Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Böcek Öldürmek Günah mıdır?

salticidae Çevrimdışı

salticidae

lessismore
İslam-TR Üyesi
Ayrıca düzenli temizlenen evde en azından rahatsızlık verici düzeyde böcek ve haşerat olmaz.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:LOL: Yazık hayvancazlara..bari köşeye bir yere geçen haftadan falan kalan ekmek kırıntılarını dök ))

Koca yaz burnumun dibindekiler bana bir tabak yemek getirmedi be =) Herkes kendi yagiyla kavrulsun kardesim. Terketsinler evi =) Ben ille de burda yasayin demiyorum ki, hatta tam tersi, gidin gidin, diyorum =))

Not: 2 kez asure veren komsum var, onu atlamayayim =)

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Koca yaz burnumun dibindekiler bana bir tabak yemek getirmedi be =) Herkes kendi yagiyla kavrulsun kardesim. Terketsinler evi =) Ben ille de burda yasayin demiyorum ki, hatta tam tersi, gidin gidin, diyorum =))

Not: 2 kez asure veren komsum var, onu atlamayayim =)
Elhamdulillah ki burnunun dibinde kalmıyoruz..yoksa sen perişan ederdin :LOL:

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Elhamdulillah ki burnunun dibinde kalmıyoruz..yoksa sen perişan ederdin :LOL:

Yok hep icime atiyorum. Ahahha Saka =) Icime asla atamam ama gozden cikarinca birini, onemsemiyorum artik. Dolayisiyla dertlenecek birsey kalmiyor ve onu da espiri malzemesi yapiyorum goruldugu uzere =))

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben selpakla dışarı atıyorum. Geçenlerde nereden geldiyse salyangoz gelmiş, biraz fısfısla nemlendirip yanına meyve kabuğu bırakıp sakin bir gölgeye yerleştirdim. Allah hepsini mükemmel yaratmış, hepimizin olan araziye biz ev yapıp onların hakkını gasp ediyoruz. Birde öldürürsek olmaz.
Ben de boş su şişelerine hapsediyorum. Su damlası da var hava da. İçinde bakteriler de çoğalmıştır. Ekmek elden su gölden benden uzak Allaha yakın olsunlar :D

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben de boş su şişelerine hapsediyorum. Su damlası da var hava da. İçinde bakteriler de çoğalmıştır. Ekmek elden su gölden benden uzak Allaha yakın olsunlar :D

Bunu biraz acar misin? Uzerine kucuk plastik sise kapatip, yukari tirmaninca atmak seklinde mi cozum? Tirmaniyor mu bari?

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tırmanmasını beklemeye gerek yok deliği üstüne kapatıp sürükleyince şişeye yapışıyor zaten hemen kapağı kapatabiliyorsun.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tırmanmasını beklemeye gerek yok deliği üstüne kapatıp sürükleyince şişeye yapışıyor zaten hemen kapağı kapatabiliyorsun.
Simdi soyle bir detay vermem lazim. Bu bahceden siteye ve dolayisiyla bize dalan tur, gumus bocegi. Acayip bir sey. Oldugu yerde sen ona degene dek olu taklidi yapar, sonra saniyesinde yarim metre kosar.. Siseye gelir mi bilemedim..

Son düzenleme:
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bi ben gaddarmisim herhalde
Sinek bocek gordum mu cat diye terligi yapistiriyorum ya da elektirik süpürgesiyle cekiyorum

Üst Ana Sayfa Alt