Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başörtümden Uzak Dur!! (görüntülü)

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
basörtü sorununu lisede bende yasadım.ün.yasamadım yasamamda inşaAllah.özel şirkete iş basvursu yaptıgımda 2 yerden başörtümü acmamı istemişlerdi Allah hidayete erdirsin baska birsey diyemiyorum.

M Çevrimdışı

mumcusongul

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah celle celalühünun bize emrettiği baş örtüsü bana göre dünyanın en güzel hali.

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
afra_nur ' Alıntı:
basörtü sorununu lisede bende yasadım.ün.yasamadım yasamamda inşaALLAH.özel şirkete iş basvursu yaptıgımda 2 yerden başörtümü acmamı istemişlerdi ALLAH hidayete erdirsin baska birsey diyemiyorum.
raba_84 ' Alıntı:
BURSA da sadece bir yerde bulunan bir kurs var ona gitmek çok istedim bütün hazırlıklarını yaptım.Özel olmasına rağmen ordada aynı problem ne zaman biticek bu sorun yaaaaaa :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

kardeslerim nedne sıkılıyorsunuz neden uzuluyorsunuz. bu müslümanlar için sıkıntı değil kafirler için sıkıntıdır. baslarınız kapalı bir yere giremiyorsunuz diye aslında sizi sokmayanlar içişn mahserde en büyük sıkıntıdır. rabbim herkese layıgını verir onlar size bunları yapmasa nasıl cehennemin dibine gidecekler ayrılacak belli olacak. rabbim hamdolsunki böle basiret sahibi kardeslerimizi kafirleri münafıkları birbirinden ayırmak icin kullanıyor. sevinin çünkü dünya değil amöa cennet sizlerin inş. sıkıntı diyte bakanlar bırakında kafir ve münafıklar olsun
sizler böylece sözünüzde sadık oldukjca dünya hayatınızdada ahirettede herzaman mutlu olanlar olacaksınız biznillah . hem eger siz böle imanlysanız ve Allah için dünyayı terketmişşseniz sizede rabbim layıgınızca eş verecektir aş verecektir. yani dunyadada huzurlu olacaksınız. kötü erkekler kötü kjadınlarla kötü kadınlar kötü erkeklerle evlenir ayetini bilmiyormusunuz.

sebat edin bacılar sebat edin münafıklık gösterisi okula gitmelerle ugraşmayınm sakının o kötü iştenki biz müslümanız diyip kafir alametlerini üzerinde bulunduranlardan ve bunu islamdan kabul edenlerden.şimdi universitelere girenlerle girmeyenler birbirin,den ayrılmadan bırakılıvereceginizimi zannettiniz. üniversiteden Allah c.c. rızası ve korkusu için vazgecen yürekler baslarını acanlar ve cıplak sekilde unilere gidenlerle birmi olur hiç onlar dunyadada ahirettede rezil olurlar dunyadaki rezillikleri onların cıplaklıgıyla hem müslümanların hemde kafirlerin madem okulda acılıon hiç kapanma demeleridir. ahirette ise acıklı bir azab vardır. rabbim basiret verisn hidayte etsinder inş kurtulurlar.

başlarını acmayanlar ise rabbim katında mukafatlandırılacaklardırç ee ozman daha nee sıkılıyosunuz daha neden bu sorunların kalkmasını istyiyortsunuz. size ne uniden muniden bekley7in rabbimin size kabul grdügü ve sizinde onu sevecegni
z bir eşl göndermnesiniz. ceyizinizi yapın bekleyinki rabbim iki cihandada mutlu eylesin sizi. işte size bir huzur çeşmesi daha islamdan
şer gibi gözükenden nekadar çok hayır . rabim her işimizi hayra cevirsin inş. selametle imanlı yürekler.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
uksimu ' Alıntı:
afra_nur ' Alıntı:
basörtü sorununu lisede bende yasadım.ün.yasamadım yasamamda inşaALLAH.özel şirkete iş basvursu yaptıgımda 2 yerden başörtümü acmamı istemişlerdi ALLAH hidayete erdirsin baska birsey diyemiyorum.
raba_84 ' Alıntı:
BURSA da sadece bir yerde bulunan bir kurs var ona gitmek çok istedim bütün hazırlıklarını yaptım.Özel olmasına rağmen ordada aynı problem ne zaman biticek bu sorun yaaaaaa :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum :agliyorum

kardeslerim nedne sıkılıyorsunuz neden uzuluyorsunuz. bu müslümanlar için sıkıntı değil kafirler için sıkıntıdır. baslarınız kapalı bir yere giremiyorsunuz diye aslında sizi sokmayanlar içişn mahserde en büyük sıkıntıdır. rabbim herkese layıgını verir onlar size bunları yapmasa nasıl cehennemin dibine gidecekler ayrılacak belli olacak. rabbim hamdolsunki böle basiret sahibi kardeslerimizi kafirleri münafıkları birbirinden ayırmak icin kullanıyor. sevinin çünkü dünya değil amöa cennet sizlerin inş. sıkıntı diyte bakanlar bırakında kafir ve münafıklar olsun
sizler böylece sözünüzde sadık oldukjca dünya hayatınızdada ahirettede herzaman mutlu olanlar olacaksınız biznillah . hem eger siz böle imanlysanız ve ALLAH için dünyayı terketmişşseniz sizede rabbim layıgınızca eş verecektir aş verecektir. yani dunyadada huzurlu olacaksınız. kötü erkekler kötü kjadınlarla kötü kadınlar kötü erkeklerle evlenir ayetini bilmiyormusunuz.

sebat edin bacılar sebat edin münafıklık gösterisi okula gitmelerle ugraşmayınm sakının o kötü iştenki biz müslümanız diyip kafir alametlerini üzerinde bulunduranlardan ve bunu islamdan kabul edenlerden.şimdi universitelere girenlerle girmeyenler birbirin,den ayrılmadan bırakılıvereceginizimi zannettiniz. üniversiteden ALLAH c.c. rızası ve korkusu için vazgecen yürekler baslarını acanlar ve cıplak sekilde unilere gidenlerle birmi olur hiç onlar dunyadada ahirettede rezil olurlar dunyadaki rezillikleri onların cıplaklıgıyla hem müslümanların hemde kafirlerin madem okulda acılıon hiç kapanma demeleridir. ahirette ise acıklı bir azab vardır. rabbim basiret verisn hidayte etsinder inş kurtulurlar.

başlarını acmayanlar ise rabbim katında mukafatlandırılacaklardırç ee ozman daha nee sıkılıyosunuz daha neden bu sorunların kalkmasını istyiyortsunuz. size ne uniden muniden bekley7in rabbimin size kabul grdügü ve sizinde onu sevecegni
z bir eşl göndermnesiniz. ceyizinizi yapın bekleyinki rabbim iki cihandada mutlu eylesin sizi. işte size bir huzur çeşmesi daha islamdan
şer gibi gözükenden nekadar çok hayır . rabim her işimizi hayra cevirsin inş. selametle imanlı yürekler.
:helalsana :helalsana

Üst Ana Sayfa Alt