Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yerli şii hocadan iğrenç hakaretler !

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye'de yaşayan Şii (Caferi) hocadan sesli sohbette Hz. Ebu Bekir'e , Hz. Ömer'e ve Hz. Aişe annemize iğrenç hakaretler!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Soysuz Şerefsiz namussuz hınzırın kimliğini bilen varsa, Allah için bildirsin.

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben de bu rafiziyi tanımıyorum.

O videoyu youtube'a ekleyen arkadaşa sormuştum , bana aşağıdaki linki vermişti.

www.kerrar.com sitesi. - V?deo Sohbetler

Youtube'a o videoyu ekleyen arkadaşın söylediğine göre bu rafizi, Iğdır taraflarında yaşıyormuş. Malum, Kars-Iğdır yöresinde Şiiler yoğun olarak bulunmaktadır.

Ayrıca anladığım kadarıyla bu rafizi ''Yasir Aga'' denilen birisiymiş..

O videoda geçen konuşmanın tamamı:

''14 Yasir aga ocak 14 2012 Imamet Hadisler 1 bolum''

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irpR_2165vQ

''14 Yasir aga ocak 14 2012 Imamet Hadisler 2 bolum E.wmv''

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cpUY3ayUbxY

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Abdul Muizz abinin eklediği bu ikinci videonun altında şöyle yazıyor:

BU SEREFSIZ piç TÜRKIYE' DEVLETINDE ÖGRETMENLIK YAPIYORMUS !!! IRAN'IN KUTSAL
SAYDIKLARI MESED KENTINi ziyaret ettigi için MESEDI BÜLENT OLARAK TANINIYOR !!!
ÜZÜCÜ OLAN MILLETIN VERGILERIYLE TOPLANAN DEVLET BÜTCESINDEN MAAS ALMASI
!!!

Not: Birinci ve ikinci videoda konuşanların seslerinden anladığım kadarıyla bu videolarda konuşan kişiler farklı kişiler galiba.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
kafir .....

bunların imamı böyle diğerlerini düşünemiyom

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah bizleri sebep etsinde insAllah bunlarin koklerini kaziyalim soylarini kurutalim..

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Annenize ‘Fahişe’ derlerse ne yaparsınız?

Düşünün ki kapı komşunuz annenizin adını anarak ‘Fahişe’ dedi… İşittiğiniz anda ne yaparsınız? ‘En azından babama küfretmedi’ mi dersiniz? Yoksa ‘bu, onun görüşü, saygı duyuyorum’ mu dersiniz?

Ya da ; ‘kavgaya gerek yok. Doğrularda birleşelim yeter.’ mi dersiniz? ya da; ‘Kendisi gibi düşünmüyorum. Der başka konular mı konuşursunuz? (Ya da’ları biraz çoğaltmak istiyorum)

Ya da; ‘bunlar küçük mesele olduğu için önemsemem mi dersiniz? Ya da; ‘gerçekten öyle bir şey olabilir mi acaba’ diye endişelenir misiniz? Ya da;’ haklısın kardeş’ mi dersiniz? Ya da; ‘ Fahişenin sözlük anlamını mı sorarsınız?’ Ya da; ‘ Haklısın kardeş deyip siz de annenize mi küfredersiniz!’

Yemin edebilirim ki bunlardan hiçbirini yapmazsınız… En kötü ihtimal yakasından tutar ispat et. İspat etmezsen…’ Dersiniz… Şimdi yeni bir ‘ya da’ serisine daha başlayalım;

Bu kimseyle bir daha karşılaşmak ister misiniz? Ya da komşunuzu yemeğe değil de sadece çaya mı davet edersiniz? Ya da gayet sıcak karşılayıp; ‘ Hay ağzına sağlık, bi daha anneme küfretsene’ mi dersiniz? Ya da ; ‘ Biz hala komşuyuz’ der sarılır mısınız?

Yine yemin ederim ki bunlardan hiç birini yapmazsınız… Biz anlık yanıldığımı varsayarsam, derim ki, siz;

Ya, annenizi sevmiyorsunuz, ya, gerçekten de komşunuz haklı, ya, fahişe kelimesinin ne manaya geldiğini bilmiyorsunuz, ya, çok ama çok korkaksınız, ya, sizde ar ve namus yok, ya annenize küfredilirken siz duymadınız, ya dalgındınız da anlayamadınız, ya da herhangi bir sebep…

Allah-u Teala annenize çok değer verirken, Kur’an ve sahih hadislerde defalarca annenize itaat edin diyerek annenize önem vermeniz gerektiğini hatırlatırken, annenizin üzerinde okadar çok hakları bulunurken, geceli gündüzlü arkanızda sizlere dua ederken birileri kalkıp annenize küfredecek! Hem de çok iğrenç bir yakıştırmayla!

Değerli okuyucular;

Geçen haftaki yazımda sizin öz annenizden daha değerli olan, sizin kendi nefsinizden sizin için çok daha değerli olan peygamber efendimiz aleyhisselamın eşlerinden olup yeryüzündeki tüm mü’minlerin annesi olan Aişe annemize yazımın başlığına koyduğum yakıştırmayı yapan birilerinden bahsetmiştim…

O birilerinin tepkilerini çok normal karşılıyorum… Çünkü bunlar Allah’u tealayı sevmiş ve Allah’u tealaya iman etmiş olsalardı mü’minlere anne seçerken seçimde hata yapmayacağını bilirlerdi… Mü’minlerin annesine küfretmekle yapılan tahribatları sıralayalım;

1-Peygamberde güzel örnekler vardır. ayetinden yola çıkarak ‘fhşe’ vasıflı kimselerle evlenmek sünnet olurdu. Ki, böyle bir sünnet ameli hiçbir zaman olmadı olmaz da…

2-Her konuda peygamber efendimizi örnek almaya çalışan Allah’ın razı oldum dediği sahabeler aynı vasıfta kimselerle evlenmeyi tercih ederlerdi. Ki, böyle bir şey hiç yaşanmadı.

3-o vasıf, faziletli bir vasıf sayılacağından dolayı önerilen bir vasıf olurdu… ama İslam o vasfı hiç sevmez ve iftira atanlara da ceza verir.

Değerli okuyucular,

O tarihten günümüze kadar bu iğrenç yakıştırmayı Şii’lerden başka kimse söylemedi…

Şimdi;

Allah’u Teala’nın şu sözüne kulak verdikten sonra Allah için biraz düşünelim:

‘Peygamber, müminlere kendi canlarından daha yakındır. Eşleri, onların analarıdır…’(Ahzab-6)

Annemiz dediğiniz Hz. Aişe radıyallahu anha’ya yapılan hakaretlerden dolayı tüyleriniz diken diken olmuyorsa;

1-Siz de Allah’ı sevmiyorsunuz demektir.

2- Siz de Allah’u Tealayı suçluyorsunuz demektir.

3- Siz de efendimiz aleyhisselamın eşine o iğrenç yakıştırmayı uygun görüyorsunuz demektir.

4- Peygambere iman etmenin gereklerini bilmiyorsunuz demektir.

5- Siz de bu ayeti hafife alıyorsunuz demektir.

6- Siz de efendimiz aleyhisselamı sevmiyorsunuz demektir.

Değerli okuyucular;

Boş bir a4 kağıdının sol köşesine annenizin adını, tam yanına da Aişe radıyallahu anha validemizin adını yazıp her iki annenize yapılan hakaretleri tekrardan düşünün… Eğer sizi dünyaya getiren annenize yapılan hakaret sizi çok daha fazla öfkelendiriyorsa burnunuza cehennem kokusunun geldiğini hissedip akidenizi tekrardan gözden geçirin derim.

Ya rabbi sen bu iftiralardan münezzehsin!’

Feyzullah Birışık

Feyzullah Birışık / Annenize ‘Fahişe’ derlerse ne yaparsınız? - En Doğru ve Güncel Haber

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
hakaretlerden dolayı dinleyemedim bile birde hala şiileri ve sünnileri birleştirmeye aralarında dialog kurmaya çalışanlar var.!hesap günü yakın ALLAH'ın azabı çetindir.

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İnternette arama yaparken şöyle bir haber buldum:

O CAFERİ İMAM İRAN BAĞLANTILI MI?

iran-caferi-sii-alevi-sunni-musluman-mezhep-340271h.jpg

Derinhaber - 06 Nisan 2012 14:37

Bir Caferi İmam'ın Manisa'nın Turgutlu İlçesi Gazi İlköğretim Okulu'nda davet üzerine, ders vermesiyle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

Okul'un Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Durmuş Ali Etbaş, Okul Müdürü Ercan Çiftçi'den izin alarak, Hz. İmam Hüseyin Camii imamı Bayram Dalga'yı okula davet etmiş; Dalga da okula gelerek öğrencilere ders vermişti. Olay basında geniş yer almıştı. Caferi imam Bayram Dalga, konunun basında tartışma konusu olması üzerine “Alevilik ve Caferiliği aynı başlık altında anlattığını, hiçbir siyasi amacının olmadığını” açıklamıştı.

Dalga, görevli olduğu camide yaptığı açıklamada, "Yaşanan bu durumun siyasi bir yöne çekilerek, halka yanlış aktarılması çok üzücü bir durum. Benim hiçbir siyasi amacım yok. Bu yıl ilk kez 'Caferilik' Milli Eğitim müfredatında yer aldığı için, okul öğretmenleri benden ricada bulundular. Caferiliği müfredatta olduğu için anlatmamı istediler. Ben de kabul ettim" demişti.

İRAN BAĞLANTISI” İDDİASI

İrantehlikesi.com adlı bir site bu olayla ilgili şok iddialarda bulundu. Sitede, bu olayın “İran'ın son dönem yayılmacılık politikaları ile birebir örtüştüğü” ileri sürüldü.

Sitenin iddialarına göre, “İran, ülkemizdeki Alevî vatandaşları, Ehl-i Beyt sevgisini suiistimal ederek etkilemek istiyor ve bu konuda büyük gayretler sarf ediyor. Gerçekte ise, Alevilik ve Şiilik zıt kutuplarda yer alıyor. Alevi vatandaşlar, İran'a angaje olmuş Caferilerle birlikte anılmaktan ve kendilerini Caferilerin sahiplenmeye çalışmasından ciddi rahatsızlık duyuyorlar.”

Sitenin “Çocuklarımız kimlere emanet ediliyor?” başlığı altında yayınladığı bu ilginç yorum haberin devamı şöyle:

“7. sınıf öğrencilerine ders veren Caferi İmam Bayram Dalga'nın, tüm mezheplerin bir olduğu, mezhep olgusunun sonradan çıktığı, Sünnilik ile Şiilik arasında pek fark olmadığını anlattığı haberlerde yer aldı. Bilindiği üzere, Şiilik inancının Müslümanlıktan en büyük farklarından birisi takiyyedir. Caferi mollaların diğer sohbetlerine bakıldığında, Sünnileri Müslüman olarak bile görmedikleri anlaşılır.

İnternette kısa bir sörf sonucu, Caferi İmamların Müslümanlık hakkındaki düşüncülerine ulaşılabilir. Caferi mollaların vaaz ve sohbet videolarının yer aldığı sitelerden birisi de “Kerrar.com” ismi verilen İran orijinli bir Şii – Caferi sitesidir.

Kerrar.com'da yer alan videolar ilk olarak Youtube kullanıcılarının tepkisini çekmişti. ”Yerli Şii Hoca'dan Hz. Ebubekir ve Hz. Ömer'e Şok Küfürler!!!” ve “Yerli Caferi Şii Hoca'dan Şok 2: Şeytan Küçük Düşman, Hz. Ömer Büyük!!!” isimli videolar, “GaribGenc” isimli duyarlı bir Youtube kullanıcısı tarafından, internete yüklenmiş ve Caferi mollaların vaazlarından şok kesitler Youtube kullanıcılarının dikkatine sunulmuştu.”

Sitede ayrıca, “Aşağıda yer alan videoda Şii – Caferi İmamların Sünni ve Alevi Müslümanlarla ilgili verdikleri vaazlardan derlenmiş kısa bir kesite ulaşacaksınız. Şii – Caferi mollaların, İslamiyet / İslam büyükleri ilgili düşüncelerini ve körpecik zihinli ilköğretim çocuklarımızın kimlerin ellerine bırakıldığını takdirlerinize havale ediyoruz” denilerek, bir video yayınlanıyor.

İşte o videodan bir bölüm;

Aktif Haber

O Caferi ?mam ?ran Ba?lant?l? m?? 06 Nisan 2012 14:37

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH yeminler olsun ki hepsini dinleyemedim ama şü alçak ve yavşak olan şia köpeklerine hale müslüman diyenlerden beriyim

Y Çevrimdışı

Yavuz_Selim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
''Mehdi Ordusu'' lideri ve ABD'nin işgal işbirlikçilerinden Mukteda el-Sadr'ın, ''Bedir Tugayları'' isimli şii-terörist örgütün liderliğini ve Irak'ta uzun yıllar ABD'nin ve İran'ın köpekliğini yapan AbdulAziz el-Hekim ile otururken Hz. Aişe annemizle dalga geçmesi ve ona cevap.

A Çevrimdışı

Ahl Sunnah

Guest
ben bu sözlerinde şaşılacak hiçbir şey görmüyorum, yukarıda ismi geçen Yasir Habis "Ebubekir ve Ömer'i zerre kadar seven kafirdir" diyen kişi, bunların akidesi bu, dün buydu bugün de bu...

Allah münafık takiyeci Rafızilerin fitnesinden Ümmeti korusun.AMİN