Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni İmani Resim Çalışmaları

ibni kayyım Çevrimdışı

ibni kayyım

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
79212287.jpg

20876565.jpg

27352340.jpg

73118650.jpg

80643986.jpg

83328947.jpg

76790422.jpg

49246293.jpg

10849482.jpg

58964416.jpg

60057667.jpg

68761579.jpg

47262920.jpg

53852918.jpg

29761465.jpg

69909573.jpg

86448668.jpg

57915904.jpg

86321719.jpg

84506329.jpg

41938695.jpg

66569831.jpg

14878544.jpg

72775782.jpg

E Çevrimdışı

esrarlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tümü tak-va sitesinin yayın-ladığı eski resimler.Resimlerin üstündeki site adresini silmişler.

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
resimler çok güzeller...allah razı olsun emeğe saygı

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tümü tak-va sitesinin yayın-ladığı eski resimler.Resimlerin üstündeki site adresini silmişler.

Öncelikle Ekleyen kardeşimden Allah razi olsun. Emeği geçenlerden de Allah razi olsun.

Esrarlı kardeşim bu resimler eski takvanın yapmış olduğu resimlerden alınmadı. Bu çalışmaları yapan bir kardeşin sitesinden alındı. İbni kayyım kardeşim izin alırken beraberdik. Berika adlı kardeşimizin çalışmalarıdır.

E Çevrimdışı

esrarlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esrarlı kardeşim bu resimler eski takvanın yapmış olduğu resimlerden alınmadı. Bu çalışmaları yapan bir kardeşin sitesinden alındı. İbni kayyım kardeşim izin alırken beraberdik. Berika adlı kardeşimizin çalışmalarıdır.

anladım kardeşim.o halde takva sitesine bunları berika kardeş yaptı çünkü halen orda islami resimler bölümünde sabit konu olarak duruyor takva.com sunar diye ben ondan demiştim.geçen sene yayınlamışlardı bu resimleri.sende kontrol edebilirsin o siteyi biliyorsan islami resimler bölümünde imani resimler 1 isimli konu.Selametle kardeşim.kusura bakma

Secde Çevrimdışı

Secde

Üye
İslam-TR Üyesi
Çok güzel resimler. Allah yapanlarda/yayanlardan razı olsun...

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Yanılıyorsun kardeşim.Resimler takva sitesine aittir.Kendi sitelerinde halen takva com sunar diye duruyor.

https://www.islam-tr.org/grafik-calismalari/13181-masa-ustu-imani-resimler.html

Yukarıdaki adreste !sLaM4eVeR 2009 un 3.ayında bu konuyu açmış ve takva sitesinin yaptığını söylemiş zaten resimlerde takva sitesinin yazısı görünüyor.Yani o kardeşlerin emeklerini sahiplenmiş olmayalım diye söylüyorum.Bilmiyorum site yazısını kesen kardeş yapanlardan izin aldımı belki razı değillerdir buna ama aldılarsa sorun yok zaten.Fiemanillah.

qnc-tlbn Çevrimdışı

qnc-tlbn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
GERÇEKTEN İNSANLARI DÜŞÜNDÜREN ''BEN NE YAPIYORUM'' DEDİRTTİREN ÇALIŞMALARALLAH BU ÇALIŞMALARDA EMEĞİ GEÇEN KARDEŞLERE CENNETİ NASİB ETSİN İNŞALLAHUTEALA

qnc-tlbn Çevrimdışı

qnc-tlbn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
KARDEŞ HANGİ SİTENİNSE SİTENİN BUNUN BİR ÖNEMİ YOK!KÜÇÜK BİR SORUN BİLE SAYILMAMASI LAZIM OLAN BİR SORUN İÇİN ŞEYTANIN ARAMIZA FİTNE SOKMASINA İZİN VERMEYELİM

Üst Ana Sayfa Alt