Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başörtümden Uzak Dur!! (görüntülü)

E Çevrimdışı

EYLÜL SÜRGÜN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
GERÇEKTEN ÇOK GÜZELDİ.GÖNLÜMÜZDEN GEÇENLERİ ÇOK GÜZEL ANLATMIŞ.BENDE BİR BAŞÖRTÜ ZEDE OLARAK ŞUNLARI SÖYLEMEK İSTİYORUM.BİZİM ÜZERİMİZDEN SİYASİ YARAR SAĞLAYANLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUM.KENDİ SONUMUZDA TUNUS'DAKİ DİN KARDEŞLERİMİZ GİBİ OLACAK.BİLİYORSUNUZ Kİ TUNUSTA ARTIK BAŞÖRTÜSÜ YASAK.SOKAKLARDA BAŞÖRTÜ AVINA ÇIKMIŞLAR.KADINLARA ZORLA BAŞLARINI AÇTIRIYORLAR.AÇMAYANI KARAKOLA GÖTÜRÜYORLAR VE YAZILI BELGE ALIYORLAR TÜRBAN TAKMAYACAKLARINA DAİR.ALMANYADA İSE BAŞINIZI AÇIN MODERN OLUN DİYORLAR.ANLAYACAĞINIZ AÇILDIKÇA MODERNLEŞİYORMUŞUZ.BENCE BÖYLE DÜŞÜNCELERE SAHİP VARLIKLARIN-İNSAN DİYEMİYORUM ÇÜNKÜ İNSAN OLMALARI İÇİN ONLARDA YÜREK,VİCDAN,ACIMA DUYGUSU OLMALI-BAŞKALARINI SOYMAKLA UĞRAŞMAK YERİNE KENDİ DÜŞÜNCELERİNİ SOYMAYA ÇALIŞMALILAR.İŞTE O ZAMAN ONLARDA MODERNLEŞMENİN KIYAFETTE DEĞİL KAFADA OLDUĞUNU ANLARLAR VE BİZDEN UZAK DURURLAR.

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
Allah razı olsun kardeşim güzel paylaşım . rabbim bizleri affetsin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
EYLÜL SÜRGÜN ' Alıntı:
GERÇEKTEN ÇOK GÜZELDİ.GÖNLÜMÜZDEN GEÇENLERİ ÇOK GÜZEL ANLATMIŞ.BENDE BİR BAŞÖRTÜ ZEDE OLARAK ŞUNLARI SÖYLEMEK İSTİYORUM.BİZİM ÜZERİMİZDEN SİYASİ YARAR SAĞLAYANLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUM.KENDİ SONUMUZDA TUNUS'DAKİ DİN KARDEŞLERİMİZ GİBİ OLACAK.BİLİYORSUNUZ Kİ TUNUSTA ARTIK BAŞÖRTÜSÜ YASAK.SOKAKLARDA BAŞÖRTÜ AVINA ÇIKMIŞLAR.KADINLARA ZORLA BAŞLARINI AÇTIRIYORLAR.AÇMAYANI KARAKOLA GÖTÜRÜYORLAR VE YAZILI BELGE ALIYORLAR TÜRBAN TAKMAYACAKLARINA DAİR.ALMANYADA İSE BAŞINIZI AÇIN MODERN OLUN DİYORLAR.ANLAYACAĞINIZ AÇILDIKÇA MODERNLEŞİYORMUŞUZ.BENCE BÖYLE DÜŞÜNCELERE SAHİP VARLIKLARIN-İNSAN DİYEMİYORUM ÇÜNKÜ İNSAN OLMALARI İÇİN ONLARDA YÜREK,VİCDAN,ACIMA DUYGUSU OLMALI-BAŞKALARINI SOYMAKLA UĞRAŞMAK YERİNE KENDİ DÜŞÜNCELERİNİ SOYMAYA ÇALIŞMALILAR.İŞTE O ZAMAN ONLARDA MODERNLEŞMENİN KIYAFETTE DEĞİL KAFADA OLDUĞUNU ANLARLAR VE BİZDEN UZAK DURURLAR.

kardeşin yazdıklarına da dikkat edelim kardeşler. bugün tunusta yaşananlar yarın bizlerin başına da gelebilir. ne tekim bunun temeli de atılmıştır. rabbim samimiyetlerimizi kabul etsin inşaallah.

P Çevrimdışı

papattya

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
gerçkten çok güsel olmuş,bende başörtülü bi kardeşinizim..bunun acısını en iyi çekenlerdenim ,,RABBİM BİİZ AFFETSİNN...AMİNNN

S Çevrimdışı

SonOsmanlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum sahane bir calisma ...biz hayatta bulundugumuz muddette kimsegelip ev de sokakta mucahidelerin basina el uzatamaz.Birlik olalim o yeter ben fransada oturuyorum ve burda halkin bir sorunu oldumu haemen greve gidiyorlar cok ise yariyor dogrusu ...Ve cogu zaman hukumet geri adim atiyor .

Y Çevrimdışı

yarali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
haydaa ' Alıntı:
guzel bir calisma gercekten ,

sonosmanli kardes ...........balik bastan koktu tr 'de ilk baslangicta birlik olunsaydi bu hale gelmezdi bu is , Allahu alem..........
=))

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
S.A

EVET HAYDAA KARDEŞİM DEDİĞİN GİB BALIK BAŞTAN KOKAR...BENDE OKULUMU TERK ETTIM UNIDE OKUYORDUM HATTA KAYDIMI BILE NIE YAPTIRDIĞIMI HALA BILMIYORUM...ŞU VARKI BU BENIM DUŞUNCEM BENDEN ONCEKI TA BU YASA BU ZULUM BAŞLADIĞINDA BENIM ABLALARIM BENIM BUYUKLERIM DIRENIP MUCADELELERINI ETSELERDI TRDEDE BOYLE BIR YASA KALKACAKTI...FAKAT DIRENMEDEN DIREK BAŞLARINI AÇIPTA OKULLARINA GIRMELERI PERUK TAKIP OKULLARINDA OKUMALARI BIZLERI BU HALE BU ZAMANA GETIRDI...

EY BENIM ABLACIM NIYE AÇTIN NIYEEEEEEEE...VE ŞİMDİDE BEN BAŞÖRTUSU MAĞDURUYUM DIYIP DURUYORSUN...

:'(

Y Çevrimdışı

yarali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
S.A

EVET HAYDAA KARDEŞİM DEDİĞİN GİB BALIK BAŞTAN KOKAR...BENDE OKULUMU TERK ETTIM UNIDE OKUYORDUM HATTA KAYDIMI BILE NIE YAPTIRDIĞIMI HALA BILMIYORUM...ŞU VARKI BU BENIM DUŞUNCEM BENDEN ONCEKI TA BU YASA BU ZULUM BAŞLADIĞINDA BENIM ABLALARIM BENIM BUYUKLERIM DIRENIP MUCADELELERINI ETSELERDI TRDEDE BOYLE BIR YASA KALKACAKTI...FAKAT DIRENMEDEN DIREK BAŞLARINI AÇIPTA OKULLARINA GIRMELERI PERUK TAKIP OKULLARINDA OKUMALARI BIZLERI BU HALE BU ZAMANA GETIRDI...

EY BENIM ABLACIM NIYE AÇTIN NIYEEEEEEEE...VE ŞİMDİDE BEN BAŞÖRTUSU MAĞDURUYUM DIYIP DURUYORSUN...

:'(
tebrik ederim kardeşim=)
bilmem nerede okumuştum bu sözü?
''DİRENİŞ OLMAZSA,KIRILIR ZİNCİRLER TEKER TEKER!''

A Çevrimdışı

asker_kız

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. bunun gibi daha birçok video klip var ben size bir tanesini söyliyim bu siteye girin hemen çıkıcak zaten lütfen sesli izleyin çünkü çok güzel bi ilahi çalıyo ben yazıyorum adresi Allah'a emanet olun sevgi ve dualarımla...dualarınızda benide unutmayın...

http://ivideo.wordpress.com/2006/07/06/aglama- karanfil/

bu adresten izleye bilirsiniz...

R Çevrimdışı

RABBİN KULU

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bacımın başörtüsü batmakta rezilin gözüne,
acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne! ! !

MEHMET AKİF ERSOY

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
hoş gelmişsin kardeşim sefa getirmişsin. emin ol öyleleri helak oldular hiç merak etme Allah c.c. sana su serpti. ayrıca Allah c.c. onun ölüsüne bile azab ediyor gördügün gibi . rahşan gömmüyor siyaset adamları gelecek diye :) daha kabre girmeden başladı acı ölmeden önceden başlamıştı bölelerinin ölümü kolay olmaz. geberdi gitti işte şimdi helak zamanı . duyun ey kafirler bazılarımızın tesettürüne el ve dikl uzatanlar sizlerinde sonu hüğsran uyanınnn uyanınnnnnnnnnnnnnn

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
uksimu ' Alıntı:
hoş gelmişsin kardeşim sefa getirmişsin. emin ol öyleleri helak oldular hiç merak etme Allah c.c. sana su serpti. ayrıca Allah c.c. onun ölüsüne bile azab ediyor gördügün gibi . rahşan gömmüyor siyaset adamları gelecek diye :) daha kabre girmeden başladı acı ölmeden önceden başlamıştı bölelerinin ölümü kolay olmaz. geberdi gitti işte şimdi helak zamanı . duyun ey kafirler bazılarımızın tesettürüne el ve dikl uzatanlar sizlerinde sonu hüğsran uyanınnn uyanınnnnnnnnnnnnnn
BİZ DAHA HAKKI İLE UYANMAYIP ÖZENTİ İÇİNDEYKEN BİRAZ ZOR AMA AMİN DİYELİM

P Çevrimdışı

princess_arwen

Üye
İslam-TR Üyesi
çok güzel olmuş şimdi kimse böyle sıkıntılar çekmiyor bugünün gençleri bunları bilmez allah razı olsun

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
daha lisedeyken başımıza gelen bu problem bitmesi gereken yerde hızla devam ediyor.Daha lisede durr dediler okul kapısında nekadar dirensekte devamsızlıktan sınıfta kalmak oldu mücadelenin sonunda.Sonra ünv geldi sıraya ama o serüvende başlamadan bitti.Ama mazlumun ahı yerde kalmaz Allah hepsini bildiği gibi yapsın başta bursadaki okul hayatımızı rezil eden ORHAN TAŞANLARA

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
BURSA da sadece bir yerde bulunan bir kurs var ona gitmek çok istedim bütün hazırlıklarını yaptım.Özel olmasına rağmen ordada aynı problem ne zaman biticek bu sorun yaaaaaa :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

Üst Ana Sayfa Alt