Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ücretsiz YouTube premium

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Selâmun aleykum, YouTube reklamlarından sizde benim gibi bıktıysanız şuan doğru yerdesiniz demektir. Bende yeni kullanmaya başladım bir arkadaşımın tavsiyesi ile premium da sunulan bütün özellikler mevcut reklamsız ve telefon ekrani kilitliyken bile arka plan çalışması veya whatsapp tayken aynı şekilde uygulamanın çalışması harika. Güvenilirlik vs bu konu hakkında birşey diyemem ben saçma sapan reklamlardan bıktım ve YouTube da para kazandırıp premium almak istemedim. Android de kullanıyorum apple da denemedim. Kurulum aşamasına geçicek olursak
30795

YouTube revancedi kurduktan sonra microg yi kuruyoruz. www.revanced.net

Faydalı olması dileğiyle. Hayırla kullanın..

Son düzenleme:
Hawkeye Çevrimdışı

Hawkeye

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Newpipe kullanın hem açık kaynak kodlu yazılım hem de virüs yok

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Virus-hacker işlerini iyi bilirmisin? Biliyorsan boşuna anlatmayayım.
Kardeşim aynı şeyleri konuşmayı sevmiyorm. Yazdığın terimleri lise 1 de cyberwarrior da öğrendim ve sıkı hayranıydım grubun. Ayrıca hackerlik tecrübesi olarak 11 yaşımdayken sosyal mühendislik yöntemiyle oyun hesabim çalınmıştı. Ben diyorm ki sana virüs evet bu işin gerçeği ancak google playden resmi olarak indiriyorsun diye o güvenli olmuyor. Umarım beni anlamışsındır.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Türkmen (Türk+İman)

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim aynı şeyleri konuşmayı sevmiyorm. Yazdığın terimleri lise 1 de cyberwarrior da öğrendim ve sıkı hayranıydım grubun. Ayrıca hackerlik tecrübesi olarak 11 yaşımdayken sosyal mühendislik yöntemiyle oyun hesabim çalınmıştı. Ben diyorm ki sana virüs evet bu işin gerçeği ancak google playden resmi olarak indiriyorsun diye o güvenli olmuyor. Umarım beni anlamışsındır.
Tamam teşekürler

Üst Ana Sayfa Alt