Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

AKP'de Yaprak Dökümü Bu Gecede Sürüyor

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
3 Vekil daha disiplin kuruluna verildi . İstifa edecek ve ayrılacakların sayısı 40 a ulaşacak denmekte 1 hafta içersinde sayı zaten 6 ya ulaşmış durumda . Bu vekiller Saadete kendi katılırlarsa AKP 'nin alternatifsiziz söylemi sona erer . Erdoğan sonrasında da ANAP'da olduğu gibi koltuk kavgaları ve dağılma süreci .. Tayyip'in tek adamlığına karşı çıkanlardan İzmir milletvekilleri Ertuğrul Günay ,Erdal Kalkan ve Ankara milletvekili Haluk Özdalga da disipline verildiler. Disipline sevkedilen vekillerden Erdal Kalkan , istifa edeceğini tweet hesabından duyururken siyasi partiler kimseninçiftliğ ideğildir hele tayyipin hiç değil , Kalkınma (adalet yazamış) partisindne istifa ediyorum şeklinnde duyurdu .

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Suriye yardımlarını engelleme zihniyetine sahip ve ona zarar verecek yahudi güdümlü vekiller giderse kardeşlere yardım konusunda sıkıntılar azalır inşallah.tayyibi sevmem ama,suriyedeki kardeşlere yardımda tek başına kalsada,o kadar engellemelere rağmen yardımları devam ettirmesi takdir ettiğim bir yönüdür.Aynı şekilde,amerikanın gerçek yüzünü ve yahudi zihniyetinin gerçek yüzünü Allahın yardımıyla bazı konularda ortaya çıkardığı için bu da islamın ayağa kalkmasında bir tuğla olmuştur.Oy verme konusunda ise oy verilmez.Bu durumda karşı parti daha çok oyla kazanır iddiası tamamen batıldır.Çünkü O zaman Allaha güvenmeyip gaybi Tayyibe bağlamış oluruz Allahualem.Biz haram olan bir ameli,maslahat gereği hiç bir zaman yapmamalıyız.Eğer haramlardan daha çok sakınırsak Allaha bize daha hayırlı bir yol açar.Bu Allahın vaadidir.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o 40 vekil bir daha akp'den seçilemeyeceklerini biliyorlar.
belki chp veya mhp'den girebilirler

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu ortamda chp ya da mhp ye yönlendirileceklerini sanmıyorum , öyle bir hata yapmazlar sanırım , zira ne oluyor hani bunlar akdı diyen seçmenleri yeniden AKP ye yönlendirme hatasına düşerler , ben adım gibi eminim ki eğer ki şu anda mhp nin başında bahçeli olmasaydı saadette fetret devrini atlatsa idi bütün abd , israiiil komplooo bağırışlarına rağmen % 10 luk bir oy uçup gitmişti, kadere bakın ki artık tayyipin siyasi varlığı bahçelinin siyasi varlığına bağlı hale geldi . Sabah bir haber geçmişler akhaberde engellenmeye çalışılan ikinci dalga yolsuzluk operasyonu ile ilgili olarak , işin ucunu gemiciklere dek uzatmışlar başbakanın oğlu için tutuklama kararı yazılı idi ne kadar doğru nekadar yanlış ? Suriye hususunda ise oradakiler benden daha iyi bilirler Tayyiipin işe yarayıp yaramadığını veya ne derece yarayıp ne derece yaramadığını .