Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Burası Cizre,hdp Camiyi Pkk Bayrağıyla Süsledi

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10858551_424965027672977_1356459693497909496_n.jpg

HDP CİZREDE KIÇA MAHALLESINDE CAMIYİ PKK CENAZESI İÇİN İŞGAL ETTI. DUVARLARDAKI AYETLERIN YERINE PKK BAYRAĞI ASTI!!

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10858551_424965027672977_1356459693497909496_n.jpg

HDP CİZREDE KIÇA MAHALLESINDE CAMIYİ PKK CENAZESI İÇİN İŞGAL ETTI. DUVARLARDAKI AYETLERIN YERINE PKK BAYRAĞI ASTI!!

ayetlerin yerine pkk bayrağı
Allah'a şükür kafiriz demeyemi çalışmışlar

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu bölgeden,bu coğrafyadan bir müslüman olarak şunu müslümanlara haykırmak istiyorum...Bu gidişle pkk ve hdp bölgeyi tamamen ele geçirecek,müslümanlara hayat hakkı tanımayacak ve kendi dayattıkları bir islam anlayışıyla halkı tamamen ifsad edecekler,bunun emmarelerini görmemek için kör ve sağır olmak yeter.
Artık koca koca sohbetlerdeki muhteşem tartışmaları br kenara bırakın ve meydanlara inip halkın arasına karışın ve davet ve davetçi misyonunu yüklenin,aksi halde büyük meseleleri tartışırken,herşeyi toptan kaybedeceğiz,halen gözümüzü neden açmıyor ve uygun stratejilerle bu ümmete öncülük edemiyoruz.Suni gündem ve yapay konularla uğraşa uğraşa,tüm enerji ve birikimimizi bunlara harcayıp,asıl olan meseleye bir türlü gelemiyoruz.Hep birilerinin oluşturduğu gündemi baz alıp etrafında dönüyor ve yeni seçenekler sunamıyoruz ve iç meselelerimizde kaybolup boğuluyoruz....
Büyük düşünenlerin,büyük hesapları var,projelerini ona göre atıyorlar,bir kaç adım sonrasını hesaplıyorlar..Artık müslümanların ciddi stratejik ve akıl birliğine ihtiyacı olduğunu neden farketmiyoruz...
küfür cephesi bir olmuş ve çalışıyor,dndar kılıklı insanlarıda kullanıp,ciddi bir malzeme çıkartıyor,camilerimize bile giriyorlar,daha ne yapmalarını bekliyor bu ümmet?kimse gaybtan meleklerin gelip bu işi düzelteceğini ummasın,bunu bizler yani müslümanlar düzeltmeli,aksi halde çok çalışan kazanır ve bunuda ALLAHın takdiri deyip,geçiştirmek doğru değildir..Rabbim uyanık olun ve çalışın diyor,bu ne haldir anlamıyorum...Müslümanları bekleyen bir büyük tehlike var ve gaflet sarmış her yanımızı..

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu bölgeden,bu coğrafyadan bir müslüman olarak şunu müslümanlara haykırmak istiyorum...Bu gidişle pkk ve hdp bölgeyi tamamen ele geçirecek,müslümanlara hayat hakkı tanımayacak ve kendi dayattıkları bir islam anlayışıyla halkı tamamen ifsad edecekler,bunun emmarelerini görmemek için kör ve sağır olmak yeter.
Artık koca koca sohbetlerdeki muhteşem tartışmaları br kenara bırakın ve meydanlara inip halkın arasına karışın ve davet ve davetçi misyonunu yüklenin,aksi halde büyük meseleleri tartışırken,herşeyi toptan kaybedeceğiz,halen gözümüzü neden açmıyor ve uygun stratejilerle bu ümmete öncülük edemiyoruz.Suni gündem ve yapay konularla uğraşa uğraşa,tüm enerji ve birikimimizi bunlara harcayıp,asıl olan meseleye bir türlü gelemiyoruz.Hep birilerinin oluşturduğu gündemi baz alıp etrafında dönüyor ve yeni seçenekler sunamıyoruz ve iç meselelerimizde kaybolup boğuluyoruz....
Büyük düşünenlerin,büyük hesapları var,projelerini ona göre atıyorlar,bir kaç adım sonrasını hesaplıyorlar..Artık müslümanların ciddi stratejik ve akıl birliğine ihtiyacı olduğunu neden farketmiyoruz...
küfür cephesi bir olmuş ve çalışıyor,dndar kılıklı insanlarıda kullanıp,ciddi bir malzeme çıkartıyor,camilerimize bile giriyorlar,daha ne yapmalarını bekliyor bu ümmet?kimse gaybtan meleklerin gelip bu işi düzelteceğini ummasın,bunu bizler yani müslümanlar düzeltmeli,aksi halde çok çalışan kazanır ve bunuda ALLAHın takdiri deyip,geçiştirmek doğru değildir..Rabbim uyanık olun ve çalışın diyor,bu ne haldir anlamıyorum...Müslümanları bekleyen bir büyük tehlike var ve gaflet sarmış her yanımızı..

akhi uygulanmış pratiklerden yola çıkarsak Allahın izniyle zor olan kolaylaşır
1. ve 2. akabe biatları bugünki ortamdan cok daha zor şartlarda yapıldı
fakat neticede Allahın izniyle zafer müslümanların oldu
bütün olay musab bin ümeyr gibi fedakar olabilmekde
halid olmaya gönüllü çok insan bulunurda, bir musab olamadık

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun.

Tamda gerekeni söylemişsin.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi uygulanmış pratiklerden yola çıkarsak Allahın izniyle zor olan kolaylaşır
1. ve 2. akabe biatları bugünki ortamdan cok daha zor şartlarda yapıldı
fakat neticede Allahın izniyle zafer müslümanların oldu
bütün olay musab bin ümeyr gibi fedakar olabilmekde
halid olmaya gönüllü çok insan bulunurda, bir musab olamadık
Ben cevabı bu konuda buldum...herkes okumalı ve anlamalı bu konuyu..
https://www.islam-tr.org/konu/basindan-sonuna-irak-sahasi-ve-isid’e-yonelik-sahitligim.41239/

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Diyarbakır il müftüsü hdpden aday olmak için istifa etti..müftüsüyle,şeyhiyle tam bir ifsad şebekesi olarak pkk çalışıyor ve halen müslümanlar neler olduğunun farkında değil...
Ahi bu kafir daha once diyarbakir merkez cami imami olan degilmi oysa normaldir bu sapik nevruzun islamin bir parçası oldugunu söylüyor du