Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ARKADAŞLAR BEN BURDA BULUNAN HERKESİ ÇOK SEVİYORUM DOSTLARIM???

B Çevrimdışı

beckham23

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah bizleri doğru , dürüst , seviyeli , Allaha kulluk etmeyi sevenlerle karşılaştırsın İnşallah... Gönülden gelene gönülden sevgi Allahın Rahmeti ve Bereketi üzerine olsun...

D Çevrimdışı

dost

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selam kardeşim yazını biraz geç okumuş olsamda cevap yazmak istedim.gerçekten güzel şeyler yazmışsın.ALLAH senden ve senin gibilerden razı olsun.dilerim Rabbim bizede cennetinde yer açar ve tüm müminleri cennetinde buluşturur.selametle

H Çevrimdışı

hakka sevdalı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bizde sizi seviyoruz mehmet abi.peygamber efendimiz (sav) şöyle buyurmuş: "kişi sevdiğiyle beraberdir"
allah senden razı olsun

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hocam biz 120 gun gec kaldik olsun yinede
hakka sevdalı ' Alıntı:
bizde sizi seviyoruz mehmet abi.peygamber efendimiz (sav) şöyle buyurmuş: "kişi sevdiğiyle beraberdir"
ALLAH senden razı olsun

beckham23 ' Alıntı:
ALLAH bizleri doğru , dürüst , seviyeli , ALLAHa kulluk etmeyi sevenlerle karşılaştırsın İnşALLAH... Gönülden gelene gönülden sevgi ALLAHın Rahmeti ve Bereketi üzerine olsun...

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
bende bu kimki böle bi konu açmış, ben yokken geldi galiba dedim di amma baya bi mazi de kalmış biriymiş :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hemde hepisi tarih oldu... neydi islam-tr o günlerde beee :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
canlanmasından bahseden kim... o dönemdeki muhabbetler daha bir farklıydı sanki... sona bölünmeler başladı :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
boşver .... nede olsa bir sene sonra buradakilerde eskiyecek ve bu gün yaptığımız muhabbetleri özleyeceğiz bu seferde :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bencede... keşke tanışmış olsaydınız buraq abiyle, musab bin umeyir kardeşimle, ebu katade ile mehmet varlık ile, sena ile, özlem ile, hasna ile, ve daha isimlerini yazmakla bitiremeyeceğim bir çok kardeşimle... halid bilem kayboldu ortalıklardan :üzgünüm

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
inşallah yeniden gelirlerde bizde tanışırız yada inşallah bizim göremediğmiz ama metini duyduğumuz o sohbetleri hep beraber yeniden sağlayabiliriz :kitap

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gelmezler daha... geri gelmemek üzere gittiler. her biri diğer forum sitelerine dağıldılar :üzgünüm

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
tamam üzülme sende onların yerini tutmaz ama biz varız bak :cimcime6

Üst Ana Sayfa Alt