Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Timurtaş Uçar Hoca ve oğlu İddaa

T Çevrimdışı

Tevhid-Dini

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
images

images

NUMAN KURTULMUŞ’UN İSİM VERMEDEN ELEŞTİRDİĞİ İSİM

Spor Toto, Milli Piyango gibi şans oyunlarına karşı verdiği vaazlarla bir döneme damgasını vuran Süleymancılar grubunun önemli isimlerinden ünlü vaiz Timurtaş Hoca’nın oğlu Bekir Yunus Uçar, Spor Toto Teşkilát Müdürü olarak görev yapıyor.

Numan Kurtulmuş’un isim vermeden bahsettiği kişi olan Bekir Yunus Uçar, kendisinin de gençliğinde Spor Toto oynadığını belirterek, “Timurtaş Hoca’nın oğlu nasıl Spor Toto’ya müdür olur?” eleştirilerine bir anlam veremediğini söylemiş ve “Babam yanlış tanıtılıyor. Renkli televizyonun girdiği ilk ev bizimkiydi. Babam sağ olsaydı, aldığım maaşı hak edip etmediğime bakardı. Babam, kendi şahsi fikrine uymasa da pek çok şeye ses çıkarmazdı. İnsanın kendi vicdanına hesap vermesi gerektiğine inanırdı” açıklamalarında bulunmuştu.

Z Çevrimdışı

zeidan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
السلام عليكمherşey iyi güzel hos da SÜLEYMANCILAR GRUBUNUN hocalarından demek ne ıstır akhım boyle dıyerek bu kadar muhterem bır zatı sadece bellı bır cemaate hasretmıs oluyoruz! yazık..جزاكم الله خيرا يا رب

T Çevrimdışı

Tevhid-Dini

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
zeidan kardeşim sadece bir haberi paylaştım yani olduğu gibi aktardım yoksa
kendimden birşey katmış değilim. İstisnasız her insan çocuklarıyla imtihan olur hatta buna peygamberler de dahildir. Hz Nuh a.s bu anlamda bir örnektir.

Konuyu buraya atıfla paylaşmak istedim hepsi bu.

Z Çevrimdışı

zeidan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
بارك الله فيك يا أخي sözüm sana değil di ama en azından bu paylasımları yaparken ''oldugu gıbı''aktarmak yerıne kendı hududlarımızı bellı edersek daha dogru olur dusuncesındeyım paylasım ıcın tesekkurler

D Çevrimdışı

darendeli

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sasilacak yada kinanacak birsey yok bu iste Hz Adem'in Oglu sapmadimi Hz Nuh'un Oglu karisi sapmadimi Lut un kide öyle olmadimi Peygamberimizin (SAV)amcalari olmadimi o sapiklardan burda bu paylasimi yapmanin Rahmetli hocaya zarar vermesinede inanmiyorum

FB_Addon_TelNo{ height:15px !important; white-space: nowrap !important; background-color: #0ff0ff;}

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Timurtaş uçarın süleymancılardan olduğunu duymadım.Ne kadar bazı yanlışları da olsa hocanın.Türkiyedeki diğer hocayım diye geçinenlerden çok daha iyidir.

Üst Ana Sayfa Alt