Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Yapma Programı Için Yardım!

zindabad Çevrimdışı

zindabad

زينداباد
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum kardeşler. Bir video programı lazım ücretsiz kolay ve türkçe . movie maker var ama yetersiz kalıyor benim için.bu işten anlayan kardeşler varsa yardımcı olabilir mi.internette aradım fakat istediğm kriterlerde bulamadım forumda varsa link verebilirsiniz.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
After effect. Cok Profosyonel ve cok zahmetli. Bir de bilgisayarin donanimi cok iyi olmasi lazim. Ama çok güzel videolar çıkıyor. Baslibasina bi derya. Eklentilerle falan acaip bi program oluyor. Hazir templateler cok nette

Sony vegas biraz daha kolay. Ama effectin yaninda basit kaliyor.bunun da hazir templatelerini bulabilirsin bolca

Avs pratik. Bi ara kullandim. Seri sekilde video yapabilirsin. Avs nin converteri ile video formatlarindaki sorununu çözebilirsin. Avs de de bu problem vardi sanirim oyle hatirliyorum.

Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam.
@farkındayız Bahsetmiş olduğunuz Adobe After Effects,Sony Vegas,Avs Video Editor ve Avs Video Converter yazılımları malesef ücretli yazılımlar.
@zindabad Windows Movie Maker'da neler yapıyordunuz?Video yapma,düzenleme olarak neler yapıyorsunuz ve hangi özelliğe sahip yazılımları istiyorsunuz?Windows Movie Maker dışında kullanmış olduğunuz ücretli yazılımlar var mı?Bunlara cevap verirseniz inşALLAH size uygun yazılımlar bulabiliriz.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ProShow Gold

ama eklentisiz olmaz.

Üst Ana Sayfa Alt