Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Unuttuk Mu Yoksa Filistini Lübnanı

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
size ne olduda, Allah yolunda ve rabbimiz bizi halki zalim olan bu sehirden cikar bize tarafindan bir sahip gönder ve bize tarafindan bir yardimci yolla... diyen zavalli erkekler,kadinler ve cocujklar ugruna neden savasmiyorsunuz (nisâ: 75)

iman edenler allah yolunda savasirlar. inanmayanlar ise tugut ( batil ve seytan) yolunda savasirlar o halde seytanin dostlarina karsi savasin süphe yokki seytanin kurdugu düzen zayiftir..
(nisâ: 76)
filistin3fl4.gif

BU BENİM KARDEŞİM OLSA NE YAPARDİM

filistin4dl9.gif

ya burdaki sizin evladýnýz olsaydý? olmamasý neyi farkettirir... hepimiz ayný candan müslüman kardeþler deðil miyiz?!!
26filistbmf5.jpg

oh be bu anneniz deðil dimi!!! ne farkeder sizin gibi bir can'ýn annesi... hiç mi yüreðiniz yanmýyor?!
01tank3pq3.jpg

bu sizin eviniz deðil dimi... önündeki de babanýz deðil... Ýyi o zaman rahatlayýn... sýrtýnýzý koltuðunuza iyice yaslayýn!!!
50nbon7.jpg

BİRAZ SONRASI
43nbtk8.jpg

ne çabukda unuttuk dimi üstte ki iki fotoðrafý...!
24mar02bax9.jpg

filis2jh5.jpg

evlatlarýnýz giyiyor dimi formalarýný. çekiyorlar gramponlarýný... sokaklarda özgürce oynuyorlar.. peki onlarýn suçu ne? güçlü güçsüzü eziyor niye müslüman diye... hani nerde müslüman... nerdesin ey milletim. buna nasýl sessiz kalýrsýn devletim!! ey insanlar bir karikatür için dünya ayaða kalktý! ya bu zulüm nedir. neden bu sessizlik. susmayýn. herkes elinden gelen gayreti göstersin... yürek yangýnýdýr bunlar ne olur sessiz kalmayýn

filistin'de bir dram yaþanýyor...

dünya bu drama seyirci kalýyor...

su yok, elektrik günde sadece 2 saat. yiyecek yok. ambargo var. sýnýrlar kapalý. petrol giriþi de yasak...

filistin'de bir dram yaþanýyor...

dünya bu drama seyirci kalýyor...

filistin'liler bir yandan Ýsrail'in saldýrýsýna karþý koymaya çalýþýrken bir yandan da açlýkla savaþýyor...

ne olur sessiz kalmayýn!!!

millet uyanmalý ki devlet uyansýn!!! ülkem buna sessiz kalmasýn!!1

herkes birþeyler yapsýn.

Þimdi koltuðunuzda rahatýnýz keyfiniz yerinde nettesiniz... o insanlarýn karanlýk da aydýnlýk olacak elektriði yok!!!

ne olur sessiz kalmayýn!!!

Hz.Muhammed

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ECMAİN KARDEŞİM HEPİMİZ İNŞALLAH YÜCE ALLAHIN RAZI OLDUĞU KUL LARDAN OLABİLMEK DİLEĞİYLE ..............SELAMETLE

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry allah hepimizi muhafaza etsin bütün din kardeşlerimizi o canilerin elinnden kurtarsın... :crycry :crycry

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
FAKİRULLAH ' Alıntı:
:crycry :crycry :crycry :crycry :crycry ALLAH hepimizi muhafaza etsin bütün din kardeşlerimizi o canilerin elinnden kurtarsın... :crycry :crycry
amin kardeşim.dualarımız hep öyle ....inşallah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Unutmadık asla unutacağımızıda sanmıyorum zira bu necis kavim hiç durmadan zulmune devam edecek.

Rabbim filistindeki lübnandaki ve diğer beldelerdeki kardeşlerimize yardım etsin aralarındaki sorunları gidersin ve ehli sünnet çatısı altında birleştirip kafire karşı tek yumruk olmayı nasip etsin..

amin.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:agliyorum :agliyorum :agliyorum

amin amin amin...

dıyecek bışe bulamıorum................................................................

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Unutmadık asla unutacağımızıda sanmıyorum zira bu necis kavim hiç durmadan zulmune devam edecek.

Rabbim filistindeki lübnandaki ve diğer beldelerdeki kardeşlerimize yardım etsin aralarındaki sorunları gidersin ve ehli sünnet çatısı altında birleştirip kafire karşı tek yumruk olmayı nasip etsin..

amin.
duana bendende canı gönülden aminnnnnn......inşallah

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
allah razı olsun kardeşim inşallah dularımızda her zaman onlara yer var..çünkü onlar savaş içindeyken ve hergün şehitler verirken biz onları unutursak yaradana nasıl hesap veririz....

Rabbim yar ve yardımcıları olur inşallah...!

Ç Çevrimdışı

çaye

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
gene yaraladın beni be kardeş imkanı olup da oralara gitmezsem..... Allah bizi de uyandırsın gaflet uykusundan ve bütün müslümanlar tekrar Rasulullahın gemisinde toplasnsın.paylaşım için Allah razı olsun

V Çevrimdışı

vuslatım

Üye
İslam-TR Üyesi
Kayali34 ' Alıntı:
içimiz yanıyor ama elimizden bir şey gelmiyor :agliyorum ALLAH Razı oLsun bilgiler için ruveyda kadeşim
var kardesım var duamız var bızım en buyuk silahımız dualarımızdan ayırmayalaım inşALLAH