Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

www.birtat.com.tr - Sağlık Sitesi

Usud-ul Harb Çevrimdışı

Usud-ul Harb

Üye
İslam-TR Üyesi
JazakhAllahu hairan abi.
Eger ki ben fikirlerimi dustursuzca soyledi isem ozur dilerim.
Hem bir kardesiniz olarak, hem de sitenin sunnete uygun yonleri cok begenen potansiyel bir musteriniz olarak elemeleri bekliyor olacagim insaAllah :)
Selamun alaikum ve rahmetUllah.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Eger ki ben fikirlerimi dustursuzca soyledi isem ozur dilerim.
Hem bir kardesiniz olarak, hem de sitenin sunnete uygun yonleri cok begenen potansiyel bir musteriniz olarak elemeleri bekliyor olacagim insaAllah :)
Selamun alaikum ve rahmetUllah.

a.selam,

ne demek, estağfurullah. eleştiri yönünde haklılık payı var. doğru szöe ne denir ki?

bahsettiğin konular uçuyor yavaş yavaş.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim kimseyi düçar bırakmasın,zira denize düşen yılana sarılırmış..sat satabildiğiniz kadar bitkisel ilaç ,dahası iyileştirmediği mazarat kalmamış..modern tıbbın tedavi edemediği hastalıklar dahi..neymiş şekere iyi gelir,yok kansere çare,olmadı kalbe,damar tıkanıklığına pare..v.s. yukarıda dedik ya denize düştük alın alabildiğiniz kadar..

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim kimseyi düçar bırakmasın,zira denize düşen yılana sarılırmış..sat satabildiğiniz kadar bitkisel ilaç ,dahası iyileştirmediği mazarat kalmamış..modern tıbbın tedavi edemediği hastalıklar dahi..neymiş şekere iyi gelir,yok kansere çare,olmadı kalbe,damar tıkanıklığına pare..v.s. yukarıda dedik ya denize düştük alın alabildiğiniz kadar..

Söylemeye cesaret edemedim ben hocam :muhaha

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benim sitenin hiç bi yerine şu iyidir, şu şuna iyidir yazmaz.

alacağı ürünü kullanmayacak, veya sebep aramayacak salak birine de mal satmam.
garanti sorana mal satmam

karışık, doğru karşık. iş güç arası yapılan ve yönetilen siteden bu kadar hacı..

255721_1592923602903_1298275_n.jpg

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim sitenin hiç bi yerine şu iyidir, şu şuna iyidir yazmaz.

alacağı ürünü kullanmayacak, veya sebep aramayacak salak birine de mal satmam.
garanti sorana mal satmam

karışık, doğru karşık. iş güç arası yapılan ve yönetilen siteden bu kadar hacı..

255721_1592923602903_1298275_n.jpg

EyvAllah HACI saygılar :muhaha

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Abi turkish telefon reklamlari gibi olmus. Aylik 29 tl diye yazarlar ama en altinda derler 3. ay 49 tl.

Seninkinde Allah lafzini kocaman yazsan tam oturur.

Tavsiye : ))

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi turkish telefon reklamlari gibi olmus. Aylik 29 tl diye yazarlar ama en altinda derler 3. ay 49 tl.

Seninkinde Allah lafzini kocaman yazsan tam oturur.

Tavsiye : ))

Aynen Abi.Tvlerde çıkan reklamlarda olduğu gibi sadece 9.90 yazıp; alttan kesinlikle bir insan evladının gözünün yetişemeyeceği hızda 29.90 yazan reklamlar gibi :))

Üst Ana Sayfa Alt