Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Çocuklari Ne Yapmali !?...

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
farkındayım abim olmadığının abim böyle şap şap vurmaz bana.tamam vurma geldim ben kendime geçti yaparım ben kendi tedavimi sen inşaatına devam et

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne demek vurmaz... tutup burnunu ısıracak hali yok ya... abi dediğin şap şap vurur da , gıdı gıdı gıdıklarda :şaplak

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
abi herşeyi yapar hatta burunda ısırabilir ama vurmaz bu zamana kadar hiç olmadı olmazda işte bu yüzden ben senin benim abim olmadığının farkındayım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hııı... yani ben sana vurmasam abin olacaktım... anlaşıldı... kronik şizfren... kafayı yemesi yakındır ... :doktor

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yine inkara başladı... demekkü kronikleşmiş şizofren içerisinde bir depresyon geçiriyor... çocukluğuna inmeliyiz senin... hatta dahada geri... anne karnındayken ki durumun incelenmeli. annene sen karnındaykenki beslenme durumu ve sigara içip içmediği sorulmalı. bunun dışında onu bunalıma sokan bir durum yaşamışmı o dönem... sen bebek kende ne sıklıkla altına kaçırırdın, sık ağlarmıydın, ilk nezaman agu dedin, parmak emme alışkanlığın ne kadar devam etti... sanırım hepsini öğrenmeliyiz, hastalığının ilacı orada yatıyor :doktor

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
ayyyyy yazık kendini psikolog sanıyor deliiii uyan uyan bak vuramıyorumda etrafta defter falanda yokki onunla vursam uyandırsam.deliiiii kalk hadi geçti hepsi iyileşeceksin söz seni halite götüreceğim.hatta eğer istersen mutlu olacaksan beni hastaymışım gibi tedavi edebilirsin.Abartma bak uyan su getiririm hadi yaaaaaaaa

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:huhuuhuu ne oluyor burda kim kime vuryor :şaplak ...kime vurlacaksa söleyin ben fururum :mücahit

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ne oldu... burada herkescikler başımıza psikolok mu kesildi yoksa :huhuuhuu

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
huuuuuuuuuuuuuuoooooooooooooooooooooooooooooooop bugün uykunu aldın galiba ahimm maş formundasın yine bende başlayacağım ama :şaplak

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:)sümeyye:) ' Alıntı:
huuuuuuuuuuuuuuoooooooooooooooooooooooooooooooop bugün uykunu aldın galiba ahimm maş formundasın yine bende başlayacağım ama :şaplak

:hayır :geveze :nıtnıtnıt :mücahit :şaplak

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:inat :dürtme :duello :balık :bilgisayar1 :pc :keserim :boykott :protesto :tekme :silah :taramalı :silah2 :çinli :naniik

:mücahit :mücahit :mücahit
:şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak

Üst Ana Sayfa Alt