Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Abd Azani Semerkant Tv Yakinda Yayinda Diyorlar Bey Efendiler

B Çevrimdışı

baba53

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
abd azani dememdeki maksat islamin muzafferolmasinda buyuk bir engel oldugu icin onlara abd ajani diyorum ve icim rahat etmiyor cihatsiz kafirlerle savasmadan hakkin islamin ulkemizde hakim olamayacagini dusunemiyorum Allah bu gibi islamin muzaffer olmasinda engel olanlari perisan eylesin Allah insanla islam davasinda hakkin yerini bulmasi icin mucadele edenleri yardimiyla desteklesin sure 2 bakara 8 insanlar icinden bir kismi inanmadiklari halde Allah a ahiret gunune iman ettik derler . 9 Allah i ve iman edenleri aldatmaya calisirlar halbuki yalniz kendilerini aldatirlar da farkinda olmazlar 10 onlarin kalplerinde hastalik vardir Allah ta onlarin hastaligini artirmistir ve yalan soyledikleri icin onlara acikli bir acap vardir 11 onlara yeryuzunde bozgunculuk yapmayin denildiginde biz islahcilariz derler 12 aman ha gozunuzu acin asil bozguncu onlardir ancak farkinda degiller. 13 yine onlara insanlarin iman ettigi gibi sizde iman edin denildiginde ya bizde o beyinsizlerin iman ettigi gibimi iman edecegiz derler iyi bilinki gercek beyinsiz kendileridir fakat bilmezler. ayet sonu gunumuzdeki sofilere ve bunun gibi teskilatlara nekadar benziyor dimi onlara bozguncusunuz dedigin zaman derlerki bizde islahcilariz hakikatte 5 yasina cocuga sorsan bunlarin bozguncu oldugunu belkida bilir hakimi tv d izliyorum turk milleti adina saniga ceza kesiyor ben haric BU ulke muslumanmi laftan biryere varilamayacagini biliyoruz icraat lazim h.z omer gibi dusunen fatih sultan gibi insanlar lazim davamiz kucuk degilki yaptigimiz eylemler kucuk olsun en siddetlisi en buyugu olmasi lazim Allah yardimciniz olsun Allahu ek ber canimiz Allah yoluna feda dusmanlar catlasin

Üst Ana Sayfa Alt