Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yasal Ve Lisanslı Programlar

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Reklam yapmıyorum yanlış anlamayın :) sadece siz de benim gibi cracklı programları kullanmak istemiyorsanız belki alternatifli programların lisansını kazanabilirsiniz.

Mesela ben bu gün Video düzenleme programı elde ettim, Bedava lisans veriyorlardı. Bu program ile videodan film, slayt yapmak için kullanılabilir. Geçen günde office programı hediyesini aldım :D, ama bizim bildiğimiz klasik office programı değil sadece aynı görevi yapabiliyor.
Adobe premierenin görevini yapar mı yapmaz mı bilmiyorum ama bakacaz artık.

img3File.jpg

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
esSelamun aleykum kardeşler

Eğer sizde yasal ve lisanslı programlar elde etmek istiyorsanız yasalprogram.com sitesini takip edebilir veya facebook sayfasını takip edebilirsiniz. Ara ara güzel programlar dağıtıyorlar.
Sen indir hepsini ahi laptop aldığımda serialleri alırım senden inşeallah :);)

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sen indir hepsini ahi laptop aldığımda serialleri alırım senden inşeallah :);)
Aldım akhi, senin içinde alayım ozaman :D birazdan sana atarım inşeAllah
Altyazı funksiyonu güzel bence, sadece bu programda gördüm.Ekli dosyayı görüntüle 13416
akhi ben bu programı tam olarak kurcalamadım ama az bişey kurcalamama rağmen profesyonel olduğu göze çarpıyor ama şöyle bir sıkıntı var ki o da tüm özellikleri kullanabilmen için ücretli olarak programı yükseltmen gerekli.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Aldım akhi, senin içinde alayım ozaman :D birazdan sana atarım inşeAllah

akhi ben bu programı tam olarak kurcalamadım ama az bişey kurcalamama rağmen profesyonel olduğu göze çarpıyor ama şöyle bir sıkıntı var ki o da tüm özellikleri kullanabilmen için ücretli olarak programı yükseltmen gerekli.

Allah radı olsun ahi :harika:

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

İslam-TR Üyesi
Site geriye gitmeden önce buraya HitFilm hakkında yazmıştım.

Hitfilm'in şimdi ''Hitfilm 4 Express'' versiyonu çıktı (ücretsiz)

https://hitfilm.com/express/heads-up

Aynı zamanda Compositing ve Editing yapılabiliyor, yani Adobe Premiere ile Adobe Aftereffects'i birleştirmiş bir program.

Aşşağıdaki mavi ''Get HitFilm''e basdıktan sonra üye olmak gerekiyor, sonrada linki sosyal medyada paylaşmanızı istiyor, bunu da yapdıktan sonra İndirme linkini veriyorlar.

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

İslam-TR Üyesi
Hitfilm.png

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

İslam-TR Üyesi
AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Pc yi bırakıp Androide geçin kardeşler, yasal mi masal mi derdi yok birkaç tane uygulamayla hem hız bakımından hemde kullanışlılık bakımından Adobe Photoshopu aratmaz kanımca :) ama video editleme konusuna gelirsek pcnin eline su dökemez tabi :)

Üst Ana Sayfa Alt