Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Arkadaşlarım Oruç Tutmuyor, Ne Yapayım?

E Çevrimdışı

EnesUsta

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm değerli kardeşlerim öncelikle Hepimize hayırlı ramazanlar Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin.
Kardeşlerim direk konuya giriş yapıyorum
arkadaş ortamında hiçbir arkadaşım oruç tutmuyor tek tutan benim bu durum biraz beni rahatsız ediyor yanımda sigara vss içiyorlar aynı şekilde kendimi iyi hissedemiyorum bu ortamda ne kadar çok çabalasamda tutmaları için yok tutmuyorum diyip geçiyorlar ben bu durumdan çok rahatsız oluyorum her ne kadar istemesemde bir şekilde o ortamda oluyorum ama eskisi gibi neşeli olamıyorum
Konu biraz saçma gelebilir size ama ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan sizce ne yapmam gerek Kardeşlerim cevaplarınızı bekliyorum .

Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm değerli kardeşlerim öncelikle Hepimize hayırlı ramazanlar Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin.
Kardeşlerim direk konuya giriş yapıyorum
arkadaş ortamında hiçbir arkadaşım oruç tutmuyor tek tutan benim bu durum biraz beni rahatsız ediyor yanımda sigara vss içiyorlar aynı şekilde kendimi iyi hissedemiyorum bu ortamda ne kadar çok çabalasamda tutmaları için yok tutmuyorum diyip geçiyorlar ben bu durumdan çok rahatsız oluyorum her ne kadar istemesemde bir şekilde o ortamda oluyorum ama eskisi gibi neşeli olamıyorum
Konu biraz saçma gelebilir size ama ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan sizce ne yapmam gerek Kardeşlerim cevaplarınızı bekliyorum .
Aleyküm selam.
Ben bir şey sormak istiyorum. Siz namaz kılıyor musunuz?

Üst Ana Sayfa Alt