Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Türkiye'de Islamiyete Karşı Bir Savaş Var Mı?

Sizce türkiyede islama karşı bir savaş varmı ?

• Tam olarak değil

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır yok

• Bilemiyorum

• Kullanılan toplam oy
    4
DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
eğer dediğin şekilde islam kurtuluşa erecek olsaydı resulullaha dünyevi makamlar sunulduğu zaman onu kabul eder, devleti üst yönetimden idare ederek islamı gizliden yayma yolunu seçerdi. ona gel seni devlet reisimiz yapalım ama bu davandan vazgeç dendiği zaman bunu kabul etmedi. bu dava kanla asimile edildi, yine kanla geri gelir. beşeri sistemlerin devrimsel döngüsüde dünya tarihi boyunca hep bu fıtrat üzerinde olmuştur. siyaset gücüyle islam dünyanın dört bir yanına yayılacak olsaydı sahabiler dünyanın dört bir yanına tebliğ için gitmek zorunda kalmazdı. benim hala aklım almıyor, kıbrısta sahabinin işi ne... bu farklı bir tebliğ aşkı ve anlayışı...

anliyorum sizi mübarek, lakin söyle bir Konu atlamissiniz bence ben Toptan Mücadeleyi birakalim demiyorum ki, Elbeette Mücadeleye devam lakin Okumadan daha dogrusu Öretmeden Nasil islam zafere ulasacak ? simdi en keskin Silahlari tagutlar ögetiyor öyle degil mi mübarek simdi biz bunlari neden öretmiyoruz.. Cnkü paramparca olduk ve cogumuz birbirimizi yemekten zaman bullamiyor, tagutlara karsi yeni örünler öretmeye..

söyle birseyde demeden gecemeyecegim !sLaM4eVeR kardesim, sen ne kadar Fetullahi seviyorsan bende o kadar :hahahaa

selametle kalin mübarekler :güldüm

Üst Ana Sayfa Alt