Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyük Putu

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
430978_374454089252164_186560574708184_1200066_614511616_n.jpg

bir adım daha ileri gittik(!). artık türkiyenin en büyük atatürk heykeli 22 metre boyu ve 60 ton ağırlığı ile artvin de... gürcü heykeltraşın emek harcadığı heykel ,tahminimize göre halkımızın da çok işine yarayacak(!)... acıkanlar yiyecek ! medeni dünyaya bir adım daha yaklaşacağız.(!)

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH EN BÜYÜKTÜR..

heykel1.jpg

Heykeli yaptıran Sıtkı Kahvecioğlu Vakfı Başkanı Sıtkı Kahvecioğlu, "Eşimle gezilerimiz sırasında diğer ülkedeki önderlerin dev heykellerini görmüştüm. Bundan esinlenerek ben de Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk`ün heykelini yapma kararı aldım. Bunu da gerçekleştirdim" dedi.

heykel3.jpg

heykel2.jpg

Heykelin ayak kısmına yaklaşık 200 metre küp beton döküldü. 50 Ton Çelik boru ve 10 Ton Bakır kullanıldı. Yaklaşık bir yıldır montajı devam eden proje için 2003 yılından beri çalışmalar yürütülüyordu. Heykelin tek başına maliyeti ise yaklaşık 1.5 milyon dolar.

ser-a Çevrimdışı

ser-a

Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi kemalatatürk bu heykel ile türkiyeyi dış tehditlerden mi koruyacak.heykele karşı çıkan suç işlemiş oluyor.o zaman heykel için türkiyenin bütçesini tahsis etseniz kimse bir şey diyemez.Ama bir cami için bütçeden harcama yapılmaz.Ama türkiyeyi islamın önderi olarak gösterirler ve bundan da övünç duyarlar.Kendilerinin en iyi müslüman olduğunu iddia ederler.Bu milletin dini değerlerini yönetmekte olanların zihniyeti sahibinin söylediği olduğu sürece onlar en büyük hak yoldan alıkoyan saptırıcı olacaklardır.Örneğin din işlerinden sorumlu kurum ilk önce israfın haram olduğunu söyler,ama bir türlü heykel yontup milyonlarca lira para ödenen bu tür şeylerin israf olduğunu söyleyemez.Namaz kıldırırlar ama,namazdan alıkoyan kurumların buna hakları olmadığını söylemez.Zinanın suç olduğunu söylerler ama,devletin zinaya yaklaşımını hiç bir zaman dile getirmezler.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
inşaALLAH yıkılması bizlere nasip olur amin

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
"Eşimle gezilerimiz sırasında diğer ülkedeki önderlerin dev heykellerini görmüştüm. Bundan esinlenerek ben de Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk`ün heykelini yapma kararı aldım. Bunu da gerçekleştirdim" dedi.

Aklıma Âmr bin Luhay el Huzâî geliyor..

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu günlerde bende ülkemizdeki bu putları düşünüyordum zaten.İçimden Hz İbrahim gibi alacaksın baltayı hepsini teker teker yok edeceksin diye geçiriyordum inanın.Hatta arkadaşlarımla bu konuda bir plan dahi yaptık :)

Allah İmanımızı kamil bir imana erdirsin inşaAllah.

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Yuh Olsun Size Ve Taptıklarınıza.Ahmet Kalkan Hocanın dediği gibi yaşadığımız topraklarda bir felaket olsa her yer yerle bir olsa sonra bu topraklarda kazı araştırma filan yapsalar inanç olarak putperest olduğumuzu söylerlerdi

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ovundukleri seye bakarmisiniz,duyanda cok buyuk insanliga,muslumanliga faydali bir sey bulmus sanacak

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kafir ilimde ,fende,Müslümanı katletmede yarışır...neymiş bizde en büyük putu yapmada, ne günlere kaldık gerçekten 1,5 milyar dolar doğrumu inanılır gibi değil...

S Çevrimdışı

sedatt

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar biz bunlarla uğraşırken sanalda neler oluyor birdeonalara bakmak lazım ahleksizlık almış başını gidiyor daha geçenlerde bir forum sitesine rastladım içeriğini merak edip girdim iğrençlik diz boyu eş değişiminden tutunda camda soyunmalar herşey var pronografik videolar ne ararsan var avrupadaki peymaberimizle alay eden karikatürü paylaşıp neredeysde buna hak verir yazıları okuyunca dayanamadım bende yazdım ama hemen atıuldım doğruları yazdığım için sizlere bu sitenin linki atıyorum birde sizler bakın hacker arkadaşlar varsa aramızda allah rızası için bir el atalım hayırlı geceler dilerim

E Çevrimdışı

Ebu Muhammed El Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu günlerde bende ülkemizdeki bu putları düşünüyordum zaten.İçimden Hz İbrahim gibi alacaksın baltayı hepsini teker teker yok edeceksin diye geçiriyordum inanın.Hatta arkadaşlarımla bu konuda bir plan dahi yaptık :)

Allah İmanımızı kamil bir imana erdirsin inşaAllah.

yapacağınız ameli ulu orta söylemeyin.
Allah'ın izni ile ihlasınız kaybolmaz.

H Çevrimdışı

hattab79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
her tagutlarin, azginlarin, putlarin, zalimlerin bir zamani vardir. Allaha yemin ederimki hepsi yeryüzünden birgün yok olacak!!

Üst Ana Sayfa Alt