Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Türkiye Savaş Kararı Aldı

• Konbuyu başlatan metinyigit
  • Başlangıç tarihi
K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
TEZKERE kabül edildi Tarihe Geçen gün 2 Ekim 2014 Çarşamba. Yaz tatilinden sonra Meclisin ilk görüşmesi, Yarın Kurban bayramı arefesi
396 oy 298 kabül 98 red Bu okunur okunmaz İyi Bayramlar denilerek meclis kapandı.
Orada bir mhp'li millet vekili geçmişte ırakta libyada bosna da bir sürü mmüslüman katledildi. Bunların tek sebebi de haçlı ordusudur. Siz de haçlı ordusuyla birlik olup müslümanların içine giriyorsunuz demişti. Beğendim.

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
Orada bir mhp'li millet vekili geçmişte ırakta libyada bosna da bir sürü mmüslüman katledildi. Bunların tek sebebi de haçlı ordusudur. Siz de haçlı ordusuyla birlik olup müslümanların içine giriyorsunuz demişti. Beğendim.

aynen kardeşim canlı izliyordum bende takdir ettim kafirler bile haclı seferi oldugu acık beyan ediyorlar artık
inşAllah bu şerden bir hayır dogar ışid,el nusra ahraşum birleşme yoluna gider yoksa ne akan kan durur nede düşman biter

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah'ım zalim tağutların yaptıklarından beriyim. Muslumanlara yardim et Allahım.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tc muharip olarak girerse 2. Kule de yikiliyor demektir))

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Hakla batil iyice ayrilacak ya iste gormeyen gozler gorsun diye. Allah bizi dogru yola iletip ayagimizi sabit kilsin.

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriye tam mayin tarlasina dondu bu haberle birlikte yalniz tezkere metni de ayri bir orjinal, ilginc gelismeler bizi bekliyor.. Hakki ve batili bir kez daha acikca gosteren Allaha hamdolsun.. Hala beseri duzenlere bel baglayan kardesler varsa onlara da ders olmustur insallah. Beseri duzenler sadece gundelik cikar ve menfaatlere gore adimlarini atar. Beseri duzenlerin merhametle, vicdanla, insan haklariyla ve adaletle olan iliskileri kendi hevalarindan duzdukleri yasalara gore sekillenir.

Birkac hacli ve seytana tapan insan gundem oldu mu dunyalari ayaga kalkiverir ama olen yuzbin mustazaf onlarin indinde insan dahi degildir!

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:ssrtcbya:
O kadar beddua ettim bu ev sahiblerine sonunda kabule dogru gidiyor dualarim....:kyfmyrn:

675 tl sobali evde oturuyorum:snzdglsn:

Savas falan cikarsada bizim kira fiyatlarida dusebilir.:D Sonunda dogalgazli bir evde oturabilecem...:ssrtcbya:

Hatta belki ev bile alabilirim...faizsiz.bankasiz.tokisiz..eminevimsiz.katilimsiz.....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:ssrtcbya:
O kadar beddua ettim bu ev sahiblerine sonunda kabule dogru gidiyor dualarim....:kyfmyrn:

675 tl sobali evde oturuyorum:snzdglsn:

Savas falan cikarsada bizim kira fiyatlarida dusebilir.:D Sonunda dogalgazli bir evde oturabilecem...:ssrtcbya:

Hatta belki ev bile alabilirim...faizsiz.bankasiz.tokisiz..eminevimsiz.katilimsiz.....
Kac derecelik acidan bakiyosun akhi .
Savas -cihad. Sen kiradan bahsediyon.
:D

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kac derecelik acidan bakiyosun akhi .
Savas -cihad. Sen kiradan bahsediyon.
:D

:eyv:Akhim walla gel gor...ayni kanaate varacagina eminim...sadece ev konusu degil...

Bu toplumda ne haramlar ne cirkefler donuyor...sahid oldukca kendimden utaniyorum...

...Sahabenin biri nubuvetten once toplumun halini dusununerek soyle manen demisti"Bu toplumu ancak afet temizler"manen boyle hatirliyorum...

Suriyede bulunan zulum sahiblerinin villalari.ciftlikleri.saraylari... kendilerinin terkinden sonra ya yikildi harebe oldu yada baskalarinin eline gecti...
...Zulmedenler yakinda bir inkilabla devrileceklerini bilecekler...

Bizim burdaki zalimlere nasil bi kotu akibet gelecek onu merak
ediyorum.

Insallah islah olurlar...

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aynı amaçlara
dönük olmak
üzere yabancı
silahlı
kuvvetlerinin
Türkiye'de bulunması
bu ne anlama geliyor akhiler?

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Buyuk savaş öncesi altyapi bence.
Melhame geldi catti sanki

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
bu 1 hafta gidiş cok önemli türkiye geri adım atmaza herkez hazır olsun CİHAD I EKBERE

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:eyv:Akhim walla gel gor...ayni kanaate varacagina eminim...sadece ev konusu degil...

Bu toplumda ne haramlar ne cirkefler donuyor...sahid oldukca kendimden utaniyorum...

...Sahabenin biri nubuvetten once toplumun halini dusununerek soyle manen demisti"Bu toplumu ancak afet temizler"manen boyle hatirliyorum...

Suriyede bulunan zulum sahiblerinin villalari.ciftlikleri.saraylari... kendilerinin terkinden sonra ya yikildi harebe oldu yada baskalarinin eline gecti...
...Zulmedenler yakinda bir inkilabla devrileceklerini bilecekler...

Bizim burdaki zalimlere nasil bi kotu akibet gelecek onu merak
ediyorum.

Insallah islah olurlar...
Bende öyle düşünüyorum cogu zaman.
Helak olmayi hakeden toplumlara döndük neredeyse. Allah cc islah etsin bizi

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu 1 hafta gidiş cok önemli türkiye geri adım atmaza herkez hazır olsun CİHAD I EKBERE
Acele etme:D
Nusra ve devlede tc konusunda ketumluk var . son zamanlarda suriyede haberlerde Iyice azaldı. Sadece isid pkk konusuluyor.
Bu sessizlik firtina sessizliği.
Kaide veya Nusra dan ses getirecek şeyler gelebilir bu ara

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
bu 1 hafta ışid için saten el nusra türkiyenin bu karanı kabul etmiyor ve bunu savaş sebebi saycaklar cünkü ABD jetleri suriye içinde havalancak

Üst Ana Sayfa Alt