Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

travesti almine akp den ady adayı oldu

A Çevrimdışı

antitağut1979

Üyeliği İptal Edildi
Banned
akp açıldıkça açılıyor durmak yok. bunlar dindar nesil yetiştirecek bizim sakalı hüznülerde görücek heyy ALLAHIM KİMLERE KALDI CANIM ÜLKEMİZ EŞCİNSELLİĞİ SERBEST BIRAKAN VE DERNEK KURMA HAKKI VEREN TAYYİBİ TEMSİL ETMEK İÇİN ADAY OLAN BİRİSİ...
Travesti Almine AKP'den aday adayı oldu
Transseksüel şarkıcı Almina Temayül yoklamasında 22 aday adayını geride bıraktı... AK Parti’ye aday adaylık başvurusu ilk etapta sıkıntı olan ardından aday adaylık başvurusu kabul edilen transeksüel şarkıcı Almina Can Rencü, temayül yoklamasında birçok partiliyi geride bırakarak sürpriz yaptı. Sadece Karabağlar İlçesinde yapılan aday adayı tanıtım toplantısında 5 dakika kendini tanıtma fırsatını bulduğunu ifade eden Almina Can, “İmkansızlıklara rağmen aldığım oy başarıdır. Bu da partimin hoşgörüsüdür” dedi.
Önceki gün yapılan temayül yoklamasında İzmir 1. Bölge’de milletvekili aday adayı olmak için yarışan 82 aday arasında 60 oy alarak 22 adayı geride bırakan Transseksüel Şarkıcı Almina Can Rencü seçime damgasını vurdu. Temayüle gelmemesine rağmen aldığı oyun başarı olduğunu ifade eden, Almina Can, “Karabağlarda yapılan aday adayı tanıtım toplantısında sadece 5 dakika konuşabildim. Buna rağmen transseksüel bir aday adayının muhafazakar bir partide bu oyu alması ciddi bir olaydır. Bu oy partimin bana bakışının kötü olmadığının ne net göstergesidir. AK Parti’nin sadece 10 günlük üyesi olarak aldığım bu oy yanlış yerde olmadığımın da ispatıdır” dedi. Aşırı derecede para harcandı Seçim çalışmaları sırasında yapılan harcamalara da şaşırdığını ifade eden Almina Can, “Çok aşırı derecede paralar harcanıyor. Bir milletvekili olmak için neden bu kadar fazla bedel ödenir anlayamadım. Ben bu kadar para harcamaya karşıyım. Para ile alınan oyların helal olmadığına inanıyorum. Ben şahsen öyle oy almak istemem. Bu yönde çalışma yapmak yerine hiç oy almamayı yeğlerim. Zaten parasızlıktan dolayı da yeterli çalışma yapamadım. Bana destek veren tüm partilerimden Allah razı olsun” diye konuştu.

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"..para ile alınan oyların helal olduğuna inanmıyorum"
helal ve haramı artık kimler belirliyor
suphanallah..suphanallah..suphanallah
Kendimden utanıyorum artık..
Evimde oturup küfrün bu kadar yükseldiğini izlemekten dolayı..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Pes yani

C Çevrimdışı

coban6842

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bir zamanlar imamın manken kızı diye kitabı okumuştum imamın kızının beraber kaldığı arkadaşlarından biri olan bu benzeri kişilikteki şahsiyet o zamnlar Bülent ersoydan imrenerek kestirdiğini söylüyordu . bunlar iktidara geldiği zaman aman bunlara özenti olmasın o zaman tayyip dindar nesil değilde ... neyse

Üst Ana Sayfa Alt