Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Açık Hanımla Evlilik Görüşmesi Yapmak Caiz midir?

E Çevrimdışı

Elhamdulillah

Üye
İslam-TR Üyesi
Tamam abicim öyle yaparım, lütfen kızma bana.

suret olduğunu düşündüğümden dolayı smiley kullanmadığım için, kızmış gibi gözüküyor olabilirim. dostane bir şekilde söyledim. öyle anladıysanız ve moraliniz bozulduysa kusura bakmayın. Allah subhanehu ve teala, yalnızca O'na kul olan müslümanlara yardım etsin, hatalarını düzeltsin. amin.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
suret olduğunu düşündüğümden dolayı smiley kullanmadığım için, kızmış gibi gözüküyor olabilirim. dostane bir şekilde söyledim. öyle anladıysanız ve moraliniz bozulduysa kusura bakmayın. Allah subhanehu ve teala, yalnızca O'na kul olan müslümanlara yardım etsin, hatalarını düzeltsin. amin.
Aklıma getirdiniz.. Biz bu işâretler yokken nasıl konuşuyorduk ki.. Eskiden cümle kurduğumuzda esprimizde anlaşılıyordu üzüntümüz de.. Şimdi kendimizi ifâde etme gayretine girmediğimizden bu simgelerle işi hallediyoruz.

Üst Ana Sayfa Alt