Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Youtubedeki Birinin Tekfir Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-T4LH4- Çevrimdışı

-T4LH4-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
http://www.youtube.com/user/IAhlulTawheedI/videos

Not: Sitesi şu:http://selefi-akidesi.blogspot.de

LİSTEDEKİLER:

1-MEVDUDİ
2-MUHAMMED EL MAKDİSİ
3-SEYYİD KUTUP
4-HASAN EL BENNA
5-TÜM OSMANLI DEVLETİ
6-İŞID
7-ZEVAHİRİ
8-ZERKAVİ
9-USAME BİN LADİN
10-ALPARSLAN KUYTUL
11-HİZBUTTAHRİR
12-TÜM EL KAİDE
13-CEVHER DUDAYEV
14-ŞAMİL BASAYEV VE TÜM ÇEÇENLER
15-ABDULLAH AZZAM
16-DARÜL KÜFÜRDE YAŞAYAN YANİ HEPİMİZ KAFİRİZ
17-CEMALEDDİN KAPLAN
18-RABİACILAR
19-MURSİ
20-TALİBAN
21-ÖSO

Bu adamın ve bu gibilerin aklından zoru var heralde. Kendisi yüz bin kere kafir oldu.
Adama sormak lazım. Peki kim müslüman. Nerde bunlar uzayda mı yaşıyor. Adam bırakmadıki dünyada. Onunkiler jupiterde kuran ahkamı uyguluyor.S

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben o adama hep internette rastlıyorum yazılarına.Adam sürekli yenilenen tekfir listesi hazırlıyor.Şizofren olma ihtimali yüksek.Bu artık tekfirciliği de aşmış ruh hastalığı türünden olmuş.
Yanlış hatırlamıyorsam davetül hak adlı tekfirci site bile ondan bıkmış ve banlamış orayı bile tekfir etmiş.

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
kendisinden başka müslüman yok heralde subhanallah..

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mesela tekfir konusunda diğer gruplardan sert olmasıyla bilinen ışid hakkında da şöyle demişti;"akidesiz cihad eden grupların arasında en sivri dilli olanı ışiddir ve kendini islama nispet eden halkları müslüman saydığı için ışid kafirdir"ve adnani ve bağdadi'ye de kafir diyor ayrıca.

-T4LH4- Çevrimdışı

-T4LH4-

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yanlış hatırlamıyorsam davetül hak adlı tekfirci site bile ondan bıkmış ve banlamış orayı bile tekfir etmiş.

:) Hadis inkarcılarına söz anlatamazdım. Bu tipler çok kötü bir komplex içindeler. Bununla kendini rahatlatıyorlar bir nevi. Elbet her türden insan olacak. Yapcak bişey varsa bu hasta kardeşlere gönülden dua etmektir.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu tekfir listesi hazırlayan kişiler bence psikolojik rahatsızlığa sahip kişilerdir hakikaten dua etmek gerek bunlara.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben o adama hep internette rastlıyorum yazılarına.Adam sürekli yenilenen tekfir listesi hazırlıyor.Şizofren olma ihtimali yüksek.Bu artık tekfirciliği de aşmış ruh hastalığı türünden olmuş.
:D

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Büyle salak,ahmak ve kendini bişey sanan ama bence hiç bir şey olan pisliklerle uğraşmamak ve kaale almamak gerekir,ne kadar kaale alırsanız o kadar kibirlenir ve kendini bişey sanır bu tipler,yokmuş gibi davranmak gerekir bu tavır onları delirtir.geçeceksin onu ki kibirlerinden geberip gitsinler..

B Çevrimdışı

BirMümin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Adamın delilleri var, sizin delilleriniz var mı? Bir kere darülharpte tanınmayan kişinin hükmü küfürdür. Müslüman demesine bile gerek yok adamın.

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adamın delilleri var, sizin delilleriniz var mı? Bir kere darülharpte tanınmayan kişinin hükmü küfürdür. Müslüman demesine bile gerek yok adamın.

Sen ne konusuyorsun değişik.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayırdır kaşıntın mı var bi yerin mi ağrıyor ?
Evet başım ağrıyor. Ben ayet derken, hadis derken; sahabenin, tabiinin, tabii tabiinin sözü derken "ama **** hocaefendi şöyle buyurdu" diyenler başımı ağrıttı Kardeşim. Bir konu hakkında soru sorarken kurana veya hadise değil de hocaefendisinin sözüne bakanlar başımı ağrıttı. Hem fatiha'da "..ancak senden yardım dileriz" deyip hem de "yetiş ya gavs" diyenler başımu ağrıttı. Vahiy aldığını söyleyen kişilere islam alimi diyenler başımı ağrıttı kardeşim. Bakara 170te(Onlara: "Allah'ın indirdiğine uyun" denilince, "Hayır, atalarımızı yapar bulduğumuz şeye uyarız" derler; ya ataları bir şey akledemeyen ve doğru olmayan kimseler idiyseler) bahsedilen kişiler başımı ağrıttı kardeşim. Daha fazla yazmak istiyorum ama başım ağrıyor kardeşim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt