Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Burası Hatay - Suriyeli Çocuğa Antakya’da Alevi Ve Esed Dayağı

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriyeli çocuğa Antakya’da Alevi ve Esed dayağı

Antakya sevgi parkının önünde yaşanan olay Beşer Esad’ın Sabihalarını aratmadı

Suriye’deki Baas diktatörlüğünün Antakya’daki sempatizanları, Suriyeli bir sığınmacı çocuğu dövdü.

Videoya çektikleri çocuğa; ‘’ Söyle Alevilere canım feda olsun, Başar Esad’a canım feda’’ dedirttikten sonra akıl almaz küfürler edildikten sonra çocuk kaçarak canını zor kurtarıyor.

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hatay'da olan bir akhi yok mu şu deyyuzun ağzını burnunu yamultacak?vallahi öfkeden deliriyorum artık.Ben olsam şu zalim ve kafir alevi köpeğinden intikam almak için birkaç kemiğini kırmadan bırakmazdım.Şerefsiz it.Çocuğa nasılda vuruyor kahpe deyyuz.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adanalı Şebbihalardan Suriyelilere Saldırı
adanali-sebbihalardan-suriyelilere-saldiri-300x157.jpg

Suriye’deki savaşta mağdur olup sığınmacı olarak Türkiye’ye gelen Suriyeli mültecilerin yüzü bir türlü gülmüyor. Ev kiralarının tavan yapması ile ev bulmakta zorlanan Suriyeli mülteciler buldukları evlerde de rahat bırakılmıyorlar ve...

Suriye’deki savaşta mağdur olup sığınmacı olarak Türkiye’ye gelen Suriyeli mültecilerin yüzü bir türlü gülmüyor.

Ev kiralarının tavan yapması ile ev bulmakta zorlanan Suriyeli mülteciler buldukları evlerde de rahat bırakılmıyorlar ve sürekli tacize uğruyorlar.

Adana’nın Meydan mahalesinde sıcaktan bunalan Suriyeli kadınlar evlerine yakın parklarda hava almak için oturdukları sırada alevi oldukları öğrenilen esrar satıcılarının tacizi ile mağdur ediliyorlar.

Dün parkta oturan bir bayanı rahatsız edenlere tepki gösteren Suriyeli 2 genci bıçak kullanarak darp eden mahallenin serserileri topladıkları 30-40 kişilik gurup ile önlerine gelen Suriyelilere saldırdı.

Yedi Suriyelinin yaralandığı olayda Suriyeliler tedirgin bir bekleyiş içinde.

UYUŞTURUCU BATAĞINA ÇEKİYORLAR

Bıçaklı saldırının yaşandığı mahallede daha öncede Suriyeli çocukları döverek uyuşturucuya alıştırmaya çalışıldığı öğrenildi.

Çocukları dayak zoruyla uyuşturucuya alıştırıp daha sonra satıcıya dönüştürmek isteyen çeteye şuana kadar herhangi bir polis müdahalesi olmamış.

SÜTUN HABER

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
lanet olsun şunlara haddini bildiremiyorum ya ona yanıyorum.Kuduz köpek gibiler resmen.Soyunuz kurusun muta çocukları!Elbet sizden biriniz karşıma çıkarsınız birgün.İşte o zaman kol bacak kemiklerinizi kırıp kırılan kemikleride ağzınıza sokmazsam.....
bu alevi köpeklerinin hemen hemen hepsi aynıdır bir tane alevi görmedim ki esedçi olmasın.Esedçi olmayan varsa da çok az istisna.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Zevki sefada yaşayan pisliklerin bizler dururken Suriyelilere yardım yapıyorlar diye feryat etmesi beni deli ediyor. Bu pisliklerde hayvanda olan vicdanın binde biri bile yok

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adana' da ve Hatay'da çok sayıda Arap Alevileri var. Bunlara Nusayri'de deniliyor. Yani bunlar Esed'in cinsinden. Nusayriler.