Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni | Türkiye'nin Suriye Operasyonunu Nasıl Değerlendiriyorsunuz? | Alparslan Kuytul

Abdullah el Hanbeli Çevrimdışı

Abdullah el Hanbeli

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamda tuhaf şeyler seziyorum, Esed'e tahammül edelim diyor resmen. Suriye rejimi ile, İran ile ve Rusya ile beraber çalışalım demeye çalışıyor, bu adam iyiki TC'nin yöneticisi değil, evet mevcut hükümet ABD ile müslümanlara zulmetti ama bu adam gelse İran, Suriye rejimi ile zulmederdi. O zaman görürdük o süper siyaset anlayışını! Yazıklar olsun. Geçmişteki Kuytul ile şimdiki Kuytul arasında dağlar kadar fark var.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yaklaşık dört buçuk dakika izleyebildim midem bulandı. Yarım milyon insanın kanı, birkaç milyon insanın gurbete gitmesi, binlerce insanın kirletilmiş ırzı, yıkılan onlarca cami ve yakılan yüzlerce mushaf üzerinden laf ebeliği yapmaya hayâ etmeyen ya ileri derecede salak ve yahutta haysiyetsiz adamlara tahammülüm kalmadı. Utanın biraz utanın, ahlaksız herifler.

Edit: Mesajı yazana kadar tamamını dinlemiş oldum/olacağım (şu an 10. dakikadayım zannımca). Daha bir midem bulandı.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu videodaki şahısa Miraç Karaaslan filan bir reddiye yayınlasada rahatlasam. Vallahi ben de yaparım diye düşünüyorum lakin kafayı çizerim diye denemiyorum. Diyecek çok şey var ya, içimizde tutuyoruz. Abi sen bir şeyler de bari y0lcu34.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamın murıdlerıne ben bırseyler yazdım Adamlar hala kor gıbılerdı.
Bu tarz ınsanları yüceltenlere hep aynı gözle bakıyorum adamlar sırasıyla hoca seyh sıyh en son bırsey kalmayınca halıfe mehdı ılan edıyorlar. Kendılerını lıderlerını
Bu ozguven onlara bundan geliyor olsa gerek....
Yanı bırseylerı savunuyorlar bu kendım ve herkez ıcın gecerlı ınsan bır sorar yaw
ALLAH a ve rasulallah a gore gerçekten ısın aslı nedır..
Kendılerını zıkır ehlı gorduklerı ıcın bılen bırılerıde onları kesmıyor ukalalık dız boyu
En son ben bunlara bi yapıştıracağım da cevaplarını paylarını
o kadar dıdındıgım ugrastıgım hala da caba sarfettıgım bırseylerın heba olmasına gönlüm razı degıl...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
..
SEYH ABDULLAH MUHAYSINININ DEDIGI GIBI Mucahıtlere cıhada kım dıl uzatırsa sonu hüsran olacaktır.Agızdan çıkanlara dıkkat etmelı...
CrN1wZhWIAEfLlk.jpg

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2005 konuşmasına göre ahmak saddamın yerini tayyip almış durumda "idi" ,kuytulun çizgisinde bir değişiklik yok görünüyor . biraz perinçek düşüncesinde geldi bana abd nin karşısında kim varsa onunla olalım derdinde , aynı hataya tayyipgillerde düşmüştü kemalizmin karşısında kim varsa onunla olalım diyerek .pkk ile liboşlarla birliktelikleri falan. Düşmanımın düşmanı dostumdur diye bir gerçeklik söz konusu değildir . kuytul iranın veya esadın abd ile birlikte hareket ettiğine ikna olsun iranada esada da karşı çıkar çünkü düşünce tarzı bu yönde . belki o da mehdiye hazırlanalım deyicilerdendir saidistler gibi ... ???

Üst Ana Sayfa Alt