Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Celaleddin ADA Gel 2007 Yeni Albüm

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
01 Celaleddin Ada - Gel Sultanim (4:41)
02 Celaleddin Ada - Dermanim Allah (4:40)
03 Celaleddin Ada - Hz.Omer (5:31)
04 Celaleddin Ada - Benim Efendim (4:50)
05 Celaleddin Ada- Yardim Eyle (4:32)
06 Celaleddin Ada - Geldim Sana (6:22)
07 Celaleddin Ada - Bir Yel Eser (5:07)
08 Celaleddin Ada - La Ilahe Illallah (6:22)
09 Celaleddin Ada - Tek Sahip (6:03)

http://uploaded.to/?id=k6w0pk

J Çevrimdışı

jakota

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah (c.c) razı olsun arkadaşım. İndirip tekrar linkini alıp görevli olduğum sitede sunacağım. Hakkını helal et.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
jakota ' Alıntı:
ALLAH (c.c) razı olsun arkadaşım. İndirip tekrar linkini alıp görevli olduğum sitede sunacağım. Hakkını helal et.

kardeş öyle yapmassanız sevinirim sonuçta biz burada bir emek veriyor linkleri alıp ücretsiz sitede yayınlıcaksınız onun yerine direk sitemizden link vermenizi tavsiye ediyorum aksi halde yayınlamassanız sevinirim..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş ben onun için demedim..Server almamızdaki tek neden kafir siteleri meşhur etmemek..

Ve eskiye bakarsanız kafirler down site veriyordu ve o albümler kısa süre kapanıyor ve pis resimler atılıyordu müslümanların buna dikkat etmesi lazım.Sağ olsun kamil kardeş duyarlıydı bu konuda bize yardım etti..

Biz serveri müslümanlar kullansın diye aldık..Ücret alalım diye almadık..Ve şimdiye kadar kim serverden yer istediyse verdik ve hiç para talep etmedik..Amacımızı Allah biliyor..

Eğer indirip müslüman bir servere down edecekse etsin..

Umarım anlamıssınızdır.

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1-Kardeşim Atmış oldugum benim Attıgım Albümler tamamen tanıtım amaçlı
ve hiç bir siteden alıntı degil Bizzat rucane olarak ben Ücretini ödeyip Alıyorum Kardeşlerimin Sanatçılarımıza destek olmasıda onlara kalmış Biz Burda Hem İlahi Dinleyelim Hemde Kardeşlerimizi Tanıtalım Diye Albümleri Atıyorum

2-Atmış Oldugumuz Albümlerin Bazı Sanatçıları Bizzat Kendileri Bize ulaşıp albümlerini Sitemizde Görmek İstiyorlar

RUCANE

Üst Ana Sayfa Alt