Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anlatabiliyor muyum Mustafa İ. Görmesin!: 2,300 Yıllık Maya Piramidi Yerle Bir Edildi

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ya Allahını seversen ya sus yada hayır konuş bıktım cevap yazmaktan. Hala araştırmadan bu nerde geçiyor kaynak göster gibi cümleler kullanıyorsun. sen etraflıca bir araştır şu putun yıkılışını sonra gel konuşalım. O biat meselesi bildiğin gibi bir biat değil. O yazıda bu geçiyor. El Kaide Talibanın bizzat yönetiminde yer alıyor. O 4 maddelik yazıda yazmıyor mu El Kaidenin Talibanla biatlı olduğu gerçeği? Ben aralarındaki biatı inkar mi ettimde gelmiş burada uzun uzun açıklama yapıyorsun biatıyla ilgili. Sen türkçe kaynak veriyorsun. Şunu bil ki arapların daha çok kaynağı ve bilgisi var elkaide hakkında. Hem Ekrem Hicazinin kim olduğunu bilmeden sallamaya devam ediyorsun. Neyse..

Vallahi ben yukardaki yazılarına bakınca benim yazdıgım biat etme meselesini inkar eder bir tarzda yazmıssın bu yüzden açıklama yaptım şunu belirteyim yukardaki yazımdan anlaşılacagı üzere el kaide sadece afganistanda talibana biatlıdır dünya çapında zaten böle bir durum söz konusu yoktur bilmiyorum sen bu biatı nasıl anlıyorsun ve reddere babda konusuyorsun.Kardeşim arablarda el kaide ve taliban hakkında yazılıp cizilenler cok oldugu gibi emin ol avrupa ve amerikada da coktur ben sana sadece şunu söyleyim ben buraya yazdıklarımı kafamdan senaryo çizipte konuşmuyorum zaten anlıyan anlar bunu şimdi sana soracam ömründe hiç taliban savaşcısı gördünmü diye alacan başka yerlere cekecen sorumu ben az konuşayım sen çok anla kardeş ama anla haaa... tehdidlerin sökmez demişsinde ben seni Allah la korkuttum sökmez diyorsan Allah ıslah etsin seni derim yarın sökermi sökmezmi görürüz.....

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Vallahi ben yukardaki yazılarına bakınca benim yazdıgım biat etme meselesini inkar eder bir tarzda yazmıssın bu yüzden açıklama yaptım şunu belirteyim yukardaki yazımdan anlaşılacagı üzere el kaide sadece afganistanda talibana biatlıdır dünya çapında zaten böle bir durum söz konusu yoktur bilmiyorum sen bu biatı nasıl anlıyorsun ve reddere babda konusuyorsun.Kardeşim arablarda el kaide ve taliban hakkında yazılıp cizilenler cok oldugu gibi emin ol avrupa ve amerikada da coktur ben sana sadece şunu söyleyim ben buraya yazdıklarımı kafamdan senaryo çizipte konuşmuyorum zaten anlıyan anlar bunu şimdi sana soracam ömründe hiç taliban savaşcısı gördünmü diye alacan başka yerlere cekecen sorumu ben az konuşayım sen çok anla kardeş ama anla haaa... tehdidlerin sökmez demişsinde ben seni Allah la korkuttum sökmez diyorsan Allah ıslah etsin seni derim yarın sökermi sökmezmi görürüz.....

Hala konuşuyor kıvırma ne diyeceksen açık açık de. Allahla korkutmuş beni sen kimsin ki? Ben Allahın haram kıldığı birşeyi mi yaptım? başından beri taktın bana! ve ancak Allah kendi azabıyla korkutur bunuda sok aklına. sen ise kul hakkıyla beni tehdit ediyorsun.

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hala konuşuyor kıvırma ne diyeceksen açık açık de. Allahla korkutmuş beni sen kimsin ki? Ben Allahın haram kıldığı birşeyi mi yaptım? başından beri taktın bana! ve ancak Allah kendi azabıyla korkutur bunuda sok aklına. sen ise kul hakkıyla beni tehdit ediyorsun.

Vallhi kardeşim ben ne sana takmışım nede forumdaki herhangi bir kardeşime ben inandıgımı bilirim ve onu söylerim kimsedende cekinmem bunu yaparken sen Allahın haram kıldıgı bir şeyi degil bir kaç şeyi yaptın beni yalancılıkla itham ettin bana iftira attın bu yapmış oldugun kötülükler Allahın helal kıldıgı şeyler degil demi? ben seni Allahla korkuttum yoksa seni buluruım kafanı kırarım gibisinden bak bişey yazmamısım yukarıya Allahla korkutmanın neresi yanlış bilader. Şimdi benden ya özür dile sana hakkımı helal edeyim Allahta belki affeder seni yada ahirette helalleşiriz ama dedigim gibi ben orda kolay kolay hakkımı helal etmem gerisi sana kalmış...

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Vallhi kardeşim ben ne sana takmışım nede forumdaki herhangi bir kardeşime ben inandıgımı bilirim ve onu söylerim kimsedende cekinmem bunu yaparken sen Allahın haram kıldıgı bir şeyi degil bir kaç şeyi yaptın beni yalancılıkla itham ettin bana iftira attın bu yapmış oldugun kötülükler Allahın helal kıldıgı şeyler degil demi? ben seni Allahla korkuttum yoksa seni buluruım kafanı kırarım gibisinden bak bişey yazmamısım yukarıya Allahla korkutmanın neresi yanlış bilader. Şimdi benden ya özür dile sana hakkımı helal edeyim Allahta belki affeder seni yada ahirette helalleşiriz ama dedigim gibi ben orda kolay kolay hakkımı helal etmem gerisi sana kalmış...

Burada zavallı derviş numaralarını yapma Allah seni islah etsin hakikaten çok garip bir insansın. Ben iyi bilirim bu tip oyunları ve internette yapmacık insanları ve müslümanları. Dışarıda Allahu alem kaç kişinin hakkını yer helallik dilemez forumda en ufak bir yanlış anlamada gelir hakkını helal et kardeşim der özür dilerim vs. der. Ben dışarıda neyse oyum. Sen acitasyon yapıyorsun ve hala tehdit ediyorsun beni. Buraya gizli bir kimlik ile girdin ne cinsin ne ismin nede cismin belli. Kimse senin kim olduğunu bilmiyor merak etme adını kirletemez kimse burada, sana iftira dahi atsalar bu üyeliğine gider yani Et tevhid vel cihada gider. Millet der ki aaa bakın adam Et tevhid vel cihada iftira attılar ne ayıp. Allah bilir İslami devlette olsaydık bana 80 sopa vurulmasınıda isterdin devletten. Ve madem ki sana iftira attığımı ve yalancılıkla itham ettiğimi düşünüyorsun bende sana bu iki unsuru içinde bulunduran "beni rezil ettin" cümlesini kullanmanı tavsiye ederim. Ve sen bir Üyesin arkadaşım seni sanal alemde yani sahte dünyada rezil ettim, meclislerde dışarlarda rezil etmedim bunuda kafana sok. Zaten ima ettin ve ben öyle anladım dışarıda rezil etseydim seni kafamı kırardın. Neyse yapmacık olamam senin için. helallik isteyecek bir durum yok. Biraz gözünü aç dışarıya bak gerçek kul hakkını yiyenleri gör. Birisin şerefine laf atmadık, kanını dökmedik, malını çalmadık.. Ne hakkı ne hukuku. Buraya girersen ve yazacaksan eğer elbet birileri senin yanlışlarına cevap verecektir ve bu ağır cümleler ilede olur. Vallahilazim ben merak ediyorum seni Ömer (r.a.) gibi biri rezil etseydi onada mı hadi benden özür dile hakkımı helal etmiyorum diyecek cüretin olur muydu. Ha bu sanal alemde olmazdı tabi dışarıda.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir de bildiğim kadarı ile BM yetkilileri o dönemde ziyarette bulunup Heykelin taşınması için "yardım niteliğinde" para teklif ediyorlar ve taliban siz bizim aç çocuklarımıza yardım yerine heykele yardım etmeye kalkışıyorsunuz diye kızıyor çünkü o dönemde Taliban yönetimine ambargoda uygulanmakta ve taliban uleması arasında heykelin yıkılması fikri baskın çıkıyor ....

Üst Ana Sayfa Alt