Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Timurtaş Uçar Hoca - Hz.Mevlana Büyük Bir İslam Alimidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
TURKIYEDE 1900 YILINDAN SONRA BASILAN KITAPLARIN COGUNDA BULASIKLIK VARDIR HERKESIN DIKKATLI OLMASI LAZIM EN GUVENDIGINIZ HADIS KITAPLRINDA BILE BULABILIRSINIZ BULASIKLIGI DETAYLARA GIRMEYECEGIM HASSAS BIR KONU,SUNU BELIRTEYIM YAZMA ORJINAL ESERLERE ARTIK BILGISAYAR ORTAMINDA ULASILIYOR.TURKIYEDE GERCEKTEN COK DEGERLI YAZMA ESERLER VAR ARABI BILGISI OLAN KARDESLERIMIZ SULEYMANIYE KUTUPHANESI NE BAKABILIRLER KAYIT UCRETLIDIR....

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Konumu Kirletmeyin lütfen mesneviyi bende okudum...ancak ve ancak...her yayınevi farklı şekilde çevirmiş ve farklı şekilde içine içerikler katmışlardır...ben size dedim bakmak ve görmek farklıdır..buraya copy paste yapanlara diyorumki...gidin ..en orijinal..orijinal olarak kendi yazdığı başkasın tarafından aktarılan yazıları değil..çevrilen yazıalrı değil...kendisinin yazdığı eserlere bakın +18 içerikler varmı yokmu..yad o içerikler sonradan mı eklenmi..timurtaşın sohbetini buraya boşu boşuna eklemdik...galiba eleştirenler timurtaşın ne dediğine hiç dikkat etmemiş..dinleyin sonra kararınızı verin...bu kadar...tartışma istemiyorum

en bariz örnek verim..beni Said nursi yüzünden tekfir eden biri...said nursini eserinde şu ve şu vardır dedi..yayınevinin delil gösterdi..şuan sildiğim mesajlarda birinin yaptığı gibi...daha sonra orijinal eserlerine baktım...böyle bir mevzuu yok..talebesi tarafında içeriğe eklenmiş daha sonra Said nursi tarafından yazılmış gibi gösterilmiş...bir mevzuu olduğunu anladık..

ancak neye yararki...bir kere inat bindi işe...tartıştığımız kardeş..gerçeği kabul etmedi..ve buradan gitti...tekrar diyorum..copy paste yaparak.hiç birşeyi bilemessiniz...

benim tartışma üslubumdan size bir örnek..eğer ben biriyle ciddi bir tartışmaya girersem..onun delillerini orijinalinde ve kendisinin yazdığı şekillerle birebir karşılaştırırım...orada sorun yoksa reddiye yazarım..anlatabiliyormuyum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt