Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Vazgeçmek Yok Kardeşlerim.... Baş Örtüsüne Özgürlük

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
dilannn ' Alıntı:
BURAQ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN BUNLARI HATIRLATTIN BİZLERE SAOL.YAZDIĞIN GİBİ VAZGEÇMEK YOK.İNŞALLAH TESETTÜRÜMÜZ ÖMRÜMÜZÜN SONUNA KADAR DEVAM EDER.İNŞALLAH O ÖRTÜDEN BİR İĞNE BİLE ÇIKARTMAK NASİP OLMAZ.

İnşallah kardeşim Başımız hezaman İslamla saolsun. Rabbim sizlerden ve sizin gibi bir çok bacılarımızdan analarımızdan ve kız kardeşlerimizden razı olsun insallah. Bizlerede düşen her zaman tam destek insallah Allah'ın İzni ile.

B Çevrimdışı

bekar71

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm,ben yeni bir üyeyim hatam olursa affedin.başörtülülere demek istedigim şu,davanızdan asla vazgeçmeyin,geçmek gibi bir lüksünüzde yok,tek yapmanız gereken rabbimin dedigi gibi saçlarınızı kapatmak kapatmak,kapatmak gerisini rabbime bırakmak o neylerse güzel eyler.syg.

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
bekar71 ' Alıntı:
selamün aleyküm,ben yeni bir üyeyim hatam olursa affedin.başörtülülere demek istedigim şu,davanızdan asla vazgeçmeyin,geçmek gibi bir lüksünüzde yok,tek yapmanız gereken rabbimin dedigi gibi saçlarınızı kapatmak kapatmak,kapatmak gerisini rabbime bırakmak o neylerse güzel eyler.syg.

Aleykum Esselam arkadaşım
Güzel anlatmışsın bizlerde desteklicez insallah. Enbüyük yükümlülük aslında bacılarımızda değil bizlerdedir. Herzaman onların yanında olacağız insallah.

Selametle

N Çevrimdışı

Nilay

Üye
İslam-TR Üyesi
önemli olan rabbimizin emrettiği gibi yaşamak bizlere başımızı örtmemizi emretmiş bizler örtücez bu emre uyucaz bizim için önemli olan bu dünyayı değil ebedi olan ahireti kazanmak elimizden geldiğince islam üzere yaşayıp kılık kıyafetimize dikkat etmektir. bu dünya bizim için bir sınav bu sınavı kazanmamız lazım bizler Allah'ın izniyle taviz vermiycez çarşafada laf dedirtmem benim bütün ailem çarşaflı laf söylemeden önce bir kere düşünün ergenekon denen kişi kur'an-ı kerimi aç carşaf(cilbab)hakkında inen ayetleri oku manasıyla öyle konuş araplara benzeme sen git amerikalılara benze istersen rabbim bizlerede giymeyi nasip etsin. o ninja dediklerine kıyamet günü o dehşetli günde yalvaracaksın unutma..................

V Çevrimdışı

vahabi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
okuyup çalışıp amir olanları da gördük...... inş yolumuzdan koltuk sevdasına şaşmayız:(

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
TESETTÜR DEMOKRATİK BİR HAK DEĞİL ALLAHIN EMRİDİR. bunun İÇİN YARDIM DİLEYECEKSENİZ ALLAHTAN DİLEYİN . İNSAN HAKLARI BİLMEMNE HAKLARI NEDİR ALLAH RIZASI İÇİN BASİRETLİ DAVRANIN ŞİKAYETİNİZİ ALLAHA SÖYLEYİN DİLEKÇENİZİ ALLAHA VERİN VE ONDAN CEVAP BEKLEYİN . ONDAN BİR ÇÖZÜM BEKLEYİN . İSLAMİ BİR VAZİFEMİZ İÇİN KAFİRDENMİ YARDIM DİLEYECEGİZ. ALLAH C.C. HİÇ BİR KİMSEYE KALDIRAMAYACAGI YUÜKÜ YÜKLEMEZ. BUNUN BİLİNCİNDE OLUN İNŞALLAH. SELAMETLE.

I Çevrimdışı

idilnaz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah ın izniyle biz bu yola baş koyduk ölene kadarda devam edecektir bizi kimse yıldıramaz beni ve bütün arkadaşları aydınlattığın için teşekürler

Üst Ana Sayfa Alt