Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Çocuklari Ne Yapmali !?...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ondan değil... bu kadar abartıyı ancak bizim deli güruhu yapar... görür görmez anladım bu yüzden :üzgünüm

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
tamam ıste bende ole dedım ya kendınden bılıosun ,deli delinin halınden anlar :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akıllı, akıllının halinden anlarmı ki :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
belki akıldan birazcıkın anlıyorsundur diye sormuştum :huhuuhuu

E Çevrimdışı

Esila

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ay maşAllah çok tatlılar hiç kıyılıpta dövülürmü bunlar ya :güldüm
hem çocukların suçu günahı yokki orası o hale gelene kadar anne babası nerdeymiş :huhuuhuu

E Çevrimdışı

Esila

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
NeZnam ' Alıntı:
babası işteymiş anneside diğer odayı temizliyormuş :)))
ozaman çocukları azarlamasınlar dövmesinlerde yani Allah korusun ya başka bişey yapsalardı

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
degıl mı ama Allah korusun bıyerden kıbrıt mıbrıt bulsa neler yapabılırler ınsan hayal edemıyor .Ortalıga boya koymuslar cocuklarda kulklanmış ne var kı bunda :güldüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
geleceğin anne adaylarındaki şu sabra bak yarabbi :: o çocukların annelerininde bir zamanlar sizler gibi tozpembe hayalleri vardı :lolipop ama şu hale bakın... :huhuuhuu anne olduğunuz zaman görmek isterdim sizleri... :muhaha

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
ben cidden birşey yapamamki benim yiğenim kucağımda ağlayınca susturacak kimse yoksa ve iş bana kalmışsa oturup ağlıyorum çaresizlikten onunla sonra o bana bakıyor deli bu halam yaaaaaaa diyor galiba susuyor.Annemde merak ediyor benden nasıl bir anne olacağını daha doğrusu o,çocuğun kendi başına yada kayınvalidenin başına kalmasından korkuyor ben beceremeyince.yani ben rahatım bu konuda gönderiririm onlara temizlerler :güldüm

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ben evire cevire once babalarini sonra da kendimi doverdim o zavalli yavrular ne yapsin suc buyuklerin zevk kucuklerin :cimcime1 :hahahaa :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hazal35 ' Alıntı:
ben evire cevire once babalarini sonra da kendimi doverdim o zavalli yavrular ne yapsin suc buyuklerin zevk kucuklerin :cimcime1 :hahahaa :hahahaa

:eek:hafalanoldum :bayıldım

Üst Ana Sayfa Alt