Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Bu Aralar Forum Neden Durgun?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bu gün de kimse yok, sanırım Bir çoğu Yenikapıya gidiyor...Gerçi, ben de birazdan oraya gideceğim İnsaAllah..
"Demokrasi ve şehitler mitingi"ne değil mi? Birde "inşeAllah" demişsin.

xena Çevrimdışı

xena

God bless Me...
İslam-TR Üyesi
Abdulmuiz Fida :) Onlar için gitmiyorum ki...

xena Çevrimdışı

xena

God bless Me...
İslam-TR Üyesi
Abdulmuizz Fida :) Buradan yazamayacağım gerçekten çok farklı bir işim var , Onun için gidiyorum..

xena Çevrimdışı

xena

God bless Me...
İslam-TR Üyesi
Evet Mitinge gidiyorum Abdulmuiz Fida:) Ama çok başka bir şey için..Şimdi çıkmam gerek , Foruma döndüğüm zaman size özelden yazarım neden gittimiği..

Size güzelliklerle dolu Hayırlı haftasonları ve akşamları diliyorum..

Gittiğimi...Kelimeyi yanlış yazmışım..

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Evet Mitinge gidiyorum Abdulmuiz Fida:) Ama çok başka bir şey için..Şimdi çıkmam gerek , Foruma döndüğüm zaman size özelden yazarım neden gittimiği..

kardes esrarengiz yazmana gerek yok,ilgi cekmek istiyorsan emin ol cekmis oldun.

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi bu cagrini 10 senedir yapiyoruz ama her ne hikmetse bir cok site bizde reklam yapmasina karsin bizim reklamimizi sitemiz üyeleri dahil hemen hemen bircogu yapmamakta,hayirlisi insaAllah önemli olan cizgiyi kuran ve sünnet ölcüsünde kaybetmemek.

ben yapıyorum ama bazen yaprak gibi softirikler düşüyor :D bu arada siteyi tanıtmanın en kolay yolu kendi tecrübelerime dayanarak soru cevap kısmındakileri kaynak vererek paylaşmak , sonra başka şeyleride merak ederek geliyorlar gözlemlediğim kadarıyla ,

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ben yapıyorum ama bazen yaprak gibi softirikler düşüyor :D bu arada siteyi tanıtmanın en kolay yolu kendi tecrübelerime dayanarak soru cevap kısmındakileri kaynak vererek paylaşmak , sonra başka şeyleride merak ederek geliyorlar gözlemlediğim kadarıyla ,

sorunda orada zaten bizden alirken kimse kaynak göstermiyor ama bakiyorum adam tutmus milliyetteki hürriyetteki haberi bile buraya yapistirirken islam adi altinda gecen haber sitelerinin ismini yazdiklari yetmiyormus gibi siteyi spam yaparcasina uzun uzadiya komple linki yaziyorlar yetmiyor bir de utanmadan onca uyariya ragmen tutup mesajin en basina katiyorlar, daha da utanmasalar Allahu alem konu basligina uzun linki yazacaklar.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
sorunda orada zaten bizden alirken kimse kaynak göstermiyor ama bakiyorum adam tutmus milliyetteki hürriyetteki haberi bile buraya yapistirirken islam adi altinda gecen haber sitelerinin ismini yazdiklari yetmiyormus gibi siteyi spam yaparcasina uzun uzadiya komple linki yaziyorlar yetmiyor bir de utanmadan onca uyariya ragmen tutup mesajin en basina katiyorlar, daha da utanmasalar Allahu alem konu basligina uzun linki yazacaklar.

Ne çektin uyelerden Islam abi ya :)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi

Gittiğimi...Kelimeyi yanlış yazmışım..

Bende merak ettim bak niye gidiyon:/

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
kardeş, hava sıcak, iş güç,dengeler sasti iyice, millet arada nefes alsin.

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimi benim gibi çok fazla facebook, twetir (muhtmelen yanlış yazmışımdır :) ) gibi sitelere yada forumlara girmiyor olabilir. Facebookta mealcilerin bir sürü reklamı dolaşıyormuş. Yan tarafında veya tavsiye kısmında sanırım. Belki öyle bir reklam çalışması olabilir. Pahalı bir şey mi? Bir diğer husus insanlar cedeli seviyor. Bi aralar çok oluyordu, insan tâkip ediyordu. Artık pek bir cedel olmuyor. Adamları ya kendinize benzettiniz ya kovdunuz : ).. heyecan kalmadı..

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimi benim gibi çok fazla facebook, twetir (muhtmelen yanlış yazmışımdır :) ) gibi sitelere yada forumlara girmiyor olabilir. Facebookta mealcilerin bir sürü reklamı dolaşıyormuş. Yan tarafında veya tavsiye kısmında sanırım. Belki öyle bir reklam çalışması olabilir. Pahalı bir şey mi? Bir diğer husus insanlar cedeli seviyor. Bi aralar çok oluyordu, insan tâkip ediyordu. Artık pek bir cedel olmuyor. Adamları ya kendinize benzettiniz ya kovdunuz : ).. heyecan kalmadı..

reklamsız grup en iyisidir facebookda senin reklamına izin verirler paranı alırlar 2 gün sonra zottiriğin biri şikayet eder sayfanı kapatırlar :) ama ; bir sıfırdan büyüktür ...

Üst Ana Sayfa Alt