Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Açık Öğretim Fakültesinden Rezalet!!!!!

Ş Çevrimdışı

şehadet81

Üye
İslam-TR Üyesi
Anadolu Üniversitesi Acık Ögretim Fakültesi ders kıtaplari arasında yer alan Siyaset Bilimi ders kitabının 11. ünitesinin 214 sayfasnını3 paragrafında yer alan “Üstelik Hz. Peygamber zamanında bile Kur’an’daki hükümlerin aynen uygulanmadığı oluyordu. Örneğin, peygamberin kendisi, bir borcu öderken üstüne faiz anlamina gelebilecek bir ek yapmisti” seklindeki ifade sert tepkilere neden oldu.

Konuya iliskin bir açiklama yapan Büyük Birlik Partisi Izmir Il Baskani Ahmet Bereket, kitapta yer alan skandal ifadeler için “basta yüce kitabimiz Kur’an-i Kerim’e ve Peygamberimiz Hz. Muhammed’e (Selamun Aleykum.v ) yapılan son derece çirkin bir yakıştırma ve saldırıdırr” ifadelerini kullandı. Sessiz kalınması beklenemez.

“Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (Selamun Aleykum.v) hiçbir zaman Kur’an hükümlerinin dışına çıkmamıştır” diyen Bereket, tepkisini söyle sürdürdü:

“Ne amaçla ve neye hizmet ettiği belli olmayan, üstelik bilim adına Üniversite öğrencilerine ders kitabı olarak okutulan bir bilim kitabında, bu tarz dinimizin derlerine iftira atılmasını haz etmemiz ve bunun karşısında sessiz kalmamamız mümkün değildir. Bir an önce A.Ü Açık Ögretim Fakültesi Siyaset Bilimi Ders kitaplarını toplatılarak, sanki Peygamberimiz Allah’ın hükümlerinin dışında, Kur’ana aykırı hareket ediyormuş anlamı taşıyan bu yakışıksız ve gerçek dışı ibarenin çıkartılmasını ilgili kurum ve makamlardan bekliyoruz
haber7.com

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yıllardır tesettür sorunundan çekiyoruz zaten, bir dinimize aleni küfürlerini derslerde okutmadıkları kalmıştı, şerf ve hikmetten nasipsiz olan o yaratıklar en sonunda bunu da yaptı. doğru ile yanlışın belli olacağı gün çok yakındır. böylelerini gördükçe, yarabbi, cehennemi cehennemi iyiki yaratmışsın deyip şükredesim geliyor... kininizle köpürün, kininizle boğulun...

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
siyasi bilimcinin; peygamberimiz dönemine gidip, o günkü olayı yorumlaması
tahsil ayıbı zati..

tahsil cehalet alır, eşeklik bakî kalır
lafını daha çok seviyorum şimdi.

Ş Çevrimdışı

şehadet81

Üye
İslam-TR Üyesi
Ülkede oynanmak istenen oyunu çok iyi takip etmeli müslümanlar.Sistemli bir çalışma içersinde değerlerimizi birer birer zedelemeye erozyona uğratmaya çalışıyorlar.Amaç İslam'ı değil kendi icatları olan dini empoze etmek.Yavaş yavaş altyapısını çok seneler önce attıkları projeyi hayata geçiriyorlar.
Durun bakalım başörtüsü sorunu,Kur'an kursları,İmam Hatipler,Rasule hakaret peşinden Maide suresinden istenmeyen malum ayetlerin artık okullarda okutulmaması sırada ne var?

Gözünü aç müslüman geç kalmadan gözünü aç!!

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
birtat ' Alıntı:
siyasi bilimcinin; peygamberimiz dönemine gidip, o günkü olayı yorumlaması
tahsil ayıbı zati..

tahsil cehalet alır, eşeklik bakî kalır
lafını daha çok seviyorum şimdi.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hatrılatmalardan ötürü Allah razı olsun hacı abi... bu konularda çok dikkatsiziz. resmen uyutuluyoruz. halbuki çevremizi bilgilendirme hususunda bilgili, duyarlı olmamız gereken konular. islamın didik didik altını oyup yıkmaya çalışıyorlar bizler isi hala sessiz kalıyoruz. Allah yardımcımız olsun

Üst Ana Sayfa Alt