Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Canlı Yayında Aldatma Itirafı - Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Canı Yanan Sabretsin, Canı Yakan da Yanacağı Günü Beklesin.
Hem de benim gibi biri....
Kendimi islamiyete verdim., kalbimin kapılarını da kıyamete kadar kapattım.
Aldatılmak çok acı, Cenabı Rabbim böyle insanları hem bu dünyada hem ahirette lanet üzerine lanet yağdırsın.
Dünya ve ahiret nimetlerinden yoksun bıraksın.
Amin!

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cehemmde Hutema ateşi ile yansın öyle kişiler. Tevbe nin daha halen dört şart var :NO. 4 Kul Hakkı.

Herkeș cezasını çekecek. Yoksa cehennemi niye yaratmış Allah? Müşrikler, Kâfirler, Ateistler, Zaniler, Katiler hepsi buluştuğu yer.

Orda ceksinler onlar. Böyle kişiler ile benim yolum ebediyen ayrılsın inşallah.
Amin ki ne Aminnnn .

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
İçinizi dökmüşsünüz kardeşler... :) Tabii içinizde bir acı bir keder ve sıkıntı var ki bunlar konuşturuyor sizi. Sizi gayet iyi anlıyorum.

Yok bana birşey olmadı kardeş, ama ben yinede bunu yapan ve buna razı olanı müslüman olarak göremiyorum. Görmek istemye çalışıyorum, ama olmuyor bir türlü. Zaten ama buna razı olan kafirdir.

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yok bana birşey olmadı kardeş, ama ben yinede bunu yapan ve buna razı olanı müslüman olarak göremiyorum. Görmek istemye çalışıyorum, ama olmuyor bir türlü. Zaten ama buna razı olan kafirdir.
Yok kardeşim sana bir şey olduğundan demedim. İnsanın başına böyle kötü bir durum gelmese bile çevresinden gördükleri yetiyor. İnsanlar iki yüzlü olmuş. İnan Hayvanlar bile bazı insanlardan daha üstün benim gözümde.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Yok kardeşim sana bir şey olduğundan demedim. İnsanın başına böyle kötü bir durum gelmese bile çevresinden gördükleri yetiyor. İnsanlar iki yüzlü olmuş. İnan Hayvanlar bile bazı insanlardan daha üstün benim gözümde.
Wallahi doğru söylüyorsun. Haynmvanlar bile daha şerefli ve haysiyetli. Ben hiç bir zaman öyle bir olay görmedim Allah'a ne benim hayatımda veya çevremde. Ama televizyonlarda yanlış fetva veren kişileri gördüm.

"Günahınızı/Ayibnizi Gizleyin " diyerek sapitmișlari dahada sapıtan hocaların var oluşu beni kafamı içini ediyor.

Allah böyle hocaların cezasını versin. Böyle içtihat olmaz. Ne şeref kalmış, ne başka birşey.

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İçinizi dökmüşsünüz kardeş.. :) Tabii içinizde bir acı bir keder ve sıkıntı var ki bunlar konuşturuyor sizi. Sizi gayet iyi anlıyorum.

Dert, adamı konuşturur.
Birazda içimizi dökelim, insan hafifliyor.

Şehid58 kardeşim , benim derdimle sende dertlendin ALlah senden razı olsun.
Hem bu dünyada hem ahirette çokk mutlu ol.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Wallahi doğru söylüyorsun. Haynmvanlar bile daha şerefli ve haysiyetli. Ben hiç bir zaman öyle bir olay görmedim Allah'a ne benim hayatımda veya çevremde. Ama televizyonlarda yanlış fetva veren kişileri gördüm.

"Günahınızı/Ayibnizi Gizleyin " diyerek sapitmișlari dahada sapıtan hocaların var oluşu beni kafamı içini ediyor.

Allah böyle hocaların cezasını versin. Böyle içtihat olmaz. Ne şeref kalmış, ne başka birşey.

Ayriyetten böyle Hocalar çok var :

Kanal 7 Necmettin Nuracan
Kanal 7 Yusuf Kavaklı
ATV Nihat Hatipoğlu
Süleymaniye Vakfı Abdulaziz Bayındır
İslamqa.info Sheik Salih El Munnejjid
İslamweb.com Sheikh Abdullah Faqeeh
Fetvameclisi Nurettin Yıldız vs.

Hepsi sapık sapık fetvalar veriyor zina hakkında.

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Günah ve ayıbı biz yapmadık ki gizleyelim, dürüst ve tertemiz olan benim.
Asıl , ayıp ve günah olan .
İnsanı aldatmak, toplumu aldatmak,
Temiz insan, alnı açık , dimdik yürür.

Bu ahlaksızları deşifte edip , bunlara yol vermeyeceksin. Aldatmak ve zinada bir zulüm. Ve zalime yol vermeyeceksin.
Zulme seyircide kalmayacaksın,
Zina , toplumu ve aile hayatını yok eden , ahlaki çöküntünün en büyük sebebidir,

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Günah ve ayıbı biz yapmadık ki gizleyelim, dürüst ve tertemiz olan benim.
Asıl , ayıp ve günah olan .
İnsanı aldatmak, toplumu aldatmak,
Temiz insan, alnı açık , dimdik yürür.

Bu ahlaksızları deşifte edip , bunlara yol vermeyeceksin. Aldatmak ve zinada bir zulüm. Ve zalime yol vermeyeceksin.
Zina , toplumu ve aile hayatını yok eden , ahlaki çöküntünün en büyük sebebidir,
O Hoca diye geçinen zaten kendi ayiplarini ört diyor. Ben bunlara cevabımı yazdım. Soru Cevap bölümünde "Evlilik ve Zina hakkında sorular" başlığında bulursun.

Erkek/Kadın zina yapıyor.
Cevap : Sakla

Kadın başkasından çocuk aksettiyor kocasına evlilik öncesi veya sonra

Erkek veya Kadın evlenmeden önce zina ve fuhuşun hepsini yapıyor:

Vs vs. Naneyi yemiş bunlar. Bir düşün bakalım, sen böyle pis bir eş ile nasıl evli kalırsın. Benden başka bir yerden tevbe etsin.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Asıl boşanma nedenleri zaten fuhuş, tesetürsüzlük vs. Ama Hocaefendiler bunları hiç söylemiyorlar.

İslam devlette böyle kişi recm edilip oldirnesini bende seviyorum. Ve Abdulaziz Bayındır "Recm Yoktur" ile kimi tutmaya çalışıyor.

Allah binlerce şükür olsun ki, "Recm vardır" . Ben seviyorum. İnsanlık için en faydalı cezalardan birisi.

A Çevrimdışı

Aleyna

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Talak suresinde bir ayet var, şimdi tam olarak aklımda değil. Galiba şöyleydi, bundan sonrasında senin için çok hayırlar vardır.
Bu ayet benim sloganım.
Dürüst ve namuslu insan her ne şekilde olursa olsun kazanır.
Ben kaybeden taraf değil, asıl kazanan tarafım.
Sadece biraz sabırsızım.
Her şeye rağmen hayat dewam ediyor, ve ben hayatı sewiyorum.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Talak suresinde bir ayet var, şimdi tam olarak aklımda değil. Galiba şöyleydi, bundan sonrasında senin için çok hayırlar vardır.
Bu ayet benim sloganım.
Dürüst ve namuslu insan her ne şekilde olursa olsun kazanır.
Ben kaybeden taraf değil, asıl kazanan tarafım.
Sadece biraz sabırsızım.
Her şeye rağmen hayat dewam ediyor, ve ben hayatı sewiyorum.
Bir müslüman hiç bir zaman Umutsuz olamaz. Sen dürüst ol, dürüstlük gör.

Allah her iyi hepimize nasip eylesin inşallah...

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi zinayi yapsin saklasin isterse 100 yil ya vicdan azabi ceker, nereye kadar tutabilecek sirri, yada sonra kendi itiraf eder. zaten Allah ahiretde hesabini soracak. hem kardes kul hakkina girdigini kim söylüyor bu olayin? yani evli kadin veya erkek zina yaparsa kul hakki mi oluyor esi üzerine? bunun tövbesi olmuyor mu yani? :)

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ahi zinayi yapsin saklasin isterse 100 yil ya vicdan azabi ceker, nereye kadar tutabilecek sirri, yada sonra kendi itiraf eder. zaten Allah ahiretde hesabini soracak. hem kardes kul hakkina girdigini kim söylüyor bu olayin? yani evli kadin veya erkek zina yaparsa kul hakki mi oluyor esi üzerine? bunun tövbesi olmuyor mu yani? :)

Tamam haydi bakalım girmediğine farz edelim (yatak fesh etmek kul hakkına girdiğine delilerim varda).

Senin karın seni aldatsa ve saklasa acaba olmuyormu? Karın hatta başkasından hamile kalsa, sana sanki senin çocuğun gibi gösterse, buna razı misin?

Sen ben Evet razıyım diyorsan, kafir bir deyyusun.

Hayır ben razı değilim diyorsan "Evlilik ve zina hakkında sorular" başlığını oku.

S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Evli Kadında yüzde yüz kul hakkı oluyor :
Daha önceki yüklediğim postedeki müslim Hadisini oku.

Üst Ana Sayfa Alt