Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Ubeydullah Arslan Kimdir?

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ubeydullah Arslan kimdir? Hakkında hiçbi bilgim yok sohbetlerini dinlemede sıkıntı var mı? Ne gibi sapık düşünceleri vardır?

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum bu konudaki tüm yanitlari sildim. Zira gelen elestirilerin hic birinde delil mevcut degil, bundan dolayi konu amacindan sapip ilmi olmaksizin kahve sohbetine dedikoduya dönmekte.

Daha önceki yorumlari silme nedenim ubeydullah arslan tarafindan israrla bir cok kez oy vermedigini, oy vermeye cevaz vermedigini israrla bize haber göndermesidir.

Bundan sonraki elestirilerde lütfen delil koyun ki, insanlar delile tabi olsun, bos bos o sunu diyor, bu bunu diyor gibi sözlerle forumun kalitesini düsürmeyiniz.

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardesim bu adamin resmi sitesi mi ayrica bu görüs yeni mi yoksa eski mi?

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Kafa karışmış biraz ehveni şer diyor herhalde....

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
@IsLaM4eVeR
Selamun Aleykum we Rahmetullahi. Ubeydullah arslan hocada ne gibi bir sıkıntı var acaba, dinlemekte bir mahsur var mıdır?

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
@IsLaM4eVeR
Selamun Aleykum we Rahmetullahi. Ubeydullah arslan hocada ne gibi bir sıkıntı var acaba, dinlemekte bir mahsur var mıdır?

Aleykum selam ahi, ahi eskiden olsa direk bazi SIKINTILARININ oldugunu söyleyebilirdim ancak daha sonradan defalarca kez ubeydullah aslan tarafindan sitemize iletilmek üzere partici olmadigi, oy vermedigi ve bizim gibi düsündügünü bizlere defalarca kez haber ile göndermistir.

Kendisi böyle derken onun hakkinda sahsi olarak konusmama ve hüsnü zan yapma karari aldim, kendisini bence diyorum sahsi fikrim dinlemende herhangibi beis görmüyorum aksine yararli olacagi düsüncesindeyim ancak hakimiyetle alakali mevzularda kulagini cirmalayan herhangibi sohbet dinlersen tarafima iletirsen ben de sevinirim.

Allah ayagimizi dogru yolunda sabit tutsun eger egriysek bizleri düzeltsin ve o dogru yolunda durabilecek güc ve kuvvet versin. amin

C.Betül Çevrimdışı

C.Betül

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sohpetlerini çok dinleyen birisiydim. Fakat kendisi tağuta muhakeme olunabilir diyor. Üstelik kendi sevdiği,saydığı hocası -erdoğana oy vermek vaciptir - diyor kendiside onu tekfir etmiyor hatta beraber fotoğraflar çekilip face koyuyorlar.. İtikadı bozuk.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Sohpetlerini çok dinleyen birisiydim. Fakat kendisi tağuta muhakeme olunabilir diyor. Üstelik kendi sevdiği,saydığı hocası -erdoğana oy vermek vaciptir - diyor kendiside onu tekfir etmiyor hatta beraber fotoğraflar çekilip face koyuyorlar.. İtikadı bozuk.
Selamun Aleykum, kardeşim bizzat hocanın sohbetine katıldım ona sorular sorduk, oy vermeyi kesinlikle desteklemiyor, belki eskiden desteklemiş olabilir ama önemli olan şimdiki durumu, hocanın yeni sohbetlerini dinlemek lazım, İsterseniz facebookta sayfasi var, sorularınızı oradan sorabilirsiniz inşeallah, buyrun: https://m.facebook.com/islamdavetci...51:mf_story_key.-1888763841313009296&__tn__=C

C.Betül Çevrimdışı

C.Betül

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Eskidende desteklemiyordu fakat herşey oyda başlamadığı gibi oyda bitmiyor.. Şimdi belki dediğiniz gibi olabilir Rabbim en doğrusunu bilendir.

Üst Ana Sayfa Alt