarinizin alimlerinizin konusmalrini getirin karsilastirin asla boyle konbusamazlar allah c.c hepinize hidayet etsion

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Türk halkı muslümandır diyen Usama bin ladine eymen ezzavahiriye o zaman kafir demesi lazım cemalettin hocanın

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned

• allah razi olsun paylasim icin 3 gundur bu sitede yasadigimi anlatir gibi biz onlari sirk kufur hastasindan kanserden kurtarmak istiyoruz bana saldiriyorlar ve alimi karalamak icin firsat ariyorlar cok guzel bi paylasim sagolun bu alimin vaazindan anladigin oysa dogrudur alimin sozu acik ve net mahal yok supheye

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
• yukarida yazimi okusaydin anlardin dedim mehalesi vardir 1987 tarihlidir videon deavimda destekleyen seven arkasinda giden onlarda kafirdir allahim sabir anlamak sitemuyorsunuz bu videoda hillafet devleti kuruldugu zamandir birlestir bakalim www.youtube.com/user/DAVETULKURAN/featured aslinda iki videoda senin 87 de videoda bunu demeistir fakat sizler anlamak istemzsiniz devamini neye soylemiyorsun destek nedemek bu muvahhdi alimin konusmalarini bile biel yayinlayanlara allah c. kahretsin diyorum ve lanet etsin diyorum ve yevmilkiyametde butun bu munafik saptirici akidesi ne belli olmayanlarla hesablasacam bu alimin her videosunu seyrederken aglarim cunku ben boyle alim bne gordum ne tanidim bu zamanda butun o seyhlerinizin imamlarinizin alimlerinizin konusmalrini getirin karsilastirin asla boyle konbusamazlar allah c.c hepinize hidayet etsion
Kardeş 1. si sana soru sordum önce onu lütfen cevaplar mısın ? O Davetulhaq'ın videolarındaki tekfir listesini asan sen değil misin ? bunun cevabını verir misin ? ama allah c.c şahid diyeceksin, ya kabul edeceksin ya da bu iddiamı reddedeceksin ! 2.si ben cemaleddin hoca'ya iftira etmedim, karalamadım... lafı saptırmadan allah c.c huzurunda sorumu cevaplar mısın lütfen ?

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
• allah razi olsun paylasim icin 3 gundur bu sitede yasadigimi anlatir gibi biz onlari sirk kufur hastasindan kanserden kurtarmak istiyoruz bana saldiriyorlar ve alimi karalamak icin firsat ariyorlar cok guzel bi paylasim sagolun bu alimin vaazindan anladigin oysa dogrudur alimin sozu acik ve net mahal yok supheye

Bu sitede Alim'i karalayan yoktur akhi, Allah'tan kork !

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kardeş 1. si sana soru sordum önce onu lütfen cevaplar mısın ? O Davetulhaq'ın videolarındaki tekfir listesini asan sen değil misin ? bunun cevabını verir misin ? ama allah c.c şahid diyeceksin, ya kabul edeceksin ya da bu iddiamı reddedeceksin ! 2.si ben cemaleddin hoca'ya iftira etmedim, karalamadım... lafı saptırmadan allah c.c huzurunda sorumu cevaplar mısın lütfen ?

• sana cevap vermiyorum uslubunu degistir zaten onceki yazilarimi okusan zaten cevabi yazdim videolari seyret akl et akideni kontrol et benle ugrasacagina kendi akidene bak senin lafinla yemin edecek degilim allah c.c herseyi biliyor goruyor inan sasiyorum o sayfa benimmi dehilmi reddedsem ne reddedmesem ne bumu konu inan suan guluyorum is alimden acildi nerlere gitti yonetici alimin videosunu hocalar bolumunde paylastigim icin ordan kaldirdi halbuki kalmasini isterdim tek bastaki videolarin digerlerini sil dedim zatentama inan bu videolri asmak istiyorum hangi hocadan sohbet alirsiniz oraya bu linkleri asmak istiyorum izin verirlerse soruyorum cunku herkes diyor diyecegini asabilirmiyim

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
• evet maalesef bunlarin cogu hatta beyyine 5de bilen ekler vardir kimisi alime iftira eklenmistir basilmistir kimide zaten onceden basilmistir yani basta anbnlattim alimin merhleleri var onceki kasetlere bakin particilere oy verenlere haram islemisler der fakat 1993 den itibaren sirk fetvasi yayinlamistri ve buandan itibaren butun soylemlerini zaten kendi agziyla demistir bizi kandirmislar simdiye kadar bizd3 bunlara hizmet ettik demistir ve tovbe etmistir fitnecilerin munafiklarin metin kaplancilarin yaydiyi videolar hep 80li yillarin videolaridiiri ve 93den onceki videolardir allah rizasi ciin astigim ve dahada asacagim videolari inceleyin dinleyin goreceksinizki akidsi cok saglam muvahhid alimdir maalesef bazilarida asiriya giderek bilmeden bu alimi dahi tekfir etmeye yeltenmislerdir iste bu fitneci munafiklar yuzunden benim paylastim videolari baz alsinlar ozman anlarlar tevhid ejlimi sirk ehlimi allah c.c ondan razi olsun

Bu şirk kitabını yazdığı gibi, tevbe ettikten sonra o kitabı tekzib eden (varsa eskiye reddiye) kitabı var mıdır?

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
• sana cevap vermiyorum uslubunu degistir zaten onceki yazilarimi okusan zaten cevabi yazdim videolari seyret akl et akideni kontrol et benle ugrasacagina kendi akidene bak senin lafinla yemin edecek degilim allah c.c herseyi biliyor goruyor inan sasiyorum o sayfa benimmi dehilmi reddedsem ne reddedmesem ne bumu konu inan suan guluyorum is alimden acildi nerlere gitti yonetici alimin videosunu hoclar bolumunde paylastigim icin ordan kaldirdir halbuki kalmasini isterdim tek bastaki videolarin digerlerini silseydi tamam inan bu videolri asmak istiyorum hangi hocadan sohbet alirsiniz linklerini vermek istiyorum izin verirlerse soruyorum cunku herkes diyor diyecegini

Ben rica ile cevap vermeni istedim, herşey açıklığa kavuşmuştur diye düşünüyorum... Başka bir sorum da yoktur...

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bu şirk kitabını yazdığı gibi, tevbe ettikten sonra o kitabı tekzib eden (varsa eskiye reddiye) kitabı var mıdır?

• insaallah bir videosu vardir demistir yillarca bizler kufre hizmet etmisiz diye onu asacam insaallag buraya simdi cikmam lazim allah c.c rizasi icin bu linkleri hangi hocadan sogbet alirsin diye oraya sabilirmiyim ve yoneticiden sizdend ricam youtube linlklerini nasil tum gorunur ben birtulu yapamdim hangi link tum lkinki veririmisniz boyle tum ekran gorunse diyorum

MUHAMMED SEYFULLAH

Üyeliği İptal Edildi
Banned

• sunuda belitmek isterim hem o soylediginiz tasavvuf jitabin icindekini hem beyyine besdeki taguta muhakedki ek hem cogu vaaz kasetlerindeki kfuru ve sirki red ediyorum nasil kabul edecen anlattiuguin tasavvyf ile ilgili veya sia humeyni hakkindaki veya saidi nursi hkkind veya imam ibnbi teymiyye r,a imam muhammed bin abdulvehhab r.a anlattigi vyea ihvani muslimin hakkinda veya oy vermeye haram dedidgi nalattigi bu videolari yayinliyanlar metin kaplancilardir inanin onlar dini sapitanlardir alime iftira atarak ozellikle bu videolari youtblara korlar insaallah arsivuimde vardir 1000lerce vudeoisu yakinda muvahhid alimi ayni bu linkler gibi fakat saatlerce vaazlarini 12 ilmini paylasacam bu pislik lanet insanlar yuzunden alimi millet tekfir etmeye basliyor utanin ahmak cahiller akideleri batil icinde cocuklari kufurn okullarina gider askerlik dertleri yok mahkem dertleri yok zaten metin kaplanin hem avukati var hemde 1 saatlik taguta muhakemde hakim savcilari tanzim edici laflar konusmustur halbuki ona bakcak olsan ebu jhanzla tagutun mahkemsinde daha hiddetli ve siddtkliydi karsilastirin ebu hanzlayala metin kaplani bunu anlattigim icin anlasilmasin akidsini savunuyorum cahiller gostermek icin ebu hanzla mahkemeyi askeriyeyi okulu ve resmen tagut olduklarini soylemistir fajet metin kaoplan ise ben size dusman degilim lafa bak pisliklerinizle dolusnuz soylenecek cok soz var allaha havale dediyorum alime iftira atip bunlarii paylasanlari 93de donum noktasi olmustur ve bu kasteleri iyi seyredin dinleyin bunuda herkes bilsin ben alimin son hali zahirine gore muvahhid alimdir ve tevhdi alimidir ve muslumandir ve 20 asrin muceddidi olarak goruyorum halende suan 21 asirda boyle alim ne vardir konusan nede ortada vardir yani gunumuzdeki tum alim hoca seyh imam gecinenler alim gibi tevhidi asla anlatmamaktalar benim astigim vieolarla karsilastirin gorursunuz ataputa particiler demokrasiye laiklige kamlizme putalara acik ve net dusman olan muvahhid alimdirb ve tevhidi anlatmistir

Üst Ana Sayfa Alt