Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Ankara'da İlim Öğrenebileceğim Bir Yer Önerir misiniz?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
M Çevrimdışı

mucahid ömer

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Muttakin der keçiören
Çağrı der mamak
Selamun aleykum kardesim;
bu cagri der ubeydulluh aslan vb. bizim telefi dedigimiz bidatlere karsi duran selefin yolundan gittigini soyleyen ama tagutu inkar , tekfir vb. konularda gorüşleri sıkıntılı olan kişilerin dahil oldugu dernek degilmi
bi de muhammed emin yildirim nurettin yildiz gibi hocalar.da.ayni sekilde tagutu inkar ediyorlarmi zannetmiyorum ama
sizin bu hocalari takip ettiginizi bilmiyordum. bilgilendiriseniz

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam

Ubeydullah arslanı tanımıyorum kardeşim çağrı der imam buhari vakfına bağlı bir dernek diye biliyorum

Muhammed emin yıldırım hocayı siyer ve sahabe konusunda ilmini geçecek birini tanımıyorum bu konu hakkında kendisinden çok istifade ediyorum tagut vera bera konulu sohbeti vardı yanlız daha dinlemedim

Nurettin yıldız bana çok soğuk geliyor şuana kadar bir sohbetini 1 2 kere dinledim oda salih amellerden bahsediyordu

Akaid Tevhid ve tağut konularını sitemiz ve selef alimlerimizin kaynakları menhecimiz

Üst Ana Sayfa Alt