Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Türkiye'nin ılımlı İslam yaşamı

Bir Mucahid Çevrimdışı

Bir Mucahid

Üye
İslam-TR Üyesi
Nihat Hatipoğlu insanlar arasında çok ünlüdür, çünkü fon müziği eşliğinde şiirimsi hikayeler satar... Cübbeli Ahmed ve Edip Yüksel'e gelince; biri komiktir, diğeri de tanınması için fonlanır. İhsan Şenocak ise devlet kurumu sayılır. Kabe İmamı Sudeys'in de sesi güzeldir...

Bu ümmetin ünlü olmayan ama Hakk terazisinde, ünlü olan bin adamdan daha ağır basan evlatları vardır. Adı sanı bilinmez, çoğunun bir mezarı bile yoktur. Bu ümmete yaptıkları fedakarlığı bir onlar bilir, bir de onları yaratan Rableri..

Bazıları ise onları, sadece kısa bir videodan veya küçük bir risaleden ibaret sanır. Oysaki bu kimseler, bir kitaptan çok daha fazlasına sahipler: bu kimselerin ders silsileleri, kitapları ve sohbetleri bu topluma kazandırılmalı... Okunup okutulmalı..
Devamı inseAllah beyaz minare kanalında المنارة البيضاء (Beyaz Minare)
 
Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Eğer siz Allah'ın dinine yardım ederseniz, Allah da size yardım eder ve ayaklarınızı sabit kılar.” • Muhammed Suresi 7. Ayet
@Öğrenen Müslüman
Serbest Kürsü bölümünde Beyaz Minare diye başlık açıp Beyaz Minare'deki yazıları dergi gibi sırayla yazıları paylaşsak daha iyi olur diye düşünmüştüm. Bunun için sordum. Yazılarınız genelde Beyaz Minare'den. Telegramdan ben de takip ediyorum.
 
Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt