Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

The Aurora (kutup Işıkları) Kuran Tilaveti Eşliğinde

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
çok güzel da bu gülyarasından izlemek sıkıntı 2 dk lık bir videoyu izliyebilmek için 20 dk beklemek lazım ki dolsun

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
benim internetin yavaş olmasından kaynaklanıyor olabilir ama youtubede böyle yavaş değil vimeo olsun bu gülyarasında yavaş doluyor

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyküm selam.Abi çalışmanız çok hoş olmuş maşaAllah :) Birde birşey sormak istiyorum.Videoda arka planda oynayan sahnelerde havaya uçuşan yeşil ve pempe bulutlar var. Acaba sadece dünyanın belli yerlerindemi görülüyor?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Aleyküm selam.Abi çalışmanız çok hoş olmuş maşaAllah :) Birde birşey sormak istiyorum.Videoda arka planda oynayan sahnelerde havaya uçuşan yeşil ve pempe bulutlar var. Acaba sadece dünyanın belli yerlerindemi görülüyor?

akhim sadece kutupların kuzey ve güney kısımlarında yaşanıyor bu olay tahmin edersem güneş ışıklarından kaynaklanıyor bu rengarenk görüntü

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
uydudan bakınca sanki yangın çıkmış yeryüzünde :)

sübhanALLAH

Üst Ana Sayfa Alt