Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Vatanım Çeçenyaya Selam Olsun !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum arkadaşlar, unutmayınki burası net ortamıdır, net ortamında olacak ve olabilecek şeylerden bizler sorumlu değiliz ve yelerinde bildiği gibi bunun olmaması için elimizden gelenleri yapıyoruz.

Qoman Eskar kardeş, her kimsen bir müslümanın Hak'kına girdiğinin farkında değilsin.. Bahsettiğiniz Sadat-ı Kiram kardeş son zamanlarda sitemize geldi ve hiç bir mesajında sizin ona atfettiğiniz şeyleri o burada lanse etmedi. Kardeşden helallik almanız gerekir. Zira onun Hak'kına girdiniz.

Buradaki sorun size bu forumda yazılan yazıyı gösteren ve sizin buradaki yazıları okuyup ya da okuyup anlamadan bu tür uslüp ve yanlış bilgiler vermenizdir.

Zira bir çok konuda şeyh'imiz, hocamız,alimimiz derken bizler o kişilerle görüştüğümüz ya da onların yanında bulunduğumuz anlamına da gelmez. Kaldı ki komutan şamil basayev hepimizin komutanıdır, kalplerimizde derin izler bırakmış ender komutanlardan biridir.

Ben, Sadat-ı Kiram kardeşin bu konuyla alakalı aktardığı konuları bu şekilde gördüm ki , forumda bunun aksini iddia edecek de yoktur.

Konuyu kilitliyorum, lütfen bu tür meseleleri açıktan yazmayın aksi halde haklı-haksız bakmadan olaya karışan tüm kardeşleri forumdan uzaklaştırırım.

Selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt