Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

yeni düştüm sanal ortama komple acemiyim......

H Çevrimdışı

hasan77

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamualeykum. islami bir konuda araştırma yaparken tevafuken sitedeki bir fetvaya ulaştım. henüz siteyi ve üyeleri tam olarak inceleyemedim ama ulaşabildiğim kadarıyla hüsnü zan beslenebilir bir site olduğuna kani oldum. inşaallah rabbim bize birbirimizden yararlanmayı nasip eder. fi emanillah

not: bu tip forumlar hakkında fazla bilgim yok. yani neler yapılabilir, en verimli ve hızlı şekilde nasıl faydalanabilirim bilmiyorum. pratik bilgiler verebilecek sabır sahibi kardeşlerime önemle duyurulur.

Hüküm sadece ve sadece Allah'ındır. O size kendisinden başkasına asla kulluk etmemenizi emretmiştir. Dosdoğru din de işte budur, ancak insanların çoğu bilmezler...
Yusuf/40

M Çevrimdışı

mümkündür

Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş öğrenmek istediğiniz konuneyse İSLAM4EVER kardeş OLMAK ÜZERE VE O AN SİTEDE OLAN FORUM YÖNETİCİLERİNEDE OLABİLİR,Özelden mesaj atın ve size verilecek KONU LİNKİNDEN konuya bakarsınız,ama tamamen okursanız sizin için daha faydalı olur inşaallah.

not.o an sitede olanıda FORUMUN EN ALTTAKİ şuan forumda olanlardan bula bilirsiniz.

HAYIRLISI OLUR İNŞAALLAH[forum yöneticilerin isimleri RENKLİ OLANLAR,genellikle]

H Çevrimdışı

hasan77

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
teşekürler hocam.... Allah seninde ilmini artırsın ve cümlemizi faydalı ilimle rızıklandırsın

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleyküm selam,hoşgeldiniz...takıldıklarınızı sorabilirsiniz...

Üst Ana Sayfa Alt